Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

До уваги виборців!

Постановою Центральної виборчої комісії № 910 від 29 травня 2019 року “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”, внесено зміни до порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни,     СКАСОВАНО!

Кожен виборець, який  в день  позачергових виборів народних депутатів України

21 липня 2019 року буде  знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не зможе проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни  виборчої адреси.

Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

Заяви приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 15 липня 2019 року включно.


Увага! У разі тимчасової зміни місця голосування в межах відповідного одномандатного виборчого округу, виборець має право голосу як у загальнодержавному багатомандатному так і у відповідному одномандатному виборчому   окрузі.

У випадку якщо виборцю тимчасово змінено місце голосування (без зміни виборчої адреси) на іншу виборчу дільницю поза межами одномандатного округу, до якого він віднесений на підставі відомостей Державного реєстру виборців про його виборчу адресу, такий виборець має право голосу на виборах депутатів лише у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та отримує лише один бюлетень для голосування у вказаному окрузі.

Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.

Якщо виборець отримав таке посвідчення, а потім передумав змінювати місце голосування і вирішив голосувати за своєю виборчою адресою, необхідно   повернути посвідчення у той відділ ведення Реєстру, який його видав. Інакше його не буде у списках виборців за попередньою адресою.

Звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців Вовчанської райдержадміністрації за адресою: м.Вовчанськ, вул.Соборна, 75, 2-поверх, каб.11 телефон для довідок: 4-33-33, 4-74-29.

Графік роботи відділу:  з понеділка - четвер 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 16:00, перерва з 12:00 — 12:45, субота- неділя 8:30- 16:00.

 

Голова Вовчанської районної державної адміністрації

Анатолій КОСОЛАПОВ

==================