Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

До уваги підприємців та населення району!

З 18 по 23 серпня 2015 року відбудеться Національний Сорочинський ярмарок. На найбільшому в Україні ярмарку в селі Великі Сорочинці Миргородського району свою продукцію представляють виробники зі всієї країни. «Сорочинський ярмарок» - це велике торгове свято, на якому свою продукцію представляють провідні підприємства з України та інших держав.

 

Щороку участь у ярмарку беруть понад тисячу підприємств, приватних підприємців, майстрів народних промислів, закладів громадського харчування, дитячих розваг і т. і. На сценах свою майстерність демонструють від 2 до 4 тисяч учасників мистецьких колективів народної музичної, пісенної і танцювальної творчості. Серед понад півмільйона людей, які відвідують ярмарок, до 30 делегацій з країн близького та далекого зарубіжжя, представники дипломатичних місій, акредитованих в Україні, понад 300 журналістів друкованих і електронних засобів масової інформації, керівники нашої держави та інші високоповажні гості.

Пропонуємо підприємцям та підприємствам Вовчанського району прийняти активну участь у Національному Сорочинському ярмарку в селі Великі Сорочинці.

Додаткову інформацію та заявку на участь можливо отримати на офіційному сайті ярмарку: www.yarmarok.in.ua

У разі зацікавленості з приводу участі у Сорочинському ярмарку просимо проінформувати управління економіки Вовчанської районної державної адміністрації (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 75, тел.4-34-64, факс 4-40-42, E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ).

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації