Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

269 випускників Харківської державної зооветакадемії отримали дипломи

Під час робочої поїздки до Дергачівського району із завершенням навчання молодих спеціалістів привітала голова ХОДА Юлія Світлична.

Під час святкового заходу в зооветеринарній академії керівниця області вручила дипломи з відзнакою 6 кращим випускникам вишу.

«Я дуже сподіваюся, що ті надії, які покладали на вас ваші викладачі та покладають ваші батьки, обов’язково здійсняться, - сказала Юлія Світлична. - Харків завжди був кузнею кадрів, і ці кадри дуже затребувані в усіх ланках господарювання, особливо - в аграрній сфері».

Голова ХОДА наголосила, що Харківська зооветакадемія завжди тримає марку та готує якісних фахівців. Юлія Світлична подякувала викладачам вишу за роботу та вручила кращим з них відзнаки Харківської облдержадміністрації.

Вона також звернулася до батьків випускників, закликавши їх завжди вірити у своїх дітей та підтримувати їх.

«Давайте всі разом вірити у своїх дітей, підтримувати їх у їх починаннях. У них усе вийде. Усе можливо, якщо вірити в себе, - сказала Юлія Світлична. - Шановні випускники! Я бажаю вам успіхів та професійних злетів. Бажаю, щоб диплом, який ви сьогодні отримали, був перепусткою у професійне життя. Будьте корисні своїй рідній державі та суспільству».

Зі словами привітання до своїх колишніх студентів також звернувся ректор ХДЗВА Дмитро Барановський: «Бажаю вам міцного здоров’я та успіхів у подальшій долі. Академія свою місію з підготовки фахівців для народного господарства України та окремих країн світу повністю виконала. Сьогодні 269 випускників отримають диплом, з них 6 – з відзнакою. Це наша гордість!».

Святкові заходи у виші продовжили виступи студентських колективів.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================