Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Шановні захисники України, шановні ветерани!

14 жовтня українці відзначають одразу три великі свята – День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України.

Ці  свята  увібрали  в  себе багаті і  славні традиції, які уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Шановні захисники, учасники операції об’єднаних сил на Сході України, військовослужбовці, прийміть вітання з нагоди вашого свята і щирі слова вдячності за самовіддане служіння Україні! Ваш патріотизм і мужність дарують співвітчизникам спокій та впевненість у завтрашньому дні, а також надію на щасливе мирне життя у вільній країні.
Особливі слова подяки адресую ветеранам Другої світової війни та учасникам війни в Афганістані. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем любові до рідного краю, сміливості й звитяги.         
У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – жити й працювати у мирній та процвітаючій Україні! Бажаю усім миру, добра, щастя, злагоди і благополуччя!

Голова Вовчанської районної
державної адміністрації                                                        Віталій МІРОШНИК

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================