Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Привітання голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника з Днем молоді!

Шановні жителі Вовчанського району,

прийміть найтепліші вітання з Днем молоді!

Багато свят, які відзначає наша країна але сьогоднішне свято День молоді - особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Вона найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку кожен з трепетом зберігає у своєму серці.

Сьогодні молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні ідеї у демократичних перетвореннях, що відбуваються у нашій державі. Людей, які бажають і вміють вчитися і працювати, власними силами будувати нове життя, які є гідними продовжувачами національних традицій українського народу.

Молодь Вовчанського району – обдарована, талановита, завзята. Вона приносять славу рідній землі, здобуваючи призові місця в обласних та Всеукраїнських олімпіадах, стають переможцями конкурсів, фестивалів, спортивних змагань. Вже сьогодні ми по праву пишаємося вами як майбутніми науковцями, чудовими фахівцями, прекрасними організаторами, талановитими митцями та завойовниками спортивних висот. Ви – сьогодення України, і її майбутнє.

Cаме вам, юнакам та дівчатам, жити і творити в Україні, з тим щоб вона зайняла гідне місце серед розвинених європейських держав світу. Для цього у більшості з вас є все: бажання працювати, міцні і ґрунтовні знання, здорова амбітність, прагнення йти вперед і перемагати, навіть у складних життєвих обставинах. Ви, молоді, часто показуєте приклад іншим в тому, як найсміливіші плани і мрії завдяки вашій добрій волі та ініціативності втілюються в життя і примножуються.

Тож бажаю Вам, мирного неба, світлого майбутнього, здоров’я, любові, добра, творчої енергії, завзяття, наполегливості та оптимізму. Нехай збуваються всі ваші задуми та мрії. Щастя Вам і віри у власні сили! Ми всі покладаємо на Вас великі сподівання, адже Ви наша надія та майбутнє України!

Голова Вовчанської райдержадміністрації ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації