Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

На Вовчанщині відзначили День захисника України

Напередодні Дня козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України у районному будинку культури відбулись заходи.

За дорученням голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника з вітальною промовою до присутніх звернулася заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталя Гордієнко, яка привітала усіх захисників Вовчанщини зі святом, подякувала їм за мужність і відвагу, відданість і патріотизм, безмежну любов до своєї Батьківщини та незламність сили духу і побажала усім миру, міцного здоров’я, щастя та злагоди. Також присутніх привітала і заступник голови районної ради Ольга Камінська.

Від учасників заходу прикордонники Вовчанського відділу Вовчанської  прикордонної служби поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам, меморіалу Слави в парку 40-річчя перемоги, пам′ятника воїнам-інтернаціаналістам, пам′ятного знаку учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській  АЕС та пам′ятного знаку героям  АТО.

Також сьогодні у Вовчанській ЗОШ №7 було відкрито меморіальну дошку загиблому воїну АТО Гаврі Олегу Миколайовичу. У заході взяли участь начальник відділу освіти Андрій Бережний, голова секретаріату Вовчанської районної ради Сергій Круподеря, служби району, молодь. Протоієрей Свято-Жено-Мироносицького храму Іван Остапович, який провів освячення меморіальної дошки.


 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================