Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Привітання голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника з Днем працівника лісу

Шановні працівники лісового господарства!

Щиро вітаю усіх із професійним святом, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів.

Оскільки ліс – це справжій, живий скарб нашої землі, здатний відтворювати природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини. Одним із найдорожчих скарбів нашого району є неповторна краса лісів.

Охорона цього дару природи – високе покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи.

Шановні працівники лісу! Ваша благородна праця, спрямована на примноження і раціональне використання лісових багатств нашої держави, що виплекані багатьма поколіннями українських лісівників. Створені Вашими працьовитими руками зелені шати надійно захищають землю від ерозії, сприяють екологічному та естетичному поліпшенню довкілля Вовчанщини. Для нас та наших нащадків ліси завжди будуть живим свідченням вашої самовідданої праці.

Переконаний, ваш професіоналізм, уміння та працелюбність сприятимуть гідному виконанню поставлених завдань на благо процвітання Вовчанського краю.

В цей чудовий, осінній день прийміть найщиріші слова вітання з професійним святом. Нехай цей день для вас буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Щиро зичу вам та вашим родинам миру, достатку, сімейного благополуччя, здійснення ваших найкращих задумів.

Голова Вовчанської районної державної адміністрації    Віталій МІРОШНИК

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації