Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Відбулася нарада з питань готовності галузей господарського комплексу району та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

06 серпня 2019 року голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник провів нараду з питань готовності галузей господарського комплексу району  та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. У нараді взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, голови виконкомів сільських та селищних рад та служби району.

У ході засідання були обговорені питання готовності об’єктів централізованого теплозабезпечення та теплопостачання до опалювального сезону, підготовка житлового фонду, готовність галузей господарського комплексу, об’єктів соціальної сфери та дорожньо - мостового господарства до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

На нараді про стан готовності заслухано звіти директора КП «Вовчанське підприємство теплових мереж», голову правління ОСББ «Вовчанськжитлосервіс», керівників комунальних підприємств смт Вільча, Білий Колодязь, с. Новоолександрівка. Також проінформували про стан підготовки до осінньо-зимового періоду заступник голови Вовчанської міської ради та голова Старосалтівської селищної ради. Про готовність закладів освіти до опалювального сезону проінформував начальник відділу освіти райдержадміністрації. Також заслухано звіт начальника філії «Вовчанський райавтодор» ДП «Харківський облавтодор».

Керівникам управлінь, відділів та служб району голова надав відповідні доручення і взяв їх виконання під особистий контроль. «Хочу зауважити, що від злагодженої роботи кожного з нас залежить, як пройде опалювальний сезон. Проявляйте ініціативу, долучайтесь, і не стороньтесь виконання своїх обов’язків. Голови місцевих рад не повинні стояти осторонь проблем населення громад, вчасно реагувати на звернення громадян. Ми несемо відповідальність за людей і не повинні стояти осторонь їх проблем. Ми – для людей» - наголосив Віталій Мірошник.


ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації