Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Привітання голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника з Днем фізичної культури і спорту

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей!

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави та Вовчанщини.

Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!

Нехай для кожного жителя району фізкультура та спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.

В цей святковий день щиро бажаю всім міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах!  Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє розвитку сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних спортсменів заради здорового та щасливого майбутнього. Нехай їх приклад буде поштовхом для масового розвитку фізичної культури та спорту, взірцем для юних жителів Вовчанського району.

Голова Вовчанської районної державної адміністрації     Віталій МІРОШНИК

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації