Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Вітання голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника з Днем Державного Прапора України

Щиро вітаю вас з одним з найголовніших свят нашої держави – Днем Державного Прапора України!

Синьо-жовтий стяг над нашою землею – це  втілення віковічної мрії наших звитяжних предків про свободу і незалежність, славу і відродження України.

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює  усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Символічно, що ми святкуємо День Державного Прапора України напередодні Дня Незалежності. Адже саме синьо-жовтий стяг об’єднував під своїми полотнищами захисників та оборонців рідної землі, а сьогодні кличе нас стати  на  варту України-неньки,  кличе нас із натхненням та наснагою взятись до її розбудови, щоб дивлячись, як майорить синьо-жовтий символ нашої держави із гордістю на повні груди вигукнути: « Я – українець!»

Хай же розвіюється він на теренах нашого Слобожанського краю, усієї України, по всіх-усюдах, куди б не закинула доля наших земляків, надихаючи на величну працю в ім’я України.

Щиро зичу вам та вашим рідним міцного здоров’я, миру на рідній землі,  добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання нашої Батьківщини!

Голова Вовчанської районної
державної адміністрації                                                     Віталій Мірошник

 

Голова Вовчанської районної державної адміністрації

Анатолій КОСОЛАПОВ

==================