Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Олексій Кучер провів зустріч з Генеральним консулом Німеччини Штефаном Кайлем

Головною темою розмови голови Харківської ОДА Олексія Кучера та Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку Штефана Кайля стало залучення німецьких інвесторів на Харківщину.

Вітаючи Штефана Кайля в Харківській області, Олексій Кучер відзначив, що ця міжнародна зустріч для нього – перша на посаді голови ХОДА.

«Ми знаємо про взаємовідносини, які склалися між нашими державами, а також між Німеччиною та Харківщиною. Нам необхідно їх посилювати. Вчора, коли Президент представляв мене, як голову облдержадміністрації, я виокремив 3 пріоритетні напрямки роботи. Один з них – це інвестиції. Саме тому ми дуже зацікавлені в наших відносинах. Про все, що від нас потрібно, повідомляйте. Інвесторів запрошуємо. Для нас це дуже важливо. «Зелене світло» в нашій області буде для всіх», - наголосив голова Харківської ОДА.


Штефан Кайль, у свою чергу, відзначив, що обійняв посаду Генерального консула ФРН у Донецьку нещодавно та вперше відвідує Харківщину.

«Ми знаємо, що Харківська область є одним з найважливіших економічних регіонів в Україні. Це водночас велика відповідальність. Мій візит до Харківської області триватиме три дні. Я знаю, і ви про це сказали, що відносини між Харківською областю та Німеччиною є дуже добрими, але, як кажуть, їх можна далі покращувати та робити більш інтенсивними. Саме для цього я тут», - сказав Штефан Кайль.

Він також підкреслив, що важливим є створення умов для інвестицій та рівних умов для іноземних та внутрішніх інвесторів, наголосивши, що саме цьому питанню приділив увагу Президент України Володимир Зеленський у своїй промові на інвестиційному форумі RE:THINK. Invest in Ukraine у Маріуполі.

«Інвестиції – це дуже важливе питання. Не дарма Президент на форумі, який проходив нещодавно, порушував його, - відзначив Олексій Кучер. -  Він ішов на президентські вибори з цим питанням, щоб покращити інвестиційний клімат та створити всі умови для інвестицій. Я відкритий. Якщо у вас уже є якісь пропозиції, побажання, будь ласка, повідомляйте, я їх приймаю. Якщо простіше: скажіть мені, що треба, і я все, що в моїх силах, зроблю».

Під час зустрічі перший заступник голови ХОДА Марк Беккер також подякував Штефану Кайлю та Почесній консулці Федеративної Республіки Німеччина в Харкові Тетяні Гавриш за велику кількість програм, що були реалізовані за підтримки німецького уряду на території Харківської області.

«У нас достатньо високий товарообіг з Німеччиною, і ми хочемо продовжити співпрацю в цьому напрямку. Понад 300 програм за ці 5 років були реалізовані за допомогою інвестиційних фондів Уряду Німеччини. І ми дякуємо вам за ваше ставлення і участь у цих програмах», - сказав Марк Беккер.

Він також запропонував представникам німецької делегації долучитися до внесення змін до інвестиційної програми Харківської області, запевнивши, що всі пропозиції будуть уважно вивчені.

 

Голова Вовчанської районної державної адміністрації

Анатолій КОСОЛАПОВ

==================