Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Педагоги Вовчанщини святкують своє професійне свято

03 жовтня 2019 року у районному будику культури відбулися урочисті заходи.

Напередодні Дня працівника освіти, зі щирими словами вітання до освітян Вовчанщини звернулися голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник та голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, які привітали вчителів із професійним святом.

Голова райдержадміністрації подякував учителів за невтомну, наполегливу працю та побажав усім міцного здоров’я,  миру, творчої наснаги, успіхів, достатку, талановитих учнів та нових педагогічних звершень.

«В галузі освіти працюють висококваліфіковані працівники, які навчають наших дітей. Педагог - це людина, яка колись вирішила віддати своє життя дітям, дійсно викликає велику повагу та пошану. Діти - наше майбутнє і ми повинні зробити все, щоб вони стали достойними громадянами нашої країни» - зазначив Віталій Миколайович, вітаючи присцтніх у залі.

З нагоди свята за сумлінну працю, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, кращі  педагогічні  працівники району були нагороджені спільними почесними грамотами голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради.
ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації

==================