Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Державна служба зайнятості

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ!

У зв’язку з введенням в Україні обмежувальних заходів через поширення коронавірусу COVID-19, Вовчанська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запроваджує на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів.

Як тепер ми співпрацюємо?

Якщо Ви бажаєте скористатися послугами служби зайнятості та не є на сьогодні офіційним безробітним, зателефонуйте за номером диспетчера й дотримуйтесь її порад:

068-196-45-15

Якщо Ви перебуваєте на обліку у службі зайнятості і маєте намір з’явитися на плановий прийом (згідно талону) або позапланово, тобто є зареєстрованим безробітним, зателефонуйте Вашому кар’єрному раднику за його особистим мобільним телефоном, або за номером:

068-196-45-15

Шановні роботодавці! Для спілкування та взаємодії з нами пропонуємо скористатися зручним для Вас способом: за особистим мобільним номером Вашого консультанта, або за телефонами 4-33-37 чи  068-196-45-15. Звертаємо Вашу увагу на адресу нашої електронної пошти: 2020@khcz.gov.ua

 


На всі питання та звернення ми також готові відповісти за телефонами:

4-22-36

4-49-96

4-20-35

Наша електронна пошта:

2020@khcz.gov.ua

Бережіть себе і своє здоров’я!

ЗАХОДИ ПО ЗАПОБІГАННЮ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ ТА НОВИЙ РЕЖИМ В РОБОТІ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Директор Державної служби зайнятості Ольга Макогон звернулася до громадян із поясненням щодо, заходів по запобіганню поширення коронавірусу та новий режим в роботі служби зайнятості!

Шановні клієнти та колеги! Хочу надати додаткові роз‘яснення щодо тимчасового порядку роботи центрів зайнятості та їх філій.

Ми працюємо, але з сьогоднішнього дня обслуговуємо клієнтів без особистого контакту.

Лише клієнт вирішує, коли прийти до ДСЗ для реєстрації безробітним у випадку настання страхового випадку - безробіття. Тому, якщо є занепокоїння щодо безпеки здоров‘ю, до ДСЗ можна звернутися після припинення карантину або надзвичайної ситуації.

Якщо клієнт прийняв рішення звернутися до ДСЗ саме у період запровадження карантину, то, перш за все, можна звертатися до нас із заявами про надання статусу безробітного через скриньки для комунікації, засобами електронного зв‘язку - на адреси електронної пошти відповідного центру зайнятості. На нашому офіційному сайті DCZ.GOV.UA розміщені адреси електронної пошти та телефони гарячої лінії кожного обласного центру зайнятості.

Звертаю увагу, що не потрібно направляти такі заяви на електронну пошту Державного центру зайнятості, оскільки це ускладнює адміністрування намірів безробітних бути зареєстрованими.

Окрім цього, біля входу до кожного центру зайнятості розміщена інформація про засоби телефонного та електронного зв‘язку саме з цим центром зайнятості.

Клієнти можуть самостійно заповнити заяви відповідно до зразків, які розміщені у зручному для доступі місці у центрі зайнятості, якщо є географічна доступність до центру зайнятості. Місця самообслуговування облаштовані усім необхідним. Але таке самообслуговування здійснюється без особистого консультування спеціаліста ДСЗ.

Зареєстровані безробітні продовжують отримувати консультації та обслуговування спеціалістами центру зайнятості за телефоном чи через електронну пошту.

Приходити на особистий прийом та відмічати відвідування не потрібно. За пропуск дати відвідування, що була призначена до запровадження періоду карантину чи надзвичайної ситуації, жодних санкцій застосовуватися не буде. Особистий прийом буде відновлено після завершення запровадженого періоду карантину.

Прошу кожного клієнта перевірити та актуалізувати свої контактні дані для того, щоб була можливість бути на постійному зв'язку, особливо номери мобільних телефонів.

Вовчанська районна філія Харківського обласного центру зайнятості готова відповісти на всі Ваші питання та надати роз’яснення за телефонами: 068-196-45-15 або 4-22-36.

Будьмо здорові!

КАРАНТИН? СКОРИСТАЙТЕСЬ НАЙБІЛЬШОЮ БАЗОЮ МОЖЛИВОСТЕЙ!

Карантин? Як не зупинятися в пошуку нової роботи або підборі працівників? Чим займатися, коли звичний ритм життя поки що недоступний?

У будь-якій незрозумілій ситуації використовуй онлайн-ресурси з користю для себе!

#НайбільшаБазаМожливостей до ваших послуг!

#Команда_ДСЗ радить:

Шукайте роботу онлайн на нашому офіційному сайті  https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy, де база вакансій оновлюється щодня. У пошуку зазначте регіон та професію. Якщо вас зацікавила пропозиція роботи, зателефонуйте в центр зайнятості та дізнайтесь про неї більше. Для цього потрібно назвати номер вакансії. Окрім того, наші кар’єрні радники порадять, як написати ідеальне резюме, як підготуватися до співбесіди та чи обов’язково писати супровідний лист.

Ви шукаєте персонал? Електронний кабінет роботодавця дозволяє зберегти ваш час та надає можливість переглядати актуальні резюме шукачів роботи, подавати звітність, і головне – бачити результат роботи щодо поданих вами вакансій.

Ще один онлайн-ресурс, який ми рекомендуємо відвідати всім, особливо майбутнім абітурієнтам – платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри: http://profi.dcz.gov.ua/

Саме тут можна безкоштовно пройти тестування, яке за допомогою 10 тестів покаже рівень розвитку #softskills, а також отримати розгорнуту інформацію про власні психологічні особливості.

Словосполучення soft skills чув кожен, хто шукає роботу. З англійської – «м’які навички». Це вміння, які, зазвичай, не студіюють в університетах, але без яких неможливо уявити успішну кар’єру! Комунікабельність, лідерські навички, уміння працювати в команді, критичне мислення, стресостійкість – погодьтесь, речі не менш важливі речі, ніж академічні знання. Який рівень ваших soft skills? Тестуйте, дізнавайтесь… і неодмінно розвивайте їх. Це знадобиться в будь-якому разі

Найновіший наш онлайн-ресурс - Освітній портал Державної служби зайнятості http://skills.dcz.gov.ua

Тут до ваших послуг курси, вебінари, дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації, яка в основному подається у відеоформаті.

Зручний інтерфейс забезпечує швидкий пошук інформації в розділах: «Для роботодавців», «Для шукачів», «Для працівників ДСЗ».

Команда служби зайнятості зичить здоров’я всім нашим клієнтам і бажає, щоб сучасні виклики оминули вас. Життя продовжується, тому зберігайте спокій та думайте про майбутнє. На щастя, інформаційні технології дозволяють нам розвиватися щодня.

Вовчанська районна філія Харківського обласного центру зайнятості готова відповісти на всі Ваші питання та надати роз’яснення за телефонами: 068-196-45-15 або 4-22-36.

Будьмо здорові!

ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ – ОДНА З ДІЄВИХ ПОСЛУГ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Звертаємо Вашу увагу, що 12.03.2020 внесені зміни до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207.

Так, на підставі ваучера здійснюється навчання у закладах освіти чи в організаціях, що мають ліцензію на освітню діяльність, за затвердженим Мінекономіки переліком професій та спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер, шляхом:

- перепідготовки або підвищення кваліфікації за робітничою професією;

- підготовки за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю;

- підготовки на наступному рівні освіти (крім третього (освітньо-наукового/освітньо-творчого) та наукового рівня вищої освіти);

- спеціалізації або підвищення кваліфікації за спеціальністю.

Право на отримання ваучера мають:

- особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення ними пенсійного віку;

- особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби у зв’язку зі скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я до досягнення ними пенсійного віку, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»;

- особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, у здійсненні заходів із забезпечення безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, з числа осіб з інвалідністю до отримання права на пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»;

- внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи.

Особа повинна мати професійну (професійно-технічну), фахову передвищу або вищу освіту та не бути зареєстрованою в службі зайнятості як безробітна.

Ваучери видаються одноразово та діють протягом 90 днів після видачі.

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму.

Вовчанська районна філія Харківського обласного центру зайнятості готова відповісти на всі Ваші питання та надати роз’яснення за телефонами: 068-196-45-15 або 4-22-36.

Будьмо здорові!

Дякуємо Вам за співпрацю!

Наша Держава бере новий курс щодо підходів співпраці з громадянами з робочою назвою «Держава в смартфоні». Це є спрощення надання та одержання послуг державних інституцій, швидкий доступ до власних он-лайн кабінетів та державних установ за допомогою будь-якої точки доступу до Інтернет-мережі (наприклад, вдома).

Державна служба зайнятості вже сьогодні розробила та впровадила електронні сервіси, які пришвидшують працевлаштування осіб, в тому числі електронні кабінети для шукачів роботи та роботодавців.

Про можливості електронних сервісів служби для роботодавців ми обов’язково проінформуємо вас у наступних публікаціях, а сьогодні приділимо увагу тим, хто шукає роботу.

Реєстрація громадян у службі зайнятості відбувається під час особистого прийому. Якщо особа бажає пройти реєстрацію або отримати консультацію спеціаліста, вона може скористатися записом на відвідування дистанційно. Для цього необхідно зайти на сайт Державної служби зайнятості «Електронна черга» та внести інформацію щодо прізвища, ім’я, по-батькові, обрати мету відвідування, центр зайнятості, зручний день та час зустрічі. Саме цей час буде зарезервований у графіку для вашого прийому.

Нововведенням також є електронний кабінет шукача роботи. Електронний кабінет шукача роботи – це зручний та ефективний спосіб дистанційної взаємодії зі службою зайнятості. Щоб мати змогу ввійти до свого он-лайн кабінету, шукач роботи, за допомогою співробітників філії, повинен внести до електронної системи адресу електронної пошти, логін та пароль. Завдяки  цьому, безробітний з домашнього комп’ютера чи телефону, що має підключення до Інтернету, може скористатися власним електронним кабінетом, щоб переглянути вакансії, створити резюме, скористатися інтернет-платформою «Профорієнтація та розвиток кар’єри» тощо.

Для пришвидшення працевлаштування також впроваджено інтерактивну карту вакансій у сервісі Google. Тепер за допомогою мобільного телефону ви можете оперативно ознайомитись з інтерактивною картою вакансій за допомогою «Google maps», де міститься інформація про вимоги роботодавця до кандидата, розмір заробітної плати, контакти роботодавця та фахівців служби зайнятості. За допомогою QR-кода, маючи відповідні налаштування свого пристрою мобільного зв’язку, ви можете зайти на посилання карти вакансій Вовчанського району.

Вовчанська районна філія Харківського обласного центру зайнятості також має свою сторінку у соціальній мережі Facebook. Щоденно вона наповнюється новою актуальною інформацію, що є корисною для всіх категорій громадян та роботодавців. Фахівці філії із задоволенням діляться з відвідувачами новинами свого професійного життя. Відвідайте і ви нашу Facebook-сторінку і підпишіться, щоб бути в курсі подій!

 

 

 

ХТО ТАКИЙ КАР’ЄРНИЙ РАДНИК

Одним з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості в поточному році є впровадження інституту кар’єрного радника для безробітних. Саме кар’єрні радники виступають єдиним куратором для безробітних, покликані надавати послуги та нести відповідальність за сприяння у працевлаштуванні, виходячи з індивідуальних інтересів клієнта. Кар’єрний радник – та сама дієва та вкрай необхідна ланка між безробітним та потенційним роботодавцем.

Кар’єрні радники допомагають безробітному усвідомити свої сильні особисті якості, наявні переваги перед конкурентами, виступають ініціатором при складанні індивідуального плану надання послуг або плану працевлаштування, навчають самостійно шукати роботу, готуватися до співбесіди та створити ефективне резюме.

Психологічна підтримка клієнта, мотивація задля досягнення поставлених цілей, навчання долати психологічні перешкоди – це також функції кар’єрного радника. Під час роботи з клієнтами кар’єрні радники надають інформацію про можливість та умови проходження професійного навчання, та інше.

Перш ніж ввести в дію інститут кар’єрного радника, служба зайнятості започаткувала програму навчання та адаптацію спеціалістів, які будуть виконувати ці функції.

До впровадження на практиці функцій реєстратора долучаються також директори центрів зайнятості та філій, забезпечуючи  індивідуальний підхід до кожного клієнта та аналіз основних питань, з якими звертаються до служби зайнятості.

Паспорти обласних центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

«ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА» ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ - ЦЕ ШВИДКО І ЗРУЧНО

Служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції, активно впроваджує сучасні сервіси з метою надання повного спектру якісних послуг населенню та роботодавцям.

Завдяки сервісу «Електронна черга» на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, сьогодні є можливість, не виходячи із дому та не витрачаючи часу й коштів на проїзд, записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості України, у тому числі й до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Для запису необхідно лише обрати дату і час відвідування, вказати мету відвідування, роздрукувати для зручності талон, або відправити його на електрону пошту.

«Електронна черга» забезпечує підтримку можливостей самообслуговування громадян і це лише частина змін тому, що мета Державної служби зайнятості – це допомога людині, яка шукає роботу.

Електронна черга – це швидко і зручно! Цінуйте свій час – користуйтеся новими опціями, створеними саме для Вас!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЯК ПОДОЛАТИ ХВИЛЮВАННЯ ПЕРЕД СПІВБЕСІДОЮ

Ти практично за крок від бажаної робити? І тут раптом... це недоречне хвилювання. Як опанувати себе? Ось декілька порад, які допоможуть позбутися власних переживань.

  • Вирушаючи на співбесіду, налаштуйся на успіх, говори собі, що все обов’язково буде гаразд. Концентруйся тільки на позитиві. Якщо ж раптом голову почнуть атакувати негативні думки, спробуй їх одразу позбутися. Адже, як відомо, на чому людина концентрується, те вона і «притягує» у своє життя.
  • Правильне глибоке дихання — хороший помічник у боротьбі з хвилюванням. Щоб наситити кров киснем і налагодити нормальне серцебиття, навчися глибоко дихати при перших ознаках хвилювання. Тільки не бери приклад з риби, яка залишилась без води, – це може спричинити перенасичення киснем і викликати запаморочення.
  • Ще один секрет, який допоможе позбутися хвилювання, – це підготовка до співбесіди. Особливої уваги, окрім написання резюме, потребує також зовнішній вигляд. Про толерантність, привітність та пунктуальність – годі й говорити! Чим краще будеш підготовлений до співбесіди, тим менше буде хвилювання.

Ти ще досі перебуваєш в пошуку роботи і не знаєш, де її знайти? Тоді завітай до служби зайнятості, тут тобі запропонують безліч різноманітних вакансій.

13 ЦІКАВИХ МОМЕНТІВ, ЯКІ ВПЛИВАЮТЬ ПРИ ПРИЙОМІ НА РОБОТУ

Ваші знання і досвід роботи відіграють основну роль при прийомі на нову посаду. Але все ж крім банальних речей на успішний результат співбесіди впливають деякі не найочевидніші обставини. Знаючи ці нюанси, буде набагато легше показати себе перспективним, компетентним кандидатом і підвищити свої шанси на отримання бажаної посади.

1. Погода в день співбесіди

Науковці провели дослідження, які свідчать про те, що погода впливає на результат важливих справ. Погода діє як на вас, так і на рекрутера. Метеозалежні люди будуть не такі уважні й навіть дратівливі. Кандидати, яких опитали в похмуру, дощову погоду часто отримують результат приблизно на 1% гірший, ніж ті, хто проходив співбесіду в ясний теплий день. Якщо є можливість, краще призначати співбесіду на сонячний день.

2. Як рано ви прийшли на співбесіду

Експерти з питань праці вважають, що прийти заздалегідь — гарна ідея, але занадто ранній прихід може знизити ваші шанси. Рекрутер може подумати, що ви надто хвилюєтеся чи навіть намагаєтеся чинити на нього тиск. Тому плануйте свій візит на 5-10 хвилин раніше від призначеного часу. Або зачекайте на вулиці чи в машині.

3. Яким за чергою заходите в кабінет

Не будьте першим в черзі. Рекрутери підсвідомо порівнюють кожного кандидата з попереднім, і перший буде початковим пунктом для всіх подальших, отже малоймовірно, що він когось перевершить.

Але й останнім теж бути не варто. Грає роль втома від прийняття рішень після кількох спроб вибору. Особливо якщо співбесіду призначено в самому кінці робочого дня — це може спрацювати проти вас.

Не будьте в середині. Ідеально — бути «перед нею». Є така схильність у людей — давати нижчу оцінку ближче до кінця процесу, особливо якщо у ваших конкурентів уже є певна кількість позитивних рекомендацій.

4. Колір вашого одягу на співбесіді

На думку більшості HR-фахівців, найкраще рішення — прийти на співбесіду в одязі консервативних кольорів, наприклад в чорному, синьому чи коричневому. Не варто вдягати одяг помаранчевого та інших яскравих кольорів, креативність краще показувати пізніше, якщо вона необхідна.

5. Яке місце краще зайняти

Коли вам пропонують сісти, а стілець стоїть не так, як зручно вам, не соромтеся розвернути його або перекласти. Так ви покажете рекрутеру, що він має справу з упевненим та ініціативним кандидатом. Що, відповідно, підвищить ваші шанси на успіх.

6. Наскільки ви себе любите

Надмірно самозакохані або люди з завищеною самооцінкою отримують пропозиції про роботу частіше, ніж інші. Просто вони вміють себе розрекламувати та переконати у своїй необхідності. І рекрутеру нічого не залишається, окрім як вважати так само.

7. Пропозиція випити чаю/кави

Якщо на співбесіді вам пропонують чашечку кави або чаю, орієнтуйтеся по ситуації. Якщо є секретар, який приготує напій, то варто погодитися, якщо немає — краще відмовитися, тому що рекрутеру не потрібно витрачати дорогоцінний час на приготування кави.

8. Положення рук при розмові

Виважена, правильна жестикуляція додає словам сили та виразності, впливає на те, що подумає про вас співрозмовник.

Відкриті долоні вказують на щирість, що підвищує шанси отримати роботу. Руки, повернені долонями донизу, свідчать про домінування — гарну рису для керівної посади.

Якщо ви будете ховати руки, наприклад тримати їх в кишенях, рекрутеру може видатися, що вам є що приховувати, і у нього з’являться сумніви щодо вас.

Руки, складені на грудях, — оборонна позиція, означає розчарування або незгоду, що, звичайно, теж зіграє проти вас.

9. Звук вашого голосу і наявність акценту

Дивно, але в найближчому майбутньому деякі компанії зможуть за голосом пошуковця визначити, підходить він на їх вакансію чи ні. Оцінюватися буде привабливість голосу, чи заслуговує він довіри, командний чи заспокійливий тон він має та інші характеристики, необхідні для обраної сфери діяльності.

А ще, як це не прикро, деякі керівники вважають, що кандидати, у яких наявний іноземний акцент у мові, мають менше навичок керівної діяльності. Що теж несправедливо, але все ж варто врахувати.

10. Наскільки ви спітніли

Потовиділення свідчить про те, що ви нервуєте, а це може підірвати всю вашу впевненість. Лайфхак — попросіть склянку холодної води, поки чекаєте початку співбесіди. Температура тіла знизиться, і потовиділення припиниться.

11. Ваше ставлення до інших людей

Ваше ставлення до людей може розповісти більше, ніж резюме. Ейчар може звернути увагу на те, як ви спілкуєтеся з працівниками офісу аж до прибиральниць. Будьте ввічливі з усіма, це підвищить ваші шанси.

12. Де ви виросли

Якщо раптом виявиться, що ви з ейчаром виросли в одному місті чи районі, це зіграє вам на руку. Адже підсвідомо люди тягнуться до того, з ким мають щось спільне.

13. Коли відправити e-mail

Важлива частина співбесіди — стежити за її результатами. Ознайомитися з ними можна поштою, надіславши e-mail. Але і тут варто пам’ятати про час. Найкраще відправити лист протягом доби після співбесіди, але обов’язково в робочі години. Якщо будете чекати занадто довго, працедавець може припустити, що ви не зацікавлені в роботі чи просто забуде про вас.

Ви часто змінюєте роботу, чи були якісь неочевидні фактори, завдяки яким вас прийняли, а може, навпаки, не прийняли на посаду? Щира зацікавленість і чесне виконання своїх обов'язків – найкращий шлях для початку успішної кар'єри. Тобто, успіх можна розглядати як суму особистісних якостей, професійних можливостей та наполегливості у пошуку роботи.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

На допомогу шукачам роботи у правильному виборі або зміні професії, у Вовчанській РФ Харківського обласного центру зайнятості на постійній основі проводиться профорієнтаційний семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)».

Під час заходу учасники отримують інформацію про актуальні на ринку праці професії, за якими здійснюється професійне навчання у навчальних закладах Харківської області, умови проходження професійного навчання та оволодіння новою професією за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

В ході семінару особлива увага привертається до проходження навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації у Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості з гарантією подальшого працевлаштування під конкретне замовлення роботодавця. Учасники ознайомлюються з графіками посадки груп на найближчі місяці.

Зацікавленість безробітних традиційно викликає інформація про індивідуальне навчання та стажування безпосередньо на робочому місці у роботодавця. Під час проведення семінару присутнім також пропонують пройти профдіагностичне тестування на предмет відповідності власних здібностей та нахилів до бажаної посади.

Зараз саме робітничі професії в більшій мірі затребувані на ринку праці. Кваліфікований робітник, маючи бажання та стимул до праці, не залишиться на довгий час без роботи та гідної заробітної плати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ

Сьогодні питання легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати «не в конверті», як ніколи набуло актуальності, адже ні для кого не секрет, що від розміру заробітної плати залежить рівень соціального захисту найманого працівника. Легальна зайнятість, належним чином оформлені трудові відносини між найманим працівником та роботодавцем дають працівникові можливість оформити лікарняний лист, піти у оплачувану відпустку, одержати допомогу у разі отримання травм на виробництві та виплату допомоги по догляду за дитиною, а також можливість в перспективі отримати гідну пенсію.

Здійснюючи господарську діяльність, засновники та керівники підприємств беруть на себе відповідні зобов’язання, які визначаються не тільки у фінансовій відповідальності перед іншими суб’єктами господарювання, органами влади, а й у відповідальності перед найманими працівниками за дотримання державних гарантій у сфері соціально-трудових відносин.

Легалізація трудових відносин, та офіційна заробітна плата – це важливий напрямок тісної співпраці соціальних партнерів та роботодавців. Головною метою служби зайнятості є максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, сприяння легалізації трудових відносин на ринку праці для офіційного працевлаштування шукачів роботи.

З метою інформування про послуги служби зайнятості фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості залучають роботодавців до співпраці, організовують для них семінари, круглі столи, ярмарки вакансій тощо. Інформація про послуги служби зайнятості, що отримує роботодавець, стає в нагоді на шляху до легалізації трудових відносин.

РЕАЛЬНИЙ ШАНС ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЯ

Вовчанською районною філією проводиться активна інформаційно-роз’яснювальна робота для зареєстрованих безробітних щодо популяризації військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

Спільно з представниками військкомату на постійній основі проволяться заходи, на яких представники військового комісаріату ознайомлюють присутніх з термінами контрактів, умовами та перспективами проходження військової служби за контрактом. Увага акцентується на належному грошовому забезпеченні. Присутні ознайомлюються з переліком вакантних посад рядового, сержантського та старшинського складу для проходження військової служби за контрактом у військових частинах Збройних Сил України.

Наші спільні заходи допомогають військовим комісаріатам знайти бажаючих піти на роботу – службу за контрактом. Це реальний шанс працевлаштуватися!

Телефон для довідок: (05741)4-23-80, відділ активної підтримки безробітних Вовчанської районної філії ХОЦЗ.

ХОЧЕТЕ БУТИ УСПІШНИМ – ВЧІТЬСЯ!

Сім причин, чому навчатись важливо

Перша: Освіта дає знання, а знання - це, дійсно, сила.

Знання забезпечують гарну платформу,яка дає можливість оцінити ваші здібності у тій чи іншій галузі, а відтак - сформувати навички, які потенційно приведуть вас до професійного успіху

Друга: Результати освіти дають можливість ухвалювати кращі, більш обґрунтовані рішення.

Освіта, як вчить принципам ухвалення рішень, так і дає додаткові знання, завдяки яким ці рішення будуть більш обґрунтованими.

Третя: Освіта допомагає розвивати емоційний інтелект і рятувати від обману

Ключовим в успіху в житті є здатність висловлювати і контролювати свої емоції та розуміти і реагувати на емоції інших людей. Психологи називають це емоційним інтелектом (EI). Розуміння психології людей, вміння комунікувати та переконувати, знання законів, правил та норм допомагає уникати проблем та, якщо вони виникли, легше знаходити шляхи їх вирішення. Неосвіченими людьми маніпулювати легше, вони не знають і не можуть захистити свої права.

Четверта: Освіта підвищує впевненість у собі

Освіта забезпечує впевненість у формулюванні та висловленні власних думок, позицій, ідей. Знання та набуття освіти допомагає вдосконалити індивідуальні навички та сприяє їх оптимальному використанню. Наявність якісної освіти змінює ставлення до вас і підвищує ваш статус.

П’ята: Освіта є важливою основою здорового і мирного суспільства.

Освіта значною мірою впливає на наше знання того, що є правильним і неправильним, посилює наш моральний компас - розуміння того, що є морально і етично прийнятним. Освіта також сприяє зниженню рівня злочинності у суспільстві. За статистикою, більшість кримінальних злочинів, включаючи розбій, крадіжки та інші протизаконні дії були здійснені малоосвіченими людьми.

Шоста: Освіта сприяє задоволенню особистих амбіцій, зростанню самоповаги та забезпеченню фінансової стабільності.

У житті може настати момент, коли ви не будете задоволені своєю роботою, і захочете кар’єрного росту або переходу на іншу роботу. Кваліфікація розширює вибір під час пошуку нової роботи, у тому числі із вищою оплатою. А це, у свою чергу, допоможе підвищити і самоповагу, бо підтвердить, що ви менше залежите від обставин.

Сьома: Освіта - це самовдосконалення

Освіта дає можливість зробити себе сильним, щоб керувати будь-якою ситуацією. Вона тримає вас у курсі норм та правил суспільства, в якому ви живете, а також дає вам можливість вимагати від тих, хто має владу, виправити їх недбалість чи промахи. Освіта ж у поєднанні з життєвим досвідом дає можливість впливати на прийняття важливих рішень і робити це з кращим розумінням та співчуттям до інших, тим самим покращуючи життя оточуючих.

Хочете жити краще – навчайтесь самі та обирайте освічених та досвідчених. Будьте мудрими!

Допомогти у виборі професії Вам завжди допоможуть фахівці Вовчанської служби зайнятості. Приходьте до нас за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15, або звертайтесь за телефоном 4-23-80.

ОПЕРАТИВНИЙ ПІДБІР КАДРІВ – ОСНОВНЕ НАПРАВЛЕННЯ У РОБОТІ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Допомога в оперативному підборі кадрів роботодавцю – ключове направлення в роботі спеціалістів Вовчанської районної філії ХОЦЗ.

Роботодавці Вовчанського району, що вперше звертаються до центру зайнятості з метою оперативного підбору персоналу, отримують детальні роз’яснення щодо правильності заповнення Звітності «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

Також спеціалісти районної філії інформують роботодавців щодо можливостей оперативного підбору кадрів шляхом розміщення вакансій в соціальних мережах, використання методів рекрутингу, організації презентацій роботодавця та проведенню ярмарків вакансій.

Оперативність підбору персоналу це не тільки економія часу роботодавця, якому терміново потрібні працівники, а ще й можливість для безробітних осіб швидко знайти нову цікаву роботу.

ПРОФЕСІЙНЕ РЕЗЮМЕ – ЗАПОРУКА УСПІХУ

Сучасні ритми життя впливають на всі сфери людської діяльності. Звичайно, це відображається і в особливостях пошуку роботи. Саме тому державна служба зайнятості використовує практику проведення семінарів з техніки пошуку роботи, в програму яких включено тему підготовки резюме, щоб безробітні з будь-якою освітою могли не лише ознайомитися з цим поняттям, але й навчилися його практично використовувати.

На постійній основі у Вовчанській районній філії ХОЦЗ проводяться семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме” для безробітних, що перебувають на обліку.

Що ж таке резюме? Це коротка, позитивна та достовірна інформація про Вас як професіонала. Грамотно складене резюме – кращий спосіб самопрезентації роботодавцю. Таке резюме служить основою для запрошення Вас на співбесіду. Людина, яка звертається до центру зайнятості у пошуках роботи, може мати резюме з собою або ж скласти його в службі зайнятості за допомогою фахівців. При заповненні відповідних розділів персональної картки клієнта служби зайнятості як шукача роботи, відомості про нього формуються на сайтах Державної служби зайнятості та Харківського обласного центру зайнятості. Резюме складається як для загального пошуку, так і під конкретну вакансію.

Під час семінарів Вас ознайомлять зі структурою резюме, охарактеризують його основні види та детально прокоментувють вимоги до заповнення кожного з блоків документа.

Під час заходів учасники мають нагоду скласти та презентувати власне резюме. У Вас є необхідність у створенні резюме або відеорезюме? Зверніться до спеціалістів Вовчанської районної філії за адресою: м.Вовчанськ вул.1 Травня, 15 (відділ активної підтримки безробітних).

 

ВМІННЯ ШВИДКО ЧИТАТИ ДОПОМОЖЕ НА ТЕСТУВАННІ

Спеціалісти Вовчанської районної філії ХОЦЗ надають поради батькам і учням, як краще підготуватись до екзаменів.

Чим швидше ви ознайомитеся із завданнями, тим більше часу у вас буде на обдумування правильної відповіді.

1. Не варто промовляти кожне прочитане слово про себе.

Якщо ви позбавитеся цієї звички, то не тільки збільшите швидкість читання, а й почнете краще запам’ятовувати текст. Постарайтеся навчитися розбивати слова на групи та розуміти їх. Не читайте повільно і не робіть паузи, подумки відділяючи кожне слово. Потренуватися можна за допомогою газетної статті, бо вони розбиті на колонки. Так буде легше навчитися бачити, розуміти зміст рядка в цілому. Прочитаний текст не перечитуйте кілька разів, це збиває роботу мозку, який налаштувався на швидке читання. Навчіться розбивати текст на смислові частини, пробігшись перед цим по ньому поглядом.

2. Не бійтеся швидкого читання.

Вчіться читати побіжно, почніть з того, щоб, переглянувши очима пару рядків, засвоїти суть, запам’ятовуючи і виділяючи основні слова. Така «пробіжка» по тексту перед основним читанням допоможе зрозуміти думку автора. Також варто дивитися і складніші тексти. Це можна робити після прочитання – так матеріал освіжиться і закріпиться в голові. Щоб оцінити свою швидкість читання, застосовуйте «метод руки». Переміщуйте палець по рядку і суворо слідкуйте очима. Це допоможе заміряти швидкість читання. Старайтеся читати не словами, а абзацами, сторінками. Секрет швидкого читання в тому, що треба читати не промовляючи, зором.

3. Розширюйте кут зору та уваги.

Щоб навчитися швидко читати, треба працювати над так званим периферійним зором. Його суть схожа на роботу за комп’ютером, коли кожен палець відповідає за певні клавіші на клавіатурі. Так і тут, кожне око вихоплює фрагмент тексту. За рахунок цього можна бачити більшу частину тексту і не робити зайвих рухів очима. Так ви зможете навчитися читати вголос і швидко. Адже у мозку завжди буде запас слів, які ще не були промовлені, але вже виділені очима і зафіксовані мозком.

4. Читайте вголос.

Читати треба багато, щодня і в голос. Тренуйтеся, і тоді ви зможете досягти хорошого результату. Зверніть увагу на наші рекомендації, вони допоможуть швидко орієнтуватися в тексті та розуміти суть.

НОВІТНІ ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇ – ЦЕ ЗРУЧНО!

Листопад – завжди гаряча пора для фахівців державної служби зайнятості. З 8.00 години до 17.00 дня іде нескінченний потік громадян з метою пошуку роботи та реєстрації. В зв’язку з обмеженою транспортною доступністю виникає проблема у часі, бо більшість сезонних працівників проживають у сільській місцевості, і вчасно потрапити додому після прийому в центрі зайнятості не кожному вдається. Тому спеціалісти Вовчанської районної філії проводять роз’яснювальну роботу щодо використання інтернет-сервісу «Електронні послуги», за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України. Це не окрема додаткова черга, а інтегрована до вже існуючого графіку прийому, що надає можливість віддалено та заздалегідь зарезервувати час для свого відвідування.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на офіційному порталі Державної служби зайнятості: http:// www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги». Такий ресурс доступний не лише з комп’ютера, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПІСЛЯ СПІВБЕСІДИ ТОБІ НЕ ТЕЛЕФОНУЮТЬ?

Нарешті! Ти відповів на всі каверзні питання під час співбесіди. А ще - зарекомендував себе як гарний спеціаліст, показав свою обізнаність про компанію, розповів, який ти геніальний і кращого годі шукати. Пообіцяв, що вірою та правдою будеш виконувати всі доручення і навіть більше. «Ми вам зателефонуємо», – сказав рекрутер, завершуючи розмову. І ти починаєш чекати на дзвінок…

Чекати можна досить довго, адже претендентів на вакансію багато. З кожною людиною потрібно провести співбесіду, перевірити документи, провести анкетування. Щоб дізнатися, що вирішив роботодавець, зателефонуй йому сам. Тим паче, що роботодавці люблять активних та зацікавлених у роботі кандидатів.

Також можна нагадати зайвий раз про себе, надіславши електронний лист із рекомендаціями від попередніх роботодавців.

Краще ходити на декілька співбесід одразу, а потім телефонувати та дізнаватися про результат. Кажуть банкіри: «Розкладай яйця в різні кошики». З часом твоя робота тебе неодмінно знайде!

Якщо ти шукаєш роботу – завітай до служби зайнятості! Тобі неодмінно нададуть вичерпну інформацію щодо вакансій та допоможуть з працевлаштуванням. Адреса Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15; телефон 4-49-96

 

ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ В ІНШОМУ МІСЦІ?

Сьогодні ринок праці розвивається досить динамічно, тому якщо ти проживаєш там, де з робочими місцями не густо, можна розглянути питання пошуку роботи в іншому місті.

Як тобі така перспектива? Для когось – це норма, оскільки все життя проходить на колесах та чемоданах. А для когось – справжнє випробування. Щоб працевлаштування в іншому місті пройшло безболісно, кілька корисних порад.

Якщо в тебе є певна кваліфікація, починай пошук регіону, де вона стане у нагоді. Для прикладу – ти маєш освіту агронома або досвід роботи трактористом. Логічним у такому випадку буде пошук роботи в сільській місцевості. Якщо ж ти кваліфікований робітник з інструментом, то, ймовірно, швидко знайдеш роботу в промисловому місті.

Ти вже визначився з місцем, де хотів би працювати? Сміливо відправляй резюме потенційним роботодавцям. Тільки не забудь зазначити, що ти проживаєш в іншому місті та готовий до переїзду. Важливо також визначитися з житлом, адже далеко не всі роботодавці готові його забезпечити.

Якщо роботодавця зацікавило твоє резюме і він хоче запросити тебе на співбесіду, запитай, чи можливо її пройти онлайн? Під час співбесіди намагайся дізнатися якомога більше про компанію, де для тебе є робота, а також про обов’язки, які доведеться виконувати.

Можливо, у місті, куди тим плануєш приїхати на роботу, у тебе є друзі або знайомі, які допоможуть тобі адаптуватися на новому місці? Це, безперечно, плюс.

Запам’ятай: переїзд, пов'язаний зі зміною роботи – це важливий крок і легковажно ставитися до цього не потрібно. Ретельно все проаналізуй, а потім роби правильний вибір.

До речі, нагадуємо, що у нашій базі вакансій є робота з наданням житла ➡ https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ! ПРОФЕСІЯ «ПОКОЇВКА»

Професія «покоївки» популярна ще з давніх часів, коли в багатьох будинках для дотримання чистоти містився цілий штат покоївок. Сучасні фахівці працюють в готелях, пансіонатах та приватних будинках.

Одним з очікуваних результатів роботи покоївки повинно стати створення комфортних умов проживання клієнтів готельного закладу, аби вони почували себе як вдома.

Особливістю готельного господарства є цілодобовий цикл обслуговування, тому можна виділити основні професійні якості, якими повинна володіти покоївка: працелюбність, організованість, охайність, висока витривалість, комунікабельність, дипломатичність, здатність справляти гарне враження.

Професію «покоївка» можна отримати у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості .

Під час навчання Ви опануєте такі дисципліни як: «Основи електротехніки», «Основи правових знань», «Технологія обслуговування в готелях та туристичних комплексах», «Санітарія та гігієна в підприємствах готельного типу».

По завершенню теоретичного та практичного навчання майбутні покоївки отримують документ державного зразка – свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації («Покоївка» І розряду).

Термін теоретичного та практичного навчання - 2,8 міс.

Для безробітних громадян навчання безкоштовне.

У разі потреби слухачі будуть забезпечені гуртожитком.

За додатковою інформацією щодо умов та початку навчання звертатись до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

 

ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО

Сьогодні, як ніколи, активно ведуться розмови про популярні професії в майбутньому. Ким бачать себе випускники шкіл і чи збігаються їхні очікування з прогнозами спеціалістів?

Найпопулярнішими спеціальностями серед українських абітурієнтів у 2019 році були: філологія, право, менеджмент, комп’ютерні технології, економіка, медицина тощо. Таку статистику подає Міністерство освіти і науки.

Швидкість життя сьогодні просто шалена, а вимоги до фахівців збільшуються в геометричній прогресії. Кого ж шукатиму HR-и вже зовсім скоро? І чиї навички та вміння цінуватимуться на вагу золота?

Екоаудитор, фахівець із переробки сміття, парковий еколог, екопровідник.

На часі – збереження довкілля та його відновлення. Тому затребуваними будуть представники саме таких професій.

Сіті-фермер

Хто це? Людина, яка зможе створити унікальну міську ферму на даху багатоповерхівки. До речі, такі ферми давно популярні в Сполучених Штатах. А в Україні підготовку таких спеціалістів уже здійснюють виші на спеціальності «Агроінженерія»

Андрогог

У сучасному світі щомісяця, якщо не щотижня, потрібно поповнювати професійні знання. На допомогу прийде андрогог, або коуч, або тьютор. Власне, це педагог, який займається освітою і вихованням дорослих.

Нанолікар, молекулярний дієтолог, генетичний консультант, консультант зі здорового старіння – такими професіями поповниться медична галузь.

Звісно, цей перелік можна продовжувати. Важливо зазначити: спеціаліст майбутнього повинен мати навички кількох галузей.

Заохочуйте дітей також до вивчення іноземних мов та розвитлу комунікативних здібностей. Це точно не буде зайвим, яку б професію не обрали ваш син чи донечка.

Вибір професії – це серйозно й відповідально! Перевірте здібності вашої дитини на платформі з профорієнтації на нашому офіційному сайті

➡ http://profi.dcz.gov.ua/

А також звертайтесь до фахівців Вовчанської служби зайнятості, які допоможуть Вам зорієнтуватись у вимогах програми та впевнено пройти тест на професійне самовизначення. Наша адреса: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15; телефон 4-23-80.


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА З МОЛОДДЮ

Одним з пріоритетних завдань служби зайнятості є профорієнтаційна робота з молоддю. Сучасні вимоги працевлаштування ставлять перед молодою людиною непрості завдання: знайти своє місце в нових умовах ринкових відносин, виявляти високопрофесійні якості, обізнаність, гнучкість до технологічних змін, бути високорозвиненою та соціально адаптованою людиною. Спеціалістом Вовчанської районної філії ХОЦЗ Світланою Федорковою у грудні 2019 року був проведений захід «Молодь на ринку праці» для студентів Вовчанського коледжу ХНТУСГ ім. П.Василенка, оскільки після закінчення навчального закладу частина випускників опиняється перед вибором: де саме і як шукати роботу?

Чому ж у молоді виникають проблеми?

1. Тому, що ніколи не шукали роботи.

2. Тому, що чекають, коли роботу знайдуть для них батьки, родичі або знайомі.

4. Тому, що чекають, поки їм будуть надсилати пропозиції роботи, і не прикладають достатньо зусиль щодо її пошуку.

5. Тому, що хочуть отримати роботу з високими заробітками і водночас з малими вимогами до досвіду претендента.

6. Тому, що шукають роботу тільки у вузькому проміжку своєї спеціальності, не звертають уваги на споріднені сфери, де також можуть бути потрібні їх знання і вміння.

7. Тому, що не хочуть зрозуміти, що перша обрана робота дає необхідний досвід, який можна потім використовувати на наступній посаді.

8. Тому, що хочуть отримати роботу не далеко від свого дому.

9. Тому, що при першій невдачі опускають руки і не йдуть вперто і наполегливо до поставленої мети тощо.

Водночас основними причинами молодіжного безробіття є невірно обрана спеціальність, відсутність досвіду роботи та завищені вимоги молоді до майбутнього місця роботи. Тому в процесі пошуку роботи необхідно тверезо оцінити себе, адекватно співставити вимоги, вигоди і недоліки вакансії з своїми знаннями, здібностями, навичками і досвідом й приймати рішення відповідально та усвідомлено.

3 РИСИ, ЯКІ ВИДІЛЯЮТЬ УСПІШНИХ ЛЮДЕЙ СЕРЕД ІНШИХ

Намагаючись дізнатися, що поєднує успішних людей, вчені провели шестирічне дослідження, в якому взяли участь три тисячі інноваційних керівників. Було виявлено, що більшості з них притаманні ці якості:

1. Здатність творчо шукати зв’язки

Креативні люди бачать зв’язки там, де не бачать інші. Вони вміють поєднувати концепції, проблеми та питання, які на перший погляд взагалі ніяк не пов’язані між собою.

Тобто коли така людина намагається вирішити якусь проблему, вона відкидає очевидні варіанти, шукаючи абсолютно неочікувані шляхи розв’язання складних питань. Нешаблонне мислення — це шлях до успіху.

2. Звичка завжди ставити запитання «Чому б і ні?»

Інноватори-мрійники ніколи не бояться робити те, чого до них ще ніхто навіть не намагався зробити. Вони завжди докладають чималих зусиль, щоб вийти за рамки обмежень.

3. Жага експериментів

У хорошого підприємця може народитися ідея. Але тільки креативні люди будь-яку ідею спочатку розкладають на частини. Вони намагаються тестувати усе й завжди. Усі думки та концепції підлягають тестуванню. Інноваторів не влаштовують ті знання, які вже всім відомі, їм потрібен власний досвід, здобутий на практиці.

Усі ці риси поєднанні однією метою — бажанням досліджувати. Отже, по-справжньому успішні та креативні люди — це, перш за все, захоплені дослідники. Саме допитливість є головним секретом успіху.

 

ІНСТИТУТ «КОНСУЛЬТАНТ РОБОТОДАВЦЯ»

З початку року в усіх центрах зайнятості України запрацював новий сервіс – Інститут «Консультант Роботодавця».

Цей проєкт є другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності області, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

Так у чому ж полягають основні переваги нового проєкту?

✅ За кожним роботодавцем закріплено окремого консультанта, який володіє детальною інформацією щодо діяльності підприємства, його поточної та перспективної потреби у кадрах.

✅ Роботодавцям надаються спеціалізовані послуги, які враховують особливості та потреби кожного окремого підприємства.

✅ Державна служба зайнятості дає можливість здійснити підготовку або підвищення кваліфікації кадрів під індивідуальне замовлення роботодавця.

20.01.2020 Вовчанською районною філією Харківського обласного центру зайнятості спільно з Приватний акціонерним товариством «Вовчанський агрегатний завод», в рамках впровадження Інституту «Консультант Роботодавця», був проведений круглий стіл, присвячений задоволенню кадрової потреби підприємства. В ході зустрічі була досягнута домовленість про проведення навчання зареєстрованих безробітних безпосередньо на підприємстві за професіями металообробного профілю. За підсумками круглого столу відбулось підписання угоди щодо співпраці.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КЛІЄНТА – ПРІОРИТЕТ У РОБОТІ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Сьогодні основним пріоритетом державної служби зайнятості є розвиток сервісів, технології обслуговування клієнтів, впровадження цифрових рішень для зручності користувачів. Для цього фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості надають широкий спектр послуг, які допомагають людині в пошуку роботи, проводять профорієнтаційні заходи, спеціальне діагностичне тестування. Кар’єрний радник спільно зі спеціалістом з профорієнтації індивідуально надають профконсультаційні послуги для кожного клієнта та відповідають на усі питання, пов’язані з наступним підбором роботи за результатами профорієнтаційної діагностики та профілювання.

Проведення підготовчих заходів дозволяє скласти профіль клієнта, визначити ті навички, здібності, компетентності, які найкраще вирізняють клієнта серед інших осіб на ринку праці, визначити ступінь мотивації та готовності до змін.

Саме індивідуальний підхід до кожного клієнта з наданням професійних послуг допомагає безробітним особам у формуванні світогляду, що прискорює працевлаштування.

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців - Освітній Портал, якій розміщено на головній сторінці державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/.

Відтепер онлайн-курси, вебінари та дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти ДСЗ та безліч іншої цікавої інформації буде доступна на порталі для всіх, хто шукає роботу, прагне вдосконалити свої навички або започаткувати бізнес.

А найголовніше те, що більшість матеріалів на Освітньому порталі ДСЗ подаються у відеоформаті.

Команда ДСЗ впевнена, що освіта для дорослих має бути максимально доступною. Ми всі прагнемо розширити горизонт знань, і наш гаджет може бути засобом досягнення цієї мети. На освітньому порталі ДСЗ ми вже зібрали максимум інформації для користувачів.

Зручний інтерфейс забезпечить швидкий пошук у розділах: «Для роботодавців», «Для шукачів», «Для працівників ДСЗ».

Чекаємо вас на освітньому порталі ДСЗ за посиланням  http://skills.dcz.gov.ua/

І заздалегідь дякуємо за зворотний зв’язок – ваші відгуки та коментарі.

За додатковою інформацією зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

КИМ БУТИ? ПРО РОБОТУ НАСТУПНОГО ДЕСЯТИЛІТТЯ

Початок нового року – привід відкривати щось нове. Освітній Портал, розташований на головній сторінці державної служби зайнятості (за посиланням  http://skills.dcz.gov.ua/), покликаний допомогти вам орієнтуватися в усьому новому, що стосується сфери зайнятості. Ми пропонуємо заглянути не на рік, а на ціле десятиліття вперед. Дізнатись про майбутні тенденції можна у звіті «Прогноз навичок: тенденції та виклики до 2030 року», яке підготував «Європейський центр розвитку професійної підготовки» (Cedefop). Дослідження стосується держав Європейського Союзу, хоча окремі його висновки можуть бути застосовані й до України. У цьому матеріалі ми виокремили 10 важливих питань, на які можна отримати відповіді з тексту дослідження.

Далі за посиланням https://cutt.ly/Krc890U.

За додатковою інформацією зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

ВІДЕОКУРС «ЯК ЗАПОЧАТКУВАТИ ВЛАСНУ СПРАВУ?»

Є оригінальна бізнес-ідея? Але разом із нею невпевненість на додачу?

Освітній Портал, розташований на головній сторінці державної служби зайнятості (за посиланням  http://skills.dcz.gov.ua/), пропонує відеокурс «Як започаткувати власну справу?»

Наш експерт розповість, як написати бізнес-план, який реально «працює», що таке стартовий капітал і для чого знадобиться маркетинговий план.

Відеокурс за посиланням  https://cutt.ly/VrbV0MA. До всіх слухачів разом зі знаннями прийде натхнення.

Якщо ви до того ж перебуваєте на обліку як безробітний, то можете спробувати започаткувати власну справу за сприяння служби зайнятості. До речі, торік 2,4 тисячі безробітних скористалися такою можливістю.

За додатковою інформацією зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

 

11 «НЕБЕЗПЕЧНИХ ЗОН» РЕЗЮМЕ І ЯК ЇХ ВИПРАВИТИ

Резюме – це перша сходинка на шляху до бажаної роботи, і якщо не докласти достатньо зусиль під час написання цього документа, потрапити на співбесіду, можливо, не буде шансів. Які саме особливості резюме можуть насторожити роботодавця, і як їх виправити?

1. Незрозуміла ціль пошуку роботи

Не рекомендується перераховувати усі цікаві для себе посади – особливо з різних напрямків. Якщо ви розглядаєте кілька галузей для працевлаштування, краще адаптувати резюме для кожного з них.

Оптимальний варіант – записати в рядку «ціль» бажану посаду, причому ідеально – саме в такому варіанті, як вона називається в конкретній організації (сформульована у вакансії).

2. Замало інформації

Професійної скромності на час пошуку роботи варто позбутися, тому необхідно перерахувати максимум своїх успіхів, записати всі свої основні досягнення. У розділі про освіту варто записати не лише свій виш, а і усе додаткове навчання, яке ви проходили і яке стосується професії - тренінги та курси, онлайн-навчання.

3. Забагато інформації

Коли досвід великий, то записати необхідно тільки те, що стосується і буде корисним у межах бажаної посади (досвід, навчання, навички). Пам’ятайте: оптимальний обсяг резюме – 1-2 сторінки змістовного тексту.

4. «Прогалини» у досвіді

Йдеться про періоди, коли трудова діяльність переривається. Це може бути пов’язано з особистими причинами – лікуванням, відпусткою по догляду за дитиною, навчанням, роботою над власним проектом тощо. Це можна зафіксувати у резюме – наприклад, інтенсивний курс навчання або робота над персональним проектом, про це можна також розповісти і на співбесіді.

5. Багато місць роботи по кілька місяців

Для багатьох роботодавців це ознака того, що кандидат поки що не знайшов себе, або не готовий доводити справи до кінця. Проте сучасні тенденції на ринку праці можуть бути аргументом на вашу користь: це здатність швидкої адаптації, висока стресостійкість, здатність до навчання.

6. Досвід, що не відповідає бажаній посаді

Якщо ви бажаєте змінити сферу діяльності – це варто відобразити в резюме, тобто що саме ви встигли зробити для цього, і на на що здатні та готові піти, щоб займатися улюбленою справою. Наприклад, що ви пройшли профільне навчання, і готові перейти на посаду з перспективою розвитку.

7. Відсутність досвіду

Якщо ви тільки розпочинаєте кар’єрний шлях та ще не маєте професійних досягнень, зазначте ваші успіхи у тих галузях, які розкривають вашу особистість.

8. Неправдива інформація

У часи соціальних мереж приховати інформацію майже неможливо. Представник роботодавця, який буде розглядати вашу кандидатуру, обов’язково перевірить надані вами дані для достовірності. І якщо неправда все-таки буде доведена – такого кандидата навряд чи запросять до команди.

9. Недоречне фото

Додати свою фотографію можна, а деякі роботодавці стверджують, що навіть варто – це дозволяє виділитися серед інших кандидатів як мінімум візуально. Але фото має бути доречним: без друзів, домашніх тварин, келихів пива. Ідеально – світлина в діловому одязі та високої якості.

10. Недопрацьовані форма або зміст

І перше, і друге має значення. Резюме має бути, насамперед, змістовним, щоб роботодавець мав повну картину вашого досвіду, та легким до сприйняття. Тож не забудьте відформатувати текст, єдиний шрифт та міжрядковий інтервал.

11. Неадекватні побажання щодо зарплати

Цю інформацію можна взагалі не вказувати в резюме, а обговорити вже на співбесіді. Але якщо писати, то необхідно піклуватися про те, щоб рівень був адекватним. Проведіть невеликий аудит та та подивіться, які зарплати фігурують у резюме та вакансіях для фахівців вашого рівня.

Шановні клієнти служби зайнятості, не витрачайте свій час! Звертайтесь до фахівців Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, які із задоволенням нададуть кваліфіковану консультацію, допоможуть при складанні змістовного та структурованого резюме, направлять на професійне навчання для підвищення власної конкурентоздатності – це підвищить ваші шанси знайти гарну роботу. Наша адреса: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

ЯК БРЕХНЯ В РЕЗЮМЕ ВПЛИВАЄ НА ОТРИМАННЯ РОБОТИ

Статистика свідчить, що більше половини тих, хто знаходиться в пошуках роботи, брешуть у резюме і не бачать у цьому нічого страшного, адже вважають, що про маленькі вигадки ніхто не дізнається. Але роботодавці стверджують, що більшість обманів у резюме стають зрозумілими ще під час співбесіди, і це для них вагомий привід відмовити кандидату. Отже, як бути, якщо дуже хочеться прикрасити реальність, щоб підкорити рекрутера?

Посада

Найчастіше пошукачі брешуть про займані посади. Вони приписують собі вищі досягнення та кар’єрний ріст, які не відповідають їх компетенціям. За словами рекрутерів, таку брехню легко можна виявити вже під час співбесіди. Адже кандидат не може дати чіткої відповіді про свої посадові обов’язки, досягнення та не знає, як застосувати названі вміння на практиці.

Зрозуміло, що такий претендент може не розраховувати на позитивне рішення. Можливо, його навіть додадуть до чорного списку компанії. Пошукачі обґрунтовують таке прикрашення дійсності тим, що у них була можливість отримати вищу кваліфікацію, але за збігом обставин вони її втратили, або їм просто не дали себе проявити. Але, перш ніж обманювати роботодавця, декілька раз подумайте чи воно того варте.

Досвід роботи

Друга найпопулярніша за кількістю брехні категорія – це досвід роботи. Тут одні накидають собі декілька зайвих місяців, щоб уникнути запитань про перерву, інші – замовчують місця своєї роботи, щоб вони не завадили їм отримати бажану посаду. Розкусити такого кандидата важче і, можливо, правда випливе, коли він вже отримає посаду. Але у роботодавця можуть виникнути нові питання і, знайшовши відповіді на них, він більше не захоче бачити частиною своєї команди такого співробітника. А пошукачеві знову доведеться прикрашати свій досвід роботи, щоб не здатися літуном.

Сімейний стан та вік

Щоб відповідати вимогам роботодавця, пошукачі часто приписують собі зайвий рік-два або ж навпаки роблять себе молодшими. Також люблять кандидати на посаду говорити неправду про свій сімейний стан. Дехто вважає, що одружені працівники справляють враження серйозніших та стабільніших людей. Інші переконані, що наявність сім’ї, а особливо дітей, можуть завадити їм отримати бажану посаду. Адже роботодавець зробить висновки, що такий співробітник не зможе повністю віддатися роботі. Але таку брехню легко виявити під час прийняття на роботу з пакету документів, які ви надаєте.

У паспортах старого зразку рекрутер знайде і вашу дату народження, і відомість про сімейний стан та наявність дітей. Можливо, ця маленька брехня не стане причиною відмови вам, але репутацію точно зіпсує.

Навички

Часто трапляється так, що пошукач натрапляє на чудову вакансію, яка відповідає його вимогам та кваліфікації, але йому не вистачає декілька необхідних навичок, щоб відповідати їй на всі сто. Тоді бажання приписати потрібні вміння виникає саме собою. Рекрутеру буде важче перевірити, що ви вмієте і навряд чи він буде виділяти час для тестування кандидатів за кожною навичкою.

Часто трапляється так, що вигадані вміння так і не знадобляться в роботі та ніхто ніколи не здогадається про маленький обман. Але переважно вимоги у вакансії вказані не просто так. І якщо компанія працює з іноземними партерами та вимагає відмінні знання англійської мови, то ваші реальні «London is the capital of Great Britan» дуже швидко стануть явними. Можливо, такі кандидати з легкістю влаштуються на роботу, але навряд чи їм вдасться пройти випробувальний термін.

Роботодавці перш за все люблять відкритих людей, які не приховують важливих деталей свого професійного життя. Тому якщо ви наважитеся пояснити прогалини у досвіді чи інші чорні плями вашого резюме, то це лише підвищить рівень довіри до вас. І навіть якщо вам не вдасться отримати бажану посаду, роботодавець залишиться гарної думки про такого кандидата і, можливо, згодом ви отримаєте ще кращу пропозицію.

Ви вагаєтесь чи у вас виникли додаткові питання – запрошуємо взяти участь у тренінгу «Підготовка резюме». За додатковою інформацією зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

СІМ ПОРАД ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ФОТО В РЕЗЮМЕ

Відомо, що фотографія у декілька разів підвищує шанси вашого резюме отримати відгук. Більшість роботодавців не хочуть запрошувати на співбесіду безликого кандидата, а для декого фотографія – взагалі чи не найважливіший пункт. Адже існують професії, де зовнішній вигляд грає чималу роль, і рекрутери відразу хочуть розуміти, чи підходите ви на вакантну посаду. Але обрати правильне фото, щоб з першого погляду підкорити HR-фахівця, непросто. Нумо розбиратися, які нюанси потрібно врахувати, коли мова йде про знімок для резюме.

Якість

Фото для резюме обов’язково повинно бути чітким та мати природні відтінки. Фотографії з інстаграмними фільтрами та чорно-білі краще залишити для домашнього архіву, а неякісні – взагалі видалити. Зверніть увагу також на розмір. Рекрутер не повинен брати лупу, щоб роздивитися ваше обличчя, і разом з тим фото не має займати всю сторінку. Більше одного знімку додавати також не варто, щоб не справити враження самозакоханої людини.

Актуальність

Важливим критерієм є також актуальність фото. Буває, що рекрутер чекає брюнетку з короткою стрижкою і в окулярах, а на співбесіду приходить довговолоса білявка. Це не смертельно, але фахівці радять додавати до резюме актуальні фотографії, щоб не підірвати рівень довіри до вас. Навіть якщо вам здається, що на знімку п’ятирічної давнини ви виглядаєте набагато краще і дуже хочете підкорити роботодавця таким фото, постарайтеся відмовитися від цього задуму.

Ніяких селфі

Більш професійно виглядають фото, зроблені іншою людиною, а не вам самим. Спеціалісти радять скористатись послугами фотографа і зробити якісні знімки у діловому стилі. Але якщо це для вас розкіш, то краще попросіть про допомогу друзів чи родичів. Про фронтальну камеру та селфі у дзеркалі взагалі потрібно забути.

Портрет

Фотографія для резюме повинна бути портретною. Уникайте знімків у повний зріст чи тих, де ви лежите, дивитесь зі спини або на перший план потрапляє не ваше обличчя. Також не слід прикріпляти фотографії з друзями, родичами, коханими тощо. На фото для резюме повинні бути обличчя та плечі. Але разом з тим воно не повинно нагадувати ваш паспорт, адже таке фото не здатне передати весь шарм кандидата. Не варто на фото кривлятися, гримасувати чи грати бровами. Найкраще буде, якщо ви сфотографуєтеся у півоберта зі щирою усмішкою.

Задній план

Фотографія з корпоративу, де в кадрі танцюють ваші колеги, а ви у руках тримаєте келих, – не найкращий варіант для резюме. Перш за все уникайте надмірно неформальної обстановки в кадрі: там не повинно бути ані килимів на стінах, ані визначних пам’яток, ані вашої дизайнерської кухні. Для фону можна використати робоче місце або стіну в нейтральних відтінках.

Зовнішній вигляд

Уважно поставтеся до свого одягу для фотографії: він повинен бути у діловому стилі, без яскравих деталей. Якщо ви прагнете сподобатися роботодавцю, то забудьте про будь-які занадто відкриті декольте, майки та топи. Як би ви не пишалися своєю фігурою, фото з голим торсом або у спідній білизні навряд чи допоможуть вам отримати запрошення на співбесіду. Жінкам варто потурбуватися і про макіяж та зачіску. Вони також повинні відповідати діловому стилю і не бути занадто екстравагантними.

Охайний одяг, доброзичлива посмішка та нейтральний фон – найкраще рішення для вдалої фотографії в резюме.

Відповідність вакансії

Для того, щоб фотографія в резюме зіграла на вашу користь, вона має максимально відповідати вакансії та компанії, в яку ви її надсилаєте. Наприклад, якщо ви претендуєте на офісну посаду, то ваше фото краще зробити у діловому образі та у відповідній обстановці. Якщо ж ви прагнете працювати, до прикладу, ведучим, то цілком нормально буде додати фотографію зі сцени з мікрофоном у руках. Також ви можете переглянути на сайті компанії фотографії співробітників, щоб зрозуміти, як потрібно виглядати, щоб асоціюватися у рекрутера зі спеціалістом, який вже працює у їхній компанії.

Під час вибору фотографії для резюме пам’ятайте, що ви на ній повинні виглядати так, як би пішли на співбесіду до компанії мрії. Тому врахуйте всі нюанси та зробіть своє ідеальне фото.

За додатковою інформацією звертатись до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

ПРИНЦИПИ САМОПРЕЗЕНТАЦІЇ

Щоб правильно презентувати себе на співбесіді, треба дотримуватись деяких порад:

• мати відповідний зовнішній вигляд;

• подавати інформацію чітко і коротко;

• не відповідати питанням на питання;

• озвучувати достовірні факти;

• не вживати запозичені слова;

• добре вивчити компанію і пропоновану посаду.

Той, хто володіє технікою самоподачі, має великий шанс на успіх. Адже враження про людину складається в першу хвилину. Від нього буде залежати хід всієї співбесіди.

За додатковою інформацією зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

ВІСІМ РЕЧЕЙ, ЯКІ НЕОБХІДНО ВЗЯТИ НА СПІВБЕСІДУ

Співбесіда – це досить важлива подія для кожного. Здебільшого, ви заздалегідь починаєте до неї готуватися: думаєте, що одягнути, яким транспортом краще добиратися, яких запитань від рекрутера варто чекати та що взяти з собою.Ми склали список найпотрібніших речей на співбесіді, який допоможе вам нічого не забути, зберігати спокій і стати ідеальним кандидатом на вакантну посаду у компанії вашої мрії.

Резюме

Найголовніше, що вам може знадобитися під час співбесіди – це паперова версія резюме (можна взяти відразу декілька екземплярів). Погодьтеся, неприємно, коли HR-фахівець запитує вас про резюме, а ви його з собою не взяли. Рекрутер, безумовно, знайомий з ним і воно в нього повинно бути, але трапляються випадки, коли він не може знайти резюме або на співбесіді присутні керівники і на всіх не вистачає одного екземпляра. Якщо візьмете з собою декілька копій, ви продемонструєте свою підготовленість та зарекомендуєте себе турботливим колегою.

Паспорт

Документ з вашою фотокарткою може знадобитися не на самій співбесіді, а для того, щоб отримати тимчасову перепустку та потрапити в офіс компанії. HR-фахівець повинен попередити вас про це ще під час телефонної розмови. Але навіть якщо нічого про паспорт не було сказано, краще про всяк випадок захопити його з собою або принаймні мати у гаманці водійські права.

Портфоліо

Якщо ви претендуєте на творчу посаду, невіддільною частиною вашої самопрезентації повинні бути приклади робіт. Ви можете взяти їх у паперовому вигляді або мати в електронному форматі. Візьміть на співбесіду лише декілька своїх найкращих робіт та покажіть їх роботодавцю. Якщо буде необхідно, то повне портфоліо можете надіслати пізніше на електронну пошту. До речі, останнім часом представники артистичних професій часто взагалі не складають резюме, а знайомлять рекрутера відразу зі своїм портфоліо.

Рекомендації

Якщо у вас вже є досвід роботи, рекомендації від колишніх роботодавців відразу додадуть вам балів під час співбесіди. Можливо, рекрутер у вас їх не попросить, але краще бути підготовленим і наприкінці співбесіди самому запропонувати надати рекомендації. У списку повинно бути декілька рекомендацій, інформація про те, як ви познайомилися з авторами, і їх контакти.

Записник і ручка

Навіть якщо у вас феноменальна пам’ять, краще не розраховувати лише на неї та взяти з собою записник та ручку. Під час співбесіди може виникнути потреба занотувати важливі моменти, контактні дані чи перші завдання. Якщо ви покладетеся на свою пам’ять, а потім забудете важливі нюанси і доведеться телефонувати рекрутеру для уточнення – це зіграє не на вашу користь. У той час як наявність таких простих предметів як записник та ручка справить про вас враження серйозно налаштованої та відповідальної людини.

Перелік запитань

У блокнот ви можете записати список питань, які потрібно поставити роботодавцю, щоб нічого не забути. Спеціалісти радять підготувати список запитань зарання, тоді надмірне хвилювання не дасть вам розгубитися і здатися рекрутеру байдужим. Питання можуть стосуватися наступних етапів співбесіди, корпоративної культури, додаткової інформації про компанію тощо. Головне – вони повинні бути конкретними і показувати рекрутеру, що ви готувалися до співбесіди, а значить – ви старанний співробітник, який прагне працювати саме в їх компанії.

Вода

Через хвилювання у горлі може пересохнути і ви не зможете вимовити ні слова. Розраховувати на те, що HR-фахівець запропонує вам склянку прохолодного напою, буде необачно. Особливо вода необхідна в літню пору року, коли ви дорогою до офісу компанії мрії проходите декілька кіл пекла у громадському транспорті. До того ж вода, випита дрібними ковтками, допоможе вам впоратися з надмірними хвилюванням.

Маршрут до офісу

У сучасному світі навряд чи хтось буде використовувати паперову карту, тому ви повинні мати заряджений смартфон, де через п’ять хвилин користування не закінчиться інтернет. Заздалегідь визначте, яким транспортом будете добиратися до офісу, скільки часу займе дорога та прокладіть маршрут в онлайн карті.

До співбесіди, обов’язково потрібно готуватися і продумати все заздалегідь. Та головне не забутися взяти гарний настрій, увімкнути весь свій шарм і з перших хвилин зачарувати роботодавця своїм професіоналізмом!

За додатковою інформацією звертатись до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

ПРИЙОМИ І МЕТОДИ ЕФЕКТИВНОГО СПІЛКУВАННЯ

Щоб бути переконливим необхідно уміти правильно застосовувати певні прийоми та методи ефективного спілкування. Наприклад, відповідаючи на запитання необхідно бути конкретними та чесними. HR-менеджери, спеціалісти з підбору персоналу – в першу чергу помічають нечесність з боку претендента. Це відразу відштовхує. Крім того, ваші слова легко перевірити, якщо звернутись на ваше попереднє місце роботи. Тому будьте чесними, відповідаючи на будь-яке питання, професійне чи особистого характеру.

Неконкретні запитання роботодавці ставлять дуже часто. Причому досвідчений співрозмовник робить це абсолютно свідомо – щоб подивитися, як претендент вийде з нестандартної ситуації.

Пауза – дієва зброя у діловій розмові, у тому числі під час співбесіди. Потрібно вміти тримати паузи. Скажімо, вам було поставлене питання. Ви на нього відповіли – і чекаєте наступне. А інтерв’юер дивиться на вас, ніби чекаючи продовження. Деякі претенденти не витримують стресової ситуації і починають розвивати вже закінчену розповідь. Можна також, скориставшись паузою, взяти ініціативу у свої руки і поставити запитання інтерв’юерові щодо особливостей структури, перспектив розвитку організації, до якої ви маєте намір працевлаштуватися.

Активне слухання. Поставивши запитання, інтерв’юер застосовує прийоми активного слухання – тобто, демонструє велику зацікавленість оповіданням претендента. Дивиться на співрозмовника уважно і підбадьорливо, киває, каже «Так, так…» чи «Дуже цікаво…», щось записує тощо. Нерідко претендент не може навіть правильно сформулювати головне питання, яке, власне, й було задане. І вибачається за те, що захопився. Як же бути? Намагайтеся дати відповідь навіть на найскладніше питання за одну-дві хвилини. Можна, наприклад, окреслити у відповіді лише ключові моменти – і сказати про свою готовність відповісти докладніше, якщо у цьому є потреба.

Спонукання до відвертості. Вправний співрозмовник може демонструвати дуже привітне та дружнє до вас ставлення – і таким чином запрошувати до відвертості. Це теж одна з пасток. Стежте за собою, тримайтесь привітно, але намагайтеся не казати зайвого. Навіть якщо інтерв’юер викликає величезну симпатію.

Нерозуміння. Ви зрозуміли питання – і, як вам здається, добре на нього відповіли. Проте роботодавець каже, що не зрозумів. Ви ще раз відповідаєте – а він знову каже, що не зрозумів. Насправді за допомогою такого прийому вас можуть просто перевіряти на стійкість до стресів. Часто, опинившись в подібній ситуації, дехто з кандидатів може просто розгубитись. А хтось буде роздратований і почне поводитися агресивно. І те, й інше погано. Правильний вихід – не втрачаючи самовладання, спокійно уточнювати, що саме «не зрозумів» інтерв’юер. І, витягнувши з нього уточнення, терпляче пояснювати ще раз.

Чистої води провокація. Припустимо, ви розповідаєте про свій досвід виконання певних робіт. А співрозмовник, уважно вислухавши, каже раптом: «Тобто ви цим практично не займалися – я правильно зрозумів?». На таку провокацію краще спокійно сказати: «Ні, неправильно. Я займався цим чимало й серйозно». І спокійно випробовувати паузою самого інтерв’юера. Особливо добре, якщо у цей момент ви демонструєте доброзичливість і упевненість в собі.

За додатковою інформацією зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК ПІСЛЯ СПІВБЕСІДИ: ЯК ОТРИМАТИ ВІДПОВІДЬ ВІД РОБОТОДАВЦЯ?

Після важливої співбесіди приходить важкий період очікування зворотного зв’язку від роботодавця. Чекати доводиться часом занадто довго. Існують також компанії, які не турбуються про те, щоб повідомити своє рішення, яке прийняли не на користь кандидату.

Часто роботодавці вже на співбесіді точно знають, що не запросять вас на наступний етап, але обмежуються стандартними фразами типу: «Ми вам зателефонуємо». Компанії, які дають зворотний зв’язок за будь-яких обставин, здебільшого, обмежуються стандартною розсилкою, в якій йдеться, що справа не у вас, але позитивну відповідь отримав інший кандидат.

Негативну відповідь важко озвучувати, та психологи стверджують, що такий результат з обґрунтуванням причин важливо чути кандидату. Це допоможе підтримати його самооцінку на належному рівні, зрозуміти, куди потрібно рухатися далі та над якими проблемними аспектами попрацювати. Тому пошукачам потрібно брати ситуацію у свої руки та починати стукати у зачинені двері. Не бійтеся здатися занадто набридливим, адже 60% HR-фахівців вважають, що така ініціатива підкреслює цілеспрямованість та зацікавленість кандидата. Отже, навіть якщо вас обійшов сильніший претендент, вашу кандидатуру запам’ятають і повернуться до неї, коли буде вакансія.

Домовляйтеся про зворотний зв’язок

Найкращий час заговорити про зворотний зв’язок – кінець співбесіди. Ввічливо запитайте рекрутера: «Підкажіть, будь ласка, чи буде зворотний зв’язок та коли його можна чекати?». Додайте, наскільки для вас важливо розуміти та знати, над чим працювати, щоб бути більш затребуваним на ринку праці і легше знайти роботу у майбутньому. Також, можете поцікавитися, чи буде доречним після закінчення домовлених строків самому зателефонувати та дізнатися про рішення роботодавця.

Дзвонити чи писати?

У цифрову епоху всі звикли переносити спілкування у формат листування, але під час телефонної розмови HR-фахівець може вам сказати більше, ніж напише. Втім, більшість спеціалістів не радять дзвонити рекрутеру, якщо це не було обумовлено попередньо. Тому краще нагадати про себе листом. У ньому обов’язково відрекомендуйтеся, нагадайте дату проведення співбесіди та посаду, на яку ви претендуєте. Далі поцікавтеся, чи не прийнято ще рішення стосовно вашої кандидатури. Також можете додати, що не хочете квапити компанію, а всього лиш нагадуєте про себе, тому що вас дуже зацікавила ця робота, і домовитися про телефонну розмову.

Іще один спосіб отримати відповідь від рекрутера – це чат між роботодавцями та пошукачами на robota.ua. Встановлюючи мобільний додаток, ви завжди залишаєтесь на зв’язку і можете оперативно отримувати відгук від HR-фахівців.

Соцмережі

Нагадати про себе ви також можете за допомогою соцмереж, просто додавшись у друзі до рекрутера. Якщо мова йде про професійні соцмережі, то HR-фахівець сам може вам запропонувати потоваришувати там.

Коли говоримо про особисті сторінки у Facebook чи Instagram, то тут є певні обмеження та правила. По-перше, якщо ви стукаєтеся у друзі до роботодавця, пам’ятайте, що ваша сторінка – це ваша візитна картка, а інформація на ній може зіграти не на вашу користь. По-друге, потрібно врахувати те, що рекрутер чи потенційний керівник додають у друзі лише своїх знайомих, тому вашу заявку можуть проігнорувати. Разом з тим на сторінці рекрутера чи керівника часто можна зустріти цікаві вакансії. Спеціалісти з нетворкінгу радять все ж привести свою сторінку у соцмережі до ладу та стукатися у друзі до всіх, хто може бути вам корисним.

Якщо сказано «ні»

Негативну відповідь потрібно прийняти без зайвих запитань та з’ясування стосунків. Ні в якому разі не звинувачуйте HR-фахівця у необ’єктивності та не переконуйте його в тому, що ви кращий кандидат на вакантну посаду. Навряд чи це вплине на зміну рішення, а лише залишить про вас не дуже приємні спогади, і тоді вас більше ніколи не запросять у цю компанію. Найкраще буде, якщо ви подякуєте за зворотний зв’язок і запитаєте, над чим вам потрібно попрацювати.

Якщо ви не потрапили у компанію мрії, не варто опускати руки. Відстежуйте вакансії, потоваришуйте з кимось зі співробітників компанії та запитуйте про вакансії у нього або ж періодично нагадуйте рекрутеру про себе листом. Але тут важливо не перетнути межу. Не починайте відгукуватися на всі підряд вакансії та не надсилайте щотижня безглузді листи HR-фахівцю.

За додатковою інформацією звертатись до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

Бажаємо вам успіхів у працевлаштуванні!

СІМ ПОРАД ДЛЯ ВДАЛОГО ПРОХОДЖЕННЯ ВИПРОБУВАЛЬНОГО ТЕРМІНУ

Ви отримали гарну роботу і тепер вам здається, що все найстрашніше позаду: більше не потрібно розсилати резюме і вигадувати оригінальні супровідні листи, хвилювання від співбесіди залишиться лише у страшних снах і ви назавжди забудете про шахрайські компанії. Але насправді розслаблятися ще рано, адже попереду на вас чекає випробувальний термін – не менш хвилюючий та відповідальний етап. Пройти його успішно може бути важче, ніж здається на перший погляд.

Існують компанії, які серйозно ставляться до онбордінгу (процесу прийняття та адаптації на роботі нового співробітника). Новачку призначають куратора, який допомагає увійти в курс справи, поступово зануритися у різноманіття робочих завдань та найти спільну мову з колективом. Час від часу HR-фахівець разом з наставником проводять зустрічі, щоб дізнатися, як новий працівник адаптується до роботи. Але для більшості компаній такий обордінг залишається недосяжною мрією і співробітнику самому доводиться навчатися нового. Ось декілька порад, що допоможуть вам домогтися потрібного кінцевого результату.

Ознайомтеся з корпоративними правилами

Для початку потрібно дізнатися норми, які існують всередині компанії: наявність дрес-коду, дотримання робочого графіку, правила спілкування між колегами та з керівництвом тощо. Під час випробувального терміну обов’язково потрібно слідувати всім нормам, приходити вчасно в офіс та не проводити половину робочого дня у місцях для паління. Разом з тим, не варто надовго затримуватися на роботі, щоб у керівництва не виникало зайвих запитань і враження, що ви не можете розібратися протягом дня зі своїми обов’язками.

Зосередьтеся на роботі

На випробувальному терміні вам необхідно показати себе як професіонал, який може справитися з будь-якими завданнями. Тому на початковому етапі не варто витрачати свій час не безглузде спілкування з колегами, збирання пліток та перевірку соцмереж. Краще повністю присвятити себе роботі і справити враження на керівництво та колег своїм професіоналізмом та знаннями, а на неробочі справи у вас ще буде час після успішного проходження випробувального терміну.

Не бійтеся ставити питання

У новачків часто не вистачає специфічних знань для виконання завдань, але через надмірну сором’язливість вони не ставлять питань керівництву чи колегам і роблять помилки. Пам’ятайте, що навіть безглузді запитання – це краще, ніж шкода від помилок. Тому не бійтеся перепитувати у колег чи начальника, коли не знаєте, як правильно зробити.

Проявляйте ініціативу

Не потрібно також вважати себе занадто недосвідченим та боятися пропонувати свої ідеї та рішення. Можливо вони сподобаються керівництву та допоможуть успішно пройти випробувальний термін. Також ініціюйте знайомство з колегами: спілкування з ними допоможе зменшити стрес від нової роботи та отримати необхідні підказки.

Запасайтеся знаннями

Обов’язково вивчіть інструкції, продукт, правила компанії. Вони вам необхідні не для успішного проходження тестування чи усної перевірки від роботодавця, а для щоденної роботи з клієнтами та документами. А значить знання правил безпосередньо впливає на успішність проходження випробувального терміну. Також не варто відмовлятися, якщо начальник пропонує вам пройти профільні курси. Не задирайте голову з думками, що ви і без них профі. Пам’ятайте, що знання зайвими не бувають.

Нічого не плануйте

На час проходження випробувального терміну не ставте перед собою додаткові великі цілі поза роботою. Наприклад, початок занять бальними танцями чи навчання в автошколі краще відкласти на декілька місяців. Нові обов’язки, колеги та корпоративна культура – це стрес для організму, а додаткове навантаження посилює його і зменшує сили. У перші місяці на новій роботі дозвольте собі більше відпочивати, збільшіть тривалість сну та не вживайте шкідливої їжі.

Поставте запитання собі

Випробувальний термін призначений не лише для того, щоб роботодавець перевірив працівника. Ви також повинні придивитися до компанії, її корпоративної культури, завантаженості, колективу та інших важливих для себе речей. Тому обов’язково запитайте себе: «Мені подобається ця робота?». Якщо між очікуваннями та реальністю велика різниця, а бажання їхати в офіс кожного ранку все менше, то сміливо звільняйтеся з цієї роботи та відправляйтеся на нові пошуки.

За додатковою інформацією звертатись до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

 

ПРОФЕСІЯ «НАЛАГОДЖУВАЛЬНИК ВЕРСТАТІВ І МАНІПУЛЯТОРІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ».

Сучасні верстати з програмним керуванням обладнані новітніми і складними електромеханічними пристроями. Робота налагоджувальника не тільки складна і відповідальна, але ще і вимагає інтелектуального підходу до вирішення проблем. Особливості роботи передбачають не просто звичайні налагоджування і переналагодження верстатів, але певні навички і знання.

Фахівець цієї професії повинен вміти складати весь технологічний процес обробки самих різних деталей, розбиратися в кінематичних схемах і пристроях різноманітних верстатів з програмним керуванням. Повинен також вміти за формулами розраховувати режими різання і вміти знаходити ці вимоги в спеціальній літературі. Адже обслуговування будь-яких верстатів і верстатів з програмним керуванням і з маніпуляторами передбачає і спеціальні навички, і нестандартне вміння. Необхідність знаходити правильні рішення являє стійкий інтерес до даної професії.

На сьогоднішній день комп'ютерні технології міцно увійшли в наше життя і в цій області з кожним днем все більше нових рішень і більше нових пристроїв, зав'язаних на програмному забезпеченні. У зв'язку з цим велика потреба в грамотних і кваліфікованих фахівцях.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює навчання за професією «Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням».

Термін навчання: 4 місяці; рівень кваліфікації 4 розряд.

Теоретична підготовка слухачів складає 202 годин, яка здійснюється в кабінетах загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки. Слухачі отримують знання з предметів: «Інформаційні технології», «Основи галузевої економіки та підприємництва», «Основи правових знань», «Охорона праці», «Основи промислової електроніки», «Будова верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням», «Основи гідравліки», «Технологічні основи та програмування обробки на верстатах з ЧПК», «Інструменти та пристосування для верстатів з ЧПК і промислових роботів», «Електромеханічні пристрої верстатів з ЧПК та промислових роботів», «Налагоджування верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням».

Професійно-практична підготовка складає 332 годин, з них 108 годин виробниче навчання в майстерні, 72 годин виробниче навчання на виробництві та 152 годин виробнича практика.

В навчальній майстерні, під керівництвом майстра виробничого навчання, слухачі отримують практичні знання та навички. Навчаються:

✔ налагоджувати на холостому ході та в робочому режимі механічні та електромеханічні пристрої верстатів з програмним керуванням для обробки простих та середньої складності деталей;

✔ налагоджувати нульове положення заготовки та інструменту;

✔ установлювати технологічну послідовність обробки;

✔ підбирати різальний, контрольно-вимірювальний інструмент і пристрої за технологічною картою;

✔ установлювати і заміняти пристрої та інструменти, налагоджувати їх;

✔ перевіряти і контролювати індикаторами правильність установлення пристроїв і інструменту в системі координат;

✔ налагоджувати, виготовляти пробні деталі та здавати їх до ВТК;

✔ контролювати режими різання за результатами роботи верстата;

✔ виявляти несправність в роботі електромеханічних пристроїв;

✔ налагоджувати захоплювачі промислових маніпуляторів (роботів), штабелерів з програмним керуванням, а також устаткування блочно-модульних систем типу «Верстат(машина)-робот» під керівництвом налагоджувальник більш високої кваліфікації, які застосовуються в технологічному, електротехнічному, підіймально-транспортному та теплосиловому виробництвах;

✔ перевіряти верстати на точність, маніпулятори і штабелери на працездатність і точність позиціювання;

✔ вести журнал обліку простоїв верстата;

✔ здавати налагоджений верстат оператору;

✔ проводити інструктаж оператора верстата з програмним керуванням.

На виробничій практиці, яка проходить на виробництві, слухачі удосконалюють свої практичні навички та прийоми. Після завершення виробничої практики слухачі здають державну кваліфікаційну атестацію та отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

ПРОФЕСІЯ «ПЛОДООВОЧІВНИК»

Плодоовочівник – працівник сільського господарства, який займається вирощуванням овочів, плодів, ягід. Його завдання – вирощувати високі й сталі врожаї якісних плодів на основі впровадження досягнень науки і передового досвіду з метою забезпечення потреб населення в цінних, екологічно чистих продуктах харчування.

Плодоовочівник займається вивченням біологічних особливостей плодових рослин як складових частин екологічної системи, закономірностей їх росту і розвитку залежно від екологічних факторів, у т.ч. антропогенних, і на цій основі розробленням прогресивних технологій вирощування високих і сталих врожаїв екологічно чистих плодів і ягід, прогнозує розвиток галузі.

Найбільше працюють у плодоовочівництві люди, що люблять рослини, ставляться до них, як до живих істот, турботливі, уважні, вдумливі та терплячі. Професія плодоовочівника відноситься до типу „людина - природа”, така група професій вимагає від особистості чуйного, дбайливого ставлення до всього живого, зосередженості, врівноваженості, прагнення до створення прекрасного.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює навчання за професією «Плодоовочівник».

Термін навчання: 3,5 місяці; рівень кваліфікації 1 розряд.

Теоретична підготовка слухачів складає 232 годин, яка здійснюється в кабінетах загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки. Слухачі отримують знання з предметів: «Інформаційні технології», «Основи галузевої економіки і підприємництва», «Основи правових знань», «Охорона праці», «Плодоовочівництво», «Основи землеробства та екології», «Механізація сільськогосподарського виробництва» «Шкідники та хвороби сільськогосподарських культур», «Зберігання і переробка сільськогосподарської продукції».

Професійно-практична підготовка складає 240 годин, з них 120 годин виробниче навчання в майстерні та 120 годин виробнича практика на виробництві.

В навчальній господарстві, під керівництвом майстра виробничого навчання, слухачі отримують практичні знання та навички. Навчаються: виконувати роботи з підготовки ґрунту до висівання й садіння сільськогосподарських культур; підготовляти й висівати чи садить овочі, саджанці, сіянці плодово-ягідних культур; виконувати всі роботи з догляду за овочевими чи плодово-ягідними культурами, боротьби із хворобами та шкідниками, підготовувати отрутохімікатів для оброблення посівів і насаджень, збирати врожай, із перероблення овочів, плодів і ягід та зберігання продукції згідно з чинними стандартами, тощо.

На виробничій практиці, яка проходить на виробництві, слухачі удосконалюють свої практичні навички та прийоми. Після завершення виробничої практики слухачі здають державну кваліфікаційну атестацію та отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

ПРОФЕСІЯ «ШВАЧКА»

Швачка – одна із стародавніх професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. Спочатку це була ручна праця, а з появою швейних фабрик вона набула механізованих форм. Професія затребувана у швацькому, хутряному, трикотажному, текстильно-галантерейному, головних уборів, інших виробів, валяльно-войлочному, такелажному та інших виробництвах текстильної промисловості, має популярність для індивідуального пошиття одягу.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює навчання за професією «Швачка».

Термін навчання: 4 місяці; рівень кваліфікації 2 розряд.

Теоретична підготовка слухачів складає 146 годин, яка здійснюється в кабінетах загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки. Слухачі отримують знання з предметів: «Охорона праці», «Інформаційні технології», «Основи трудового законодавства», «Основи галузевої економіки і підприємництва», «Основи електротехніки», «Технологія виготовлення швейних виробів», «Обладнання швейного виробництва», «Матеріалознавство», «Основи креслення», «Спеціальне малювання».

Професійно-практична підготовка складає 340 годин, з них 180 годин виробниче навчання в майстерні та 160 годин виробнича практика на виробництві.

В навчальній майстерні, під керівництвом майстра виробничого навчання, слухачі отримують практичні знання та навички. Навчаються: виконувати на машинах або вручну операції з підготовки до пошиття виробів з різних матеріалів; усувати обрив ниток, виконувати заміну шпулі; виконувати найпростіші операції з обслуговування універсальних та спеціальних швейних машин; контролювати якість крою, відповідність фурнітури до кольору та призначення виробів тощо.

На виробничій практиці, яка проходить на виробництві, слухачі удосконалюють свої практичні навички та прийоми. Після завершення виробничої практики слухачі здають державну кваліфікаційну атестацію та отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.

Здобувши професію «Швачка» в Центрі слухачі мають змогу працевлаштуватися на підприємства міста Харкова та області.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

ПРОФЕСІЯ «МОНТАЖНИК ГІПСОКАРТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ».

Монтажник гіпсокартонних конструкцій – нова і водночас сучасна професія на ринку будівельної індустрії, але жоден будівельник вже не може уявити себе без маловитратних і більш швидких технологій “сухого” будівництва. Потреба у робітниках цієї професії постійно має тенденцію до зростання.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної  служби зайнятості проводить навчання за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

Термін навчання: 6,5 місяці; рівень кваліфікації 3 розряд. Теоретична підготовка слухачів складає 240 годин, яка здійснюється в кабінетах загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки. Слухачі отримують знання з предметів: Технологія монтажу гіпсокартонних конструкцій; Матеріалознавство; Будівельне креслення; Основи галузевої економіки і підприємництва; Основи трудового законодавства; Основи електротехніки; Основи енергоефективності; Охорона праці; Інформаційні технології.

Професійно-практична підготовка складає 584 години, з них 240 години виробниче навчання в майстерні та 344 годин виробнича практика на виробництві.

В навчальній майстерні під керівництвом майстра виробничого навчання слухачі отримують практичні знання та навички:

✔ здійснювати обмір приміщення, провішування осей та розмічання місць розташування основних профілів та брусків під час улаштування гіпсокартонних конструкцій із застосуванням контрольно-вимірювальних інструментів або пристроїв;

✔ здійснювати монтаж дерев’яних і металевих каркасів для простих гіпсокартонних перегородок, підшивних стель тощо;

✔ заповнювати каркасів ізоляційним матеріалом;

перевіряти конусними оправками відповідності отворів для пропускання інженерних трубопроводів, електричних або слабкострумових розведень розмірам, визначеним робочими кресленнями;

✔ шпаклювання швів, стиків та підготовка поверхні гіпсокартонних і гіпсоволокнистих плит для декоративного опорядження.

На виробничій практиці, яка проходить на виробництві слухачі удосконалюють свої практичні навички та прийоми. Після завершення виробничої практики слухачі здають державну кваліфікаційну атестацію та отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

ПРОФЕСІЯ «ВИНОГРАДАР».

Виноградар - це професіонал по посадці і вирощуванню різних сортів столового і промислового винограду.

Зазвичай, такий фахівець виробляє повний комплекс робіт, спрямованих на збільшення врожайності і поліпшення товарних якостей винограду. Зрозуміло, що для проваджень цих цілей, більшу частину часу виноградар проводить, працюючи в полі: висаджуючи, обробляючи і збираючи урожай цієї солодкої ягоди.

Роботодавці стверджують, що професія виноградаря - це покликання. Це й не дивно, адже для того щоб отримати хороший врожай, потрібно, в першу чергу, любити свою справу, а вже після вчитися всім необхідним для догляду за виноградом операціями.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює навчання за професією «Виноградар».

Термін навчання: 3 місяці; рівень кваліфікації 2 розряд.

Теоретична підготовка слухачів складає 150 годин, яка здійснюється в кабінетах загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки. Слухачі отримують знання з предметів: «Інформаційні технології», «Основи галузевої економіки і підприємництва», «Основи правових знань», «Охорона праці», «Основи землеробства та грунтознавства», «Механізація сільськогосподарського виробництва» «Шкідники та хвороби сільськогосподарських культур».

Професійно-практична підготовка складає 256 годин, з них 120 годин виробниче навчання в майстерні та 136 годин виробнича практика на виробництві.

В навчальній майстерні, під керівництвом майстра виробничого навчання, слухачі отримують практичні знання та навички. Навчаються:

✔ виконувати ручні, кінно-ручні та механізовані польові роботи в розсадниках і виноградниках з підготовки садивного матеріалу винограду;

✔ садити і підсаджувати виноград чубуками, відсадками, омолоджати виноград, захищати від шкідників;

✔ збирати врожай та підвищувати продуктивність праці та якість вирощеної продукції (садивного матеріалу та винограду);

✔ проводити роботи з запобігання приморозкам, піднімати лозу перед відкриванням, знімати її зі шпалер, підв’язувати до шпалер, кілець, сітки, зводить лозу на підпори;

✔ додержуватися вимог споживача до якості продукції та державних стандартів, правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежної безпеки.

На виробничій практиці, яка проходить на виробництві, слухачі удосконалюють свої практичні навички та прийоми. Після завершення виробничої практики слухачі здають державну кваліфікаційну атестацію та отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

ПРОФЕСІЯ «СЛЮСАР-РЕМОНТНИК»

Професія слюсаря-ремонтника дуже поширена та необхідна для будь-яких видів і етапів виробництва, де є техніка, механізми, прилади, агрегати. Це кваліфікований робітник, який обслуговує техніку на підприємствах або вдома, регулює, виконує поточний і терміновий ремонти, проводить профілактичні заходи.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює навчання за професією «Слюсар-ремонтник».

Термін навчання: 5,7 місяців; рівень кваліфікації 2 розряд.

Теоретична підготовка слухачів складає 248 годин, яка здійснюється в кабінетах загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки. Слухачі отримують знання з предметів: «Інформаційні технології», «Основи ринкової економіки та підприємництва», «Основи трудового законодавства», «Охорона праці», «Основи електротехніки», «Будова, технічне обслуговування та ремонт промислового устаткування», «Допуски та технічні вимірювання», «Матеріалознавство», «Основи технічної механіки», «Основи слюсарної справи».

Професійно-практична підготовка складає 582 годин, з них 222 годин виробниче навчання в майстерні та 360 годин виробнича практика на виробництві. В навчальній майстерні, під керівництвом майстра виробничого навчання, слухачі отримують практичні знання та навички. Навчаються розбирати, ремонтувати, складати та випробувати прості вузли і механізми устаткування; виконувати роботи із застосуванням пневматичних, електричних інструментів та на свердлильних верстатах; шабрити деталі за допомогою механізованого інструменту; виготовляти прості пристрої для ремонту і складання; працювати з ущільнюючими матеріалами, виготовляти прокладки різної складності.

Виробнича практика проходить на підприємствах, де слухачі удосконалюють свої практичні навички та прийоми. Після завершення виробничої практики слухачі здають державну кваліфікаційну атестацію та отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

ПРОФЕСІЯ «КУХАР»

Кухар – одна з найдавніших і вічно сучасна професія. Люди впродовж всього свого життя три рази на добу віддають себе у владу представників однієї з самих стародавніх професій на землі – кулінарної. Добрий кухар цінується у всі часи у всіх народів.

На перший погляд нічого мудрованого в кулінарній справі немає. Багато кому здається, що професія неважка та вивчати в ній нічого. Виявляється велика. І чим більше вивчаємо технологію, придивляємося на практиці до роботи кухарів, тим ясніше розуміємо, що бути кухарем нелегко, але захоплююче і відповідально.

Зараз з’являється можливість відкривати невеликі кафе, кафе-закусочні, кафетерії, міні-бари. Людям подобаються такі заклади харчування, де їх привітно зустрічають та смачно готують, де вони відчувають турботу, повагу і увагу. Тому саме такий заклад не буде порожнім, а його власник та кухар матиме моральне задоволення та і прибуток.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює навчання за професією «Кухар».

Термін навчання: 6 місяців; рівень кваліфікації 3 розряд.

Теоретична підготовка слухачів складає 335 годин, яка здійснюється в кабінетах загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки. Слухачі отримують знання з предметів: «Технологія приготування їжі з основами товарознавства», «Устаткування підприємств харчування», «Організація виробництва», «Санітарія та гігієна», «Облік, калькуляція та звітність», «Охорона праці», «Інформаційні технології», «Основи правових знань», тощо.

Професійно-практична підготовка складає 548 годин, з них 204 годин виробниче навчання в майстерні та 344 годин виробнича практика на виробництві. В навчальній майстерні, під керівництвом майстра виробничого навчання, слухачі отримують практичні знання та навички. Навчаються: обробляти та нарізати овочі; обробляти та готувати напівфабрикати з риби та м’яса; готувати каші та гарніри з круп, макаронних виробів; готувати різноманітні супи, страви та гарніри з овочів; готувати вироби з тіста тощо.

На виробничій практиці, яка проходить на виробництві, слухачі удосконалюють свої практичні навички та прийоми. Після завершення виробничої практики слухачі здають державну кваліфікаційну атестацію та отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.

Здобувши професію «Кухар» в Центрі слухачі мають змогу працевлаштуватися в кращі заклади громадського харчування міста Харкова та Харківської області.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

ЯРМАРОК МОЖЛИВОСТЕЙ У М.ВОВЧАНСЬК

Фахівці Харківської обласної служби зайнятості (далі – ХОЦЗ) та Вовчанської районної філія Харківського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід «Ярмарок можливостей», який відбувся у Вовчанському районному будинку культури. До його участі долучилися безробітні, шукачі роботи та учнівська молодь.

Учасникам заходу 200 вакансій різного спрямування представили 12 роботодавців Харкова та Вовчанського району. Серед них – ДП «Харківський Облавтодор», АТ «ХАРП», ДП «Завод імені В.О.Малишева», ПрАТ «Вовчанський агрегатний завод», Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України та інші.

Серед запропонованих вакансій можна було знайти безліч цікавих запрошень на роботу. Зокрема, презентовано посади за професіями: налагоджувальник шліфувальних верстатів, коваль-штампувальник, шліфувальник, молодший інспектор прикордонної служби, головний бухгалтер тощо.

Фахівці Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості презентували навчальний заклад, розповідаючи про найбільш затребувані напрямки  навчання із гарантією подальшого працевлаштування.

Представники служби зайнятості допомагали всім зацікавленим  знайомитися з найактуальнішими пропозиціями ринку праці Харківського регіону та  інформували про найбільшу базу можливостей Освітнього порталу державної служби зайнятості. Відвідувачі активно проходили профорієнтаційне  тестування на базі платформи «Профексперт», з допомогою фахівців служби зайнятості складали професійне  резюме і отримували індивідуальні консультації.

Загалом захід відвідали понад 700 осіб. Близько 150 – зацікавилися пропозиціями роботи.

 

 

 

 

 

 

 

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ – НАВЧАННЯ ІТ-СПЕЦІАЛЬНОСТЯМ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Мінсоцполітики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні!».

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Метою соціального проєкту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України. 5 лютого 2020 проєкт стартував.

У проєкті можуть взяти участь усі люди з інвалідністю.

Кроки успішної реалізації:

Ознайомитись з проєктом за посиланням: https://education.msp.gov.ua/

Пройти за посиланням: https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ та зареєструватись.

Для реєстрації на курси необхідно:

Натисніть на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці: https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС.

Важливо: обов’язково зареєструватись на два основні, а потім обрати додаткові декілька курсів (за бажанням, якщо у Вас вистачає часу для навчання).

Навчання розпочнеться 5 березня 2020 року.

З 5 березня 2020 року у ваших акаунтах на онлайнплатформі Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ з’явиться посилання (ми виділимо це посилання яскравим кольором) - РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ.  Як тільки ви перейшли за посиланням, можете відразу приступати до освоєння матеріалу.

Термін навчання буде зазначений у вас в курсах. Довжина курсів – до 14 тижнів.

Під час навчання обов’язково користуватись розділом ОБГОВОРЕННЯ. У цьому розділі ви ставите питання менторам, викладачам, які залучені до підтримки вас під час навчального процесу. Пишіть свої питання, коментарі, пропозиції. Ваша залученість до навчального процесу – це запорука вашого успіху. Ми намагатимемось відповідати на всі ваші запитання. Наша мета – пояснити вам матеріал, надати всі можливості для успішного вирішення завдань та отримання знань для подальшого вашого зростання та процвітання.

Під час навчання ви можете ставити питання в розділі ОБГОВОРЕННЯ, що стосується навчального процесу. Також, ви можете ставити свої запитання щодо адміністративних моментів нам на адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Технічні питання надсилайте на адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Коли обрані курси пройдені і ви успішно пройшли тестування, ви отримуєте сертифікат.

Починаючи з 8 червня 2020 року будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ-компаніях України. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність ви можете подати свою кандидатуру на участь.

Конкурси будуть оголошені додатково. Інструкції та рекомендації буде надано у травні 2020 року.

Контактна інформація

Лендінг проєкту: https://education.msp.gov.ua/

Навчальна платформа Прометеус: https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ?

Покрокова інструкція з пошуку від Команди Державної служби зайнятості:

✅на сайті www.dsz.gov.ua знайдіть розділ «Шукаю роботу»;

✅у пошуку, праворуч, оберіть ваш регіон (наприклад, Київська область), місто та професію, а далі шукайте потрібну вам вакансію;

✅якщо ж вас зацікавила конкретна пропозиція роботи, зверніться до центру зайнятості, який її розмістив, та вкажіть номер вакансії.

Також по допомогу в працевлаштуванні ви можете звернутися до будь-якого центру зайнятості, зручного для вашого відвідування.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ

Сьогодні розкажемо вам про зручний онлайн-сервіс – електронний кабінет роботодавця. Користуючись ним, ви збережете безцінний ресурс – час, але зробите чимало важливих справ!

Електронний кабінет роботодавця на сайті www.dsz.gov.ua дає можливість:

-переглядати стан укомплектування заявлених вакансій та кількість направлених центром зайнятості претендентів на роботу;

-подавати звітність до центрів зайнятості онлайн;

-переглядати актуальні резюме шукачів роботи;

-створювати вакансії та передавати їх для подальшої модерації спеціалісту центру зайнятості. Далі - фахівець розмістить їх на нашому сайті;

-отримати інформацію щодо компенсації єдиного внеску та компенсації витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб

Зареєструвати свій електронний кабінет можна тут: https://www.dcz.gov.ua/cabinet

Переконайтесь, що це швидко та зручно. І розкажіть другові

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ НА РОБОТОДАВЦЯ

Отже, професійне навчання на замовлення роботодавця, або як отримати кваліфікованого працівника за сприяння служби зайнятості?

Як це працює?

Роботодавець має можливість:

-подати до центру зайнятості замовлення на підбір та професійне навчання безробітних за професіями, потрібними саме для його підприємства, установи чи організації.

-брати безпосередню участь у визначенні змісту навчання, погодженні робочих навчальних планів і навчальних програм;

-надати робоче місце на своєму підприємстві для проходження виробничого навчання, практики та стажування безробітних. Таке стажування надає можливість претендентам на вакансію набути й удосконалити отримані знання, практичні уміння й навички.

-Ефективність та результативність такого навчання гарантована, адже воно передбачає врахування особливостей та специфіки виробництва, під час навчального процесуз застосовуються гнучкі технології.

Оплата навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Більш детально про професійне навчання:

https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/profesiyne-navchannya-za-napravlennyam-dsz

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

РОБОТОДАВЦЯМ: УМОВИ ОТРИМАННЯ КОМПЕНСАЦІЇ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ

Роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце безробітних громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, виплачується компенсація єдиного внеску протягом одного року за умови збереження його зайнятості протягом 2 років.

Крім того, суб’єкт малого підприємництва, який створює нові робочі місця у пріоритетних галузях економіки та працевлаштовує на них безробітних на 2 роки, протягом року може отримувати щомісячну компенсацію у розмірі єдиного внеску.

Працівники, які були прийняті на роботу з виплатою компенсації, не можуть бути звільнені за ініціативою роботодавця або за згодою сторін.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

ЯКІ РИСИ ХАРАКТЕРУ ПОТРІБНО МАТИ, АБИ СПОДОБАТИСЯ РОБОТОДАВЦЮ?

Шукаєш роботу своєї мрії і перед тобою стоїть нелегке завдання – сподобатися роботодавцю, щоб серед інших претендентів на роботу обрали саме тебе? Якщо так, тоді намагайся відповідати трьом основним критеріям.

#Команда_ДСЗ ділиться лайфхаками, що допоможуть сподобатися потенційному роботодавцю.

✅ Роботодавець зацікавлений у працівниках з високим рівнем інтелекту. Продуктивність роботи фахівця і обсяг його внеску в спільну справу залежить від рівня IQ. Інтелект впливає на здатність грамотно планувати і організовувати роботу, визначати пріоритети, оперативно вирішувати виробничі проблеми та доводити розпочату справу до кінця.

✅ Високий професіоналізм – це здатність виконувати свою роботу відповідально, ефективно та в певних часових рамках. І, звичайно, вміти концентруватися на основному завданні і доводити його до логічного кінця. Тож будь професіоналом своєї справи – це дуже цінують роботодавці.

✅ Відповідальність – одна з найважливіших властивостей, необхідних для досягнення успіхів у роботі, а також найголовніших людських якостей. Відповідальний працівник ніколи не підведе свій колектив і свого роботодавця, у нього завжди достатньо рішучості і волі взятися за справу і довести її до потрібного результату.

Сподіваємося, що наші поради були не марними і ти обов’язково знайдеш роботу, яка відповідатиме твоїм очікуванням!

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

ПОПУЛЯРНІ ПРОФЕСІЇ, АБО КОГО ШУКАЮТЬ РОБОТОДАВЦІ?

Перший місяць року пролетів непомітно через велику кількість свят та вихідних. На календарі - лютий. Які тенденції спостерігаються на ринку праці? Кого шукають роботодавці вже сьогодні?

#Команда_ДСЗ інформує:

На початку року, які і раніше, роботодавцям бракує кваліфікованих робітників – водіїв, швачок, електромонтерів, слюсарів, електрогазозварників, операторів заправних станцій, монтерів колій, токарів, трактористів, операторів та машиністів котельні, робітників з комплексного обслуговування будинків, малярів, мулярів та столярів.

Не менш популярні працівники сфери послуг – продавці, кухарі, офіціанти, охоронці.

Стабільно високий попит на професіоналів із досвідом роботи – бухгалтерів, лікарів, вихователів, молодших медичних сестер, фармацевтів.

Не знайшли свою спеціалість серед популярних? Не біда! Можливо, ви маєте унікальний досвід чи компетенції, які стануть у пригоді.

Якщо ви шукаєте роботу, перегляньте доступні вакансії https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy та зверніться по допомогу в працевлаштуванні до будь-якого центру зайнятості.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

З РЕАЛЬНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ – ДО РЕАЛЬНОГО РОБОТОДАВЦЯ

14 лютого фахівець з профорієнтації Вовчанської районної філії Алла Блекот провела Економічну екскурсію для безробітних громадян на базі ПрАТ «Вовчанський агрегатний завод». Метою проведення даного заходу було ознайомлення безробітних із специфікою роботи підприємства, його матеріально-технічною базою, умовами та оплатою праці, можливістю здобуття професій на виробницті - “токар”, “фрезерувальник”, “налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням”, “оператор верстатів з програмним керуванням”, “шліфувальник”. Шукачі роботи ознайомились із професіями в реальних умовах, отримали інформацію із першоджерел, поспілкувались із професіоналами.

Підприємство ПрАТ «Вовчанський агрегатний завод» потребує токарів, операторів верстатів з програмним керуванням, шліфувальників, фрезерувальників, налагоджувальників верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням та розглядає можливість працевлаштування через навчання на виробництві безробітних осіб, які не мають освіти та досвіду роботи за вказаними професіями.

Телефон для довідок : (05741)44996 (Вовчанська районна філія ХОЦЗ)

ДЕНЬ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ

Гендерний аналіз українського суспільства дає змогу виявити так звані проблемні зони, які потребують активного втручання з боку держави та суспільства, і є відправними пунктами процесу формування гендерної політики. Серед них для України найгострішими вчені та політики називають сферу зайнятості, політичну сферу, охорону здоров’я, проблеми освіти, гендерне насильство, проблеми торгівлі людьми, становище жінок з особливими потребами та жінок, що виховують дітей-інвалідів.

Тому проблеми якісної освіти, роботи, поєднання материнства та кар’єрного зростання, подолання насильства, включення жінок до процесів прийняття рішень стають цілями першого рівня, які виконують у глобальному сенсі вирішальну роль, як сходинки до глобальної мети – зменшення, подолання безгрошів’я, поліпшення умов життя, формування умов для всебічного розвитку людської особистості. Ці та інші питання активно обговорювалися під час проведення Дня гендерної рівності, який відбувся 14 лютого 2020 року у Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості. Всього у заходах взяли участь 34 безробітні особи.

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ – ПІДПРИЄМЦЯМ

З метою побудови ефективних методів гармонійної взаємодії державної служби зайнятості з роботодавцями та особами, які шукають роботу та впровадження у роботу державної служби зайнятості Інституту «Консультант роботодавця», директором та спеціалістами Вовчанської районної філії ХОЦЗ проведення зустріч з фізичними особами – підприємцями, які здійснюють діяльність у м. Вовчанськ, з метою побудови напрямку подальшого співробітництва.

Представниками Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості була надана ґрунтовна інформація щодо можливостей працевлаштування незайнятого населення (у тому числі з відшкодуванням єдиного соціального внеску) та можливість організації стажування безпосередньо на робочому місці. Також працедавці були проінформовані про переваги легальної зайнятості.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТОДАВЦЯ: НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентації роботодавця. Це один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю - необхідних працівників.

З метою працевлаштування безробітних та надання допомоги роботодавцю у підборі кадрів, 12 лютого 2020 року у Вовчанській районній філії ХОЦЗ відбувся профінформаційний захід «Презентація роботодавця», який відвідали 12 безробітних осіб. Начальник сектору кадрового забезпечення Вовчанського відділу поліції майор поліції Єна Євген розповів про умови вступу до лав Національної поліції України, ознайомив присутніх з характером та умовами праці, особливостями роботи, розміром заробітної плати, з актуальними вакансіями. Зустріч пройшла інформативно, безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили. Наприкінці заходу присутні пройшли індивідуальну співбесіду з представниками роботодавця.

П’ЯТЬ ФРАЗ, ЯКІ МОЖУТЬ ЗРУЙНУВАТИ ВАШУ КАР’ЄРУ

Ви закохали у себе роботодавця на співбесіді та з гордо піднятою головою увірвалися в робочі будні, але в один момент розумієте, що ставлення всіх навколо до вас змінюється, і ніяк не можете зрозуміти причину. Можливо, вся річ у тому, що ви говорите.

Існують безневинні фрази, які краще не вимовляти на роботі, щоб не поставити хрест на своєму кар’єрному шляху. Про деякі речі в професійному житті взагалі потрібно мовчати, навіть якщо це правда. Наведемо найпоширеніші фрази, на які краще накласти табу. Адже слово не горобець, тому у вас не вийде відмотати час назад і виправити ситуацію, набагато краще її попередити.

«Я не я, і хата не моя»

Вникнення відповідальності шляхом перекладання її на інші плечі ще нікого не підняло в очах іншої людини, особливо керівника. Працівники часто використовують фразу «Це не я», коли намагаються виправдатися за власні промахи або навіть за чужі. Подібні вислови створять про вас враження непослідовного та мстивого співробітника, який до того всього не вміє сприймати критику.

Як правильно? Вислухайте свого керівника чи колегу та скажіть, наприклад: «Так, обіцяю надалі краще контролювати робочі процеси, щоб не допустити подібних помилок». Навіть якщо промах був не ваш, а колеги, краще перечекати гнів начальника, а потім, за потреби, все йому пояснити.

«Я не знаю»

Людина не може все знати, але коли вас запитують про те, що входить у ваші посадові обов’язки, а ви раз за разом відповідаєте: «Я не знаю», виникають питання. Роботодавець може вирішити, що ви некомпетентний працівник і з вами необхідно прощатися.

Як правильно? Якщо ви справді чогось не знаєте, то краще сказати: «З того, що я знаю, то….» і доповнити вже відомими вам аспектами. Або ви можете взяти паузу і пообіцяти дати відповідь трохи згодом: «Мені необхідно уточнити деякі моменти і я буду готовий відповісти вам за 10 хвилин/півгодини/тощо».

«Це не входить у мої обов’язки»

Якщо ви занадто часто вживаєте цю фразу і не бажаєте брати додаткову роботу, керівництво може вирішити, що ви дуже пасивні та не хочете розвиватися. Звичайно, звалювати на себе купу додаткової роботи і ледь не ночувати в офісі також неправильно. Тому краще знайти золоту середину.

Як правильно? Коли бос зрідка просить вас виконати щось, що не входить у ваші обов’язки, то найкращим рішенням буде погодитися. Якщо таких прохань занадто багато, то обговоріть з керівником додаткову винагороду за виконання додаткових завдань або зміну вашої посади.

«Я думаю…»/«Можливо, зараз я скажу дурницю…»

Всі ці фрази показують вашу невпевненість і руйнують ваш авторитет. Навіть, якщо за ними стоять геніальні ідеї, вони втратять свою значущість. Ваші співрозмовники вирішать, що ви мало що тямите у тому, що говорите і втратять впевненість у вас. Те ж саме стосується фрази «Я спробую». Співрозмовник вирішить, що ви не впевнені у власних силах, і не захоче вам доручати нічого важливого.

Як правильно? Не будьте таким суворим критиком самого себе. Якщо у вас є ідея, то тільки ваша власна впевненість надасть їй ще більше геніальності. Тільки коли ви повірите у власні сили, в них повірять всі інші.

«Я ненавиджу свою роботу»

Останнє, що хочуть чути ваші колеги, а особливо ваш керівник – це те, як ви не любите свою роботу, як вона вас дістала і що всі навколо – повні дурні. Такі слова характеризують вас лише з негативного боку та знищують командний дух колективу. Тому їх краще не говорити, аби вас не замінили кимось більш оптимістично налаштованим.

Як правильно? Якщо ви і справді ненавидите свою роботу, то краще, що ви можете зробити – це звільнитися та найти справу, яка вам буде до душі.

Якщо у вас виникли питання, зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

ПОРАДИ: ЯК ШУКАТИ РОБОТУ У НОВІЙ ПРОФЕСІЇ

Приділіть увагу резюме. Приберіть із нього усе нерелевантне і залиште лише той досвід і компетенції, які підійдуть для нової посади. Особливу увагу приділіть навичкам, досягненням та додатковій освіті — ви маєте показати роботодавцю, що багато зробили для опанування нової професії та вже маєте у ній хоч якісь практичні результати.

Підготуйте самопрезентацію. Перед співбесідою заздалегідь продумайте розповідь, яка відповість на левову частку питань рекрутера — розкажіть, що ви шукаєте і на чому спеціалізуєтесь, коротко поясніть зміну кар’єрного шляху, поділіться досягненнями у новій професії та поясніть, як компанія виграє від того, що візьме на роботу саме вас.

Використовуйте соцмережі. Розповідайте своїм контактам про зміну професії, додавайте людей, які можуть стати вам у нагоді, підписуйтесь на кар’єрні ресурси, стежте за цікавими для вас компаніями чи навіть особисто пишіть рекрутерам із пропозицією познайомитись.

Допомогу при складанні резюме та як пройти співбесіду у роботодавця можна отримати, звернувшись до фахівців з профорієнтації Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості та за телефоном:

☎ (05741) 42380, відділ активної підтримки безробітних Вовчанської районної філії ХОЦЗ

НІКОЛИ НЕ ПІЗНО: ФАКТОРИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВПЛИНУТИ НА ВАШЕ МАЙБУТНЄ

«Світ, у якому ми живемо, настільки гнучкий та плинний, що здатність у будь-якому віці навчитися чомусь з нуля – запорука виживання».

«Матеріальні блага – це не погано, вони потрібні, але це не ціль. Головне мірило – любов, внутрішня свобода та щастя». (Роман Блажан 40 років, продюсер та режисер, керівний партнер MinimalMovie.com)

«Світ якось так все розташовує, що якщо це ваше, все складеться» (Андрій Турканик 35 років, керівник компанії з виготовлення меблів Module Pro)

Чи буває «запізно» змінювати професію та здійснювати мрії дитинства? За якими критеріями вимірювати кар’єрний успіх: грошима та посадою чи відчуттям власної значимості та щастя? Бажання раптом різко змінити своє життя — досить часте явище у людей після 40 років. І справа не в «кризу середнього віку» і далеко не в змозі «біс у ребро», — все пояснюється цілком логічною для дорослої людини переоцінкою цінностей. Багато хто після 30-40 років приходять до висновку, що пора вже щось міняти, що все життя пішло не на свою справу, що не вдалося багато досягти.

Які фактори необхідно врахувати при зміні професії:

Тверезо і без емоцій проаналізуйте всі мотиви свого бажання. Чому ви вирішили змінити професію (проблеми зі здоров’ям, негідна оплата праці, втома, недооціненість тощо)? Звичайно, якщо ваша робота передбачає підйом вантажів і діяльність на вулиці в будь-яку погоду, а вам по здоров’ю заборонено піднімати більше 1 кг і застужаться, то роботу міняти точно доведеться. Але в інших випадках можливий такий момент, як підміна мотивів. Тобто, відсутність розуміння справжніх причин незадоволеності роботою. У цій ситуації є сенс поспілкуватися з фахівцем.

• Візьміть відпустку. Якісно і повноцінно відпочиньте. Можливо, ви просто втомилися. Після відпочинку, на свіжу і «тверезу» голову, оцінити свої можливості, бажання і факти буде набагато простіше.

• Якщо ви впевнені у своєму рішенні — змінити сферу діяльності, але не знаєте, з чого почати і куди податися, вам пряма дорога на тренінги з профорієнтації. Там вам допоможуть усвідомити — в який бік рухатися, що вам ближче, що ви зможете подужати, де будуть складності з-за високої конкуренції, і від чого триматися подалі.

• Знайшли професію, яку з задоволенням «зануритесь з головою»? Зважте всі за і проти, розпишіть в блокноті плюси і мінуси. Включаючи зарплату (особливо, якщо ви — головний годувальник у сім’ї), можливість розвитку, конкуренцію, складність навчання, здоров’я та інші фактори.

• Виважено й уважно придивляйтеся до нової професії. Не рубайте з плеча, кидаючись у нове життя з запалом молодика. Пам’ятайте, що вам доведеться абсолютно все починати з чистого аркуша — заново підніматися кар’єрними сходами, заново набувати досвід, шукати — куди б вас узяли без цього досвіду. Може, є сенс підвищити кваліфікацію або отримати додаткову в професії, суміжній з вашою? І вже там максимально використовувати весь ваш досвід і знання.

• Враховуючи, що перший час доведеться несолодко, подумайте — чи підтримають вас ваші близькі? Настільки стабільно фінансове становище вашої сім’ї, щоб ви якийсь час не могли переживати про нього? Чи є фінансова «подушка», рахунок у банку або «заначка під матрацом»?

• Які можливості для розвитку вашої кар’єри принесе нова професія? Якщо перспективи нової роботи — питання ясний, як день, а на старій — просуватися нікуди, це ще один плюс на користь зміни сфери діяльності.

• Не йдіть зі старої роботи, грюкнувши дверима. Ні до чого псувати відносини з начальством і колегами — а раптом вам доведеться повернутися? Йдіть так, щоб вас там чекали з розкритими обіймами в будь-який час доби.

• Пам’ятайте, що до працівників, що змінив роботу після 30-40 років, роботодавці ставляться дуже насторожено. Але ви, як новачок, маєте безперечні переваги перед молоддю — ви маєте досвід дорослої людини, ви не кидаетесь в крайнощі, не спираєтесь на емоції у прийнятті рішень, у вас є підтримка сім’ї.

• Змінити роботу і змінити сферу діяльності — різні речі. У першому випадку ви здатні досягти дуже багато чого, завдяки досвіду і навичкам, у другому — ви почнете з нуля, як випускник Вузу. Це може стати серйозним психологічним випробуванням. Якщо ваші нерви — сталеві канати, то ніхто не завадить вам здійснити задумане.

• Багато чого буде залежати від вашого сильного бажання вчитися і розвиватися, а також від конкретного віку, від активності, від характеру і потенціалу. Якщо ви звикли керувати, працювати підлеглим буде психологічно складно.

• Визначтеся, до чого ви ближче: шукаєте ви гідної старості і стабільності або ж хочете здійснити місцем усього життя, всупереч усьому (включаючи маленьку зарплату та інші труднощі).

• Якщо ви тверді у своєму рішенні — не відкладайте його на антресолі. Професійні метання в підсумку можуть завести вас у глухий кут і неабияк розхитати нерви.

• Якщо ви сумніваєтеся, то почніть з освоєння нової професії в якості хобі. Поступово отримуйте навички і знання, промацуйте перспективи, отримуйте задоволення. Настане момент, коли ви зрозумієте — пора! Або — «ну його…».

Звичайно, кардинально змінити своє життя — це складний процес, що потребує неабияких сил, наполегливості, рішучості. До певного віку ми обростаємо не тільки досвідом і мудрістю, але і зобов’язаннями, страхом перед невідомістю і «непідйомністю».

Але якщо ваша мрія позбавляє вас сну ночами — дерзайте! Просто ставте мету і рухайтеся до неї, всупереч всьому. Прикладів успішної зміни кар’єри у віці «за 40» — безліч.

Головне — вірити в себе!

Телефон для довідок: ☎ (05741) 44996 Вовчанська РФ ХОЦЗ

ЗНАЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО ПАКЕТУ У СУЧАСНИХ УМОВАХ

Соціальний пакет або корпоративні пільги — це набір пільг і компенсацій за працю поза заробітної платні, який надає роботодавець за власною ініціативою. Поняття соціальний пакет не є офіційним терміном в Україні та жодним чином не регулюється законодавчо; попри це, термін «соціальний пакет» широко вживається і серед роботодавців, і серед працівників. Наявність «повного соціального пакету» є серйозною перевагою під час прийому на роботу.

Поняття соціальний пакет часто плутають із соціальними гарантіями. Соціальні гарантії, на відміну від соціального пакету, є обов'язковими для роботодавця. Вони містять в собі ті права робітника, що передбачені законодавством: обідня перерва, оплачувані лікарняні та відпустку, сплату податків та інші гарантії, передбачені Трудовим кодексом. Попри це, деякі дослідники відносять соціальні гарантії до «базового» соцпакету, поряд з яким існує також мотиваційний соціальний пакет, у складі якого виокремлюють конкурентний (підвищення кваліфікації, відпочинок, розваги, корпоративні заходи, мотивація праці) соцпакет і компенсаційний, що містить відшкодування особистих витрат, пов'язаних із роботою.

Таким чином, соціальний пакет (його компоненти та величина) є елементом заробітної плати, потужним «мотиваційним інструментом, який інтегрує методи матеріального і нематеріального стимулювання праці, системою заходів, що дає можливість не лише задовольнити потреби працівників», забезпечити реалізацію ними власних конституційних прав у сфері праці, «а й безпосередньо вплинути на виробничий процес», ступінь залучення працівника, індивідуальну та організаційну ефективність, а відтак тривалість і успішність трудових відносин між працівником та роботодавцем. Керівники підприємств, що запроваджують для працівників соціальні пакети, надають додаткові конкурентні переваги для кваліфікованого працівника.

Сьогодні громадяни, погоджуючись на нелегальну пропозицію роботи, не замислюються про ті наслідки, які можуть виникнути. Використання прихованих трудових відносин призводить до зменшення надходжень до бюджету держави, а відтак - зменшення джерел ресурсів для соціальних виплат. Легальна зайнятість – це захист соціальних та трудових прав і гарантій громадян, тому державна служба зайнятості радить відмовлятися від заробітної плати «в конверті» і обирати офіційне працевлаштування.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80)

5 ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ УСВІДОМЛЕНОЇ ПОБУДОВИ КАР’ЄРИ

Коли прямуєш довгим шляхом, корисно мати вказівники. Кар’єрна подорож – не виключення. Розгляньте та візьміть із собою кілька практичних інструментів, які стануть у пригоді, коли варто буде зупитинится та замислитися: «А чи в правильному напрямку я рухаюся?

SWOT-аналіз

Цей інструмент стратегічного планування допомагає визначити фактори внутрішнього та зовнішнього середовища. Використовується і в кар’єрному плануванні, де:

• Strengths – це cильні сторони, переваги фахівця (наприклад, профільна освіта, досвід, цінні знання та навички, а також особисті якості, які дозволяють досягати успіху в професії).

• Weaknesses – недоліки, зони розвитку працівника, те, чого не вистачає для подальшого просування (наприклад, застарілі знання та відсутність досвіду виконання завдань такого рівня складності).

• Opportunities – можливості ринку праці (наприклад, сфери, де є потенціал для реалізації, високий попит на послуги).

• Threats – зовнішні загрози, обмеження на ринку праці, що можуть стати на заваді (наприклад, зависока конкуренція або втрата актуальності професії, коли необхідно проходити додаткове навчання).

Кар’єрні якорі

Інструмент американського психолога Едгара Шейна, який дозволяє визначити мотиви, що спонукають людей прикладати зусилля для розвитку своєї кар’єри. Згідно з цією концепцією, є вісім кар’єрних якорів, зважаючи на різні знання, навички, мотиви та цінності людини:

• Професійна компетентність. Спеціаліст, який надзвичайно зацікавлений у своїй професії, прагне розвиватися в ній, відчуває потребу в тому, щоб бути частиною професійної спільноти. Якщо це ваш якір – ви будете щасливі, коли матимете можливість постійно вчитися, розв’язувати складні завдання, отримувати визнання колег.

• Менеджмент. Це люди, яких мотивує можливість вертикального кар’єрного зростання, а відтак і управління підлеглими, а також – висока винагорода та статус.

• Незалежність. Це фахівці, які потребують можливості працювати у власному стилі та режимі, а єдиним орієнтиром зробити ціль. Може відчувати дискомфорт, постійно працюючи в команді та в традиційній корпоративній ієрархії, тому важливою умовою може стати, наприклад, мінімальний контроль, персональна відповідальність за власне завдання, гнучкий графік або віддалений режим роботи.

• Безпека та стабільність. У так званому сучасному VUCA-світі (нестабільному, невизначеному, складному і неоднозначному) комусь вдається пристосуватися до постійних змін, а хтось прагне зберігати стабільність і постійно шукає її, зокрема в професійній діяльності. Якщо це – про вас, почуватися впевнено дозволить робота у великій компанії з історією, в межах довготривалих проектів, де є мінімум несподіванок та ризиків.

• Підприємництво. Часто такі люди відкривають власний бізнес. А якщо працюють у команді – все одно шукають шляхи для реалізації творчих рішень та інновацій, а отже, залученими та лояльними можуть бути тільки в тих компаніях, де є така можливість, зокрема – на етапах запуску проектів та відкриття філіалів.

• Прагнення приносити користь. Якщо можливість допомагати людям не передбачає сама професія, варто шукати компанію, яка має програми для корпоративного соціального розвитку (наприклад, участі в благодійних проектах).

• Виклик. Йдеться про людей із високим рівнем внутрішньої мотивації, які прагнуть постійно підвищувати планку та досягати її, а для цього їм необхідно ускладнювати професійний левел. Можуть бути надзвичайно цінними для виконання складних, різноманітних та ризикованих проектів, проте неефективними в рутинних завданнях.

• Стиль життя. Для людей, які мають цей кар’єрний якір, важливо зберігати життєвий баланс, піклуватися про інші галузі життя, окрім роботи – отже, і компанію варто обирати таку, яка поважає це право і надає більше можливостей приділяти час родині та особистим інтересам.

Розбір польотів (After Action Review)

Цей інструмент запозичений із досвіду армії США і використовується, коли необхідно проаналізувати помилки та зробити висновки з певної «операції». В потрібному нам контексті це може бути невдала співбесіда, неуспішні переговори або проект, який ризикує провалитися. Важлива умова: цей розбір потрібний для навчання та виправлення помилок, отже, проводити його варто протягом певного проекту (яким є і пошук роботи). Бажано – регулярно (щотижня або після чергової зустрічі з роботодавцем, наприклад). Зазвичай цей інструмент використовується в групі, але корисний і для самоаналізу.

Структура проста та передбачає пошук відповідей на чотири питання:

• Що мало відбутися?

• Що сталося насправді?

• Чому фактичні події відрізняються від тих, які були заплановані?

• Чому я можу навчитися?

Щирі відповіді на ці питання дозволяють виявити переваги та недоліки, сильні та слабкі ходи в певних обставинах та зробити висновки на майбутнє. Наприклад, якщо вам сподобалася компанія і ви планувати отримати пропозиції щодо роботи, але погано підготувалися до співбесіди, наступного разу цей досвід мотивуватиме поставитися до підготовки відповідальніше.

Креативна стратегія Діснея

Цей інструмент можуть використовувати не тільки представник творчих професій, а й усі, хто хоче знайти нестандартне рішення проблеми та побудувати плани. Для цього треба приміряти різні ролі – мрійника, реаліста та критика, які, за легендою, обов’язково брали участь у створенні неймовірних мультфільмів студії. Щоб було простіше перевтілитися, рекомендується використовувати фізичні предмети – наприклади, пересідати на один із трьох стільців або використовувати різні головні убори. І задавати собі різні питання.

• Для ролі мрійника: чому ця мета така важлива, чи надихає вона? Що я буду відчувати, коли досягну її? Чому саме мене це навчить?

• Для ролі реаліста: що я маю зробити, щоб досягти своєї мети? Який чіткий алгоритм досягнення мети? Скільки часу знадобиться? Які ресурси варто залучити?

• Для ролі критика: чи можливо здійснити цей план? Чого в ньому не вистачає? Які ризики та обмеження є?

Модель GROW

Ще одна модель, яка дозволяє задавати собі правильні питання та розвивати кар’єру усвідомлено:

• G – Goal (мета): чого я хочу? Який результат буде найкращим? Яка ціль є значущою? Як я зрозумію, що досягну потрібного результату? Як досягнення мети вплине на інші життєві сфери? Мету важливо визначати та сформулювати максимально конкретно. Це дозволить не тільки встановити ціль, а і розпочати шлях до неї більш виважено.

• R (Reality) (реальність): що є наразі? Що відбувається? За 10-бальною шкалою, де 10 – це мета, на якому рівні я зараз? Що відчуваю, що мене хвилює? Як це впливає на інші сфери життя? Які ресурси вже є? Хто ще, крім мене, впливає на результат? На цьому етапі є ризик захопитися самокритикою, тому варто бути обережним та тримати баланс, щоб не втратити мотивацію. Важливо відповідати на власні питання відверто, наприклад, зізнання в тому, що заважає страх або лінощі, – це вже успіх і привід переглянути поведінку. Проте всі відповіді важливо конкретизувати – так легше подолати складнощі.

• O (Options) (варіанти): які можливості є? Що можна зробити, щоб змінити ситуацію? Які є варіанти? А чи існують альтернативи? Який «план Б»? Які є ресурси, а які ще варто залучити? І до кого можна звернутися за допомогою? Тут важливо отримати максимальну кількість ідей та опцій, без критики та оцінювання, розглядати навіть дивні, незвичні та нестандартні варіанти.

• W (Will) (буду): які визначити перший крок та алгоритм дій? Коли це зробити? Що варто врахувати перед тим, як починати шлях? Яка підтримка, ресурси потрібні? За якими ознаками я зрозумію, що просуваюся до мети? Які перешкоди можливі, де саме їх можна зустріти? І що я робитиму, коли зустрінуся з цими складнощами? Наскільки я впевнений у тому, що план реальний (за 10-бальною шкалою)? Що заважає поставити позначку 10? «Will» – ключове слово: «буду». Воно передбачає рішучість та волю до змін. Саме «буду», а не «можу», «треба», «хотів би».

Якщо у вас виникли питання, зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 (каб. 2, ☎ (05741) 4-49-96; та каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

СІМ ПРИЧИН ПРОКРАСТИНАЦІЇ І ЯК ЇХ ПОЗБУТИСЯ

Постійне відкладання критичних і не дуже важливих завдань у вашому житті може призвести до провалу. Ось 7 причин, чому ви не можете припинити зволікати. Усвідомлення цього допоможе вам рухатися далі та постійно розвиватись.

Прокрастинація може перетворитись у недотримані терміни та упущені можливості. Але те, що ми відкладаємо, - часто найважливіша річ для нашого розвитку.

Причини прокрастинації

Страх?

Страх невдачі є очевидним варіантом - якщо ви ніколи не спробуєте, ви не помилитесь, тому ви відкладаєте все, що висить над вашою головою. Але існує також страх успіху. З'ясуйте, чого ви боїтеся. Якщо страх є необґрунтованим, це буде очевидно. Якщо він говорить вам про щось важливе - наприклад, що ви не хочете розвиватись, тому що вам подобається ваш теперішній спосіб життя, - прислухайтесь.

Виснаження?

Можливо, ви відкладаєте величезне завдання, тому що виснажені. Якщо справа стала для вас тягарем, подумайте, як можна це виправити. Можливо, вам вдасться делегувати завдання, з яким ви зволікаєте, або, принаймні, поділитись частиною своєї роботи? А, можливо, є спосіб зробити все по-іншому, щоб зникло відчуття, що ви постійно робите одне і те ж? Спробуйте розділити типи завдань, які ви виконуєте, а потім почніть велику справу, коли відновите сили.

Некомпетентність?

Якщо спарва знаходиться поза вашою зоною комфорту, ви відкладатимете його початок. В цій ситуації є два рішення: або делегувати її тому, хто компетентний в цьому питанні, або стати компетентним. Якщо нове вміння принесе користь вам, то, швидше за все, варто повчитись. Запишіться на курси, навчайтесь онлайн або попросіть колегу допомогти вам. Якщо навик не буде корисним для вас в довгостроковій перспективі, передайте завдання і зосередьтеся на важливіших справах.

Відволікаючі фактори?

Кожного робочого дня ми стикаємось з купою відволікаючих факторів. Щоб краще зосередитись, визначте точний час початку проекту, нейтралізуйте відволікаючі фактори, вимкнувши свою електронну пошту і телефон, закривши двері або не лягайте спати до 4 ранку, поки не виконаєте поставлене завдання.

Інші справи?

Коли ви працюєте над дуже важливим проектом, ваш мозок починає гудіти про величезну кількість інших речей, які ви повинні зробити? "Почистіть" думки: запишіть кожну справу, яка мчить через вашу голову - таким чином ви знатимете, що нічого не забудете, і зможете зосередитись на тому, що дійсно важливо.

Складність?

Іноді проект здається настільки великим, що важко побороти хвилювання перед його початком. Якщо ви починаєте проект з мільйоном рухомих частин, розбийте його на маленькі кроки. Серйозно, дійсно маленькі. Навіть, якщо ви здійснюватимете тільки один крок в день, ви все рівно прийдете до кінцевої мети рано чи пізно.

Емоції?

Проект вимагає від вас, щоби ви мали справу з людиною, яку не можете терпіти, чи пригадали болісну ситуацію з минулого? Можливо, вам потрібно зробити щось неприємне? Не намагайтесь сховати ці почуття кудись далеко. Прийміть емоції, які змушують вас гальмувати, і зрозумійте, що єдиний спосіб покінчити з цим, - це виконати поставлене завдання, щоб ви змогли рухатися далі.

Сподіваємось, ви зможете позбутися прокрастинації і досягти успіху!

Детальну інформацію від фахівців Ви можете отримати при зверненні до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості.Телефон для довідок: ☎ (05741) 44996 Вовчанська районна філія Харківського обласного центру зайнятості.

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації

==================