Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

В облдержадміністрації нагородили кращих працівників торгівлі Харківщини

Сьогодні 24 липня у ХОДА відбувся урочистий прийом з нагоди Дня працівників торгівлі. Кращих представників сфери торгівлі привітали заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична і голова комісії з питань бюджету Харківської облради Людмила Немикіна.

«Від імені голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна, хочу привітати вас з професійним святом. Сфера торгівлі є однією з найважливіших сфер економіки. Завдяки вашій злагодженій праці в дуже непрості економічні часи, які нам довелося відчути на собі, ви гідно витримали напругу, ви продовжуєте ефективно працювати і тримати сферу торгівлі на високому якісному рівні. Завдяки вашій роботі ми є лідером в частині обороту роздрібної торгівлі і на сьогоднішній день займаємо третю позицію в Україні. Практично 15 великих супермаркетів було відкрито за минулий рік. У сфері ресторанного бізнесу відкрилися близько 150 нових підприємств. Ви продовжуєте забезпечувати життєдіяльність Харківської області», - зазначила Юлія Світлична, звертаючись до представників сфери торгівлі.

За вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі торгівлі, сумлінну працю, високу професійну майстерність працівникам торгівлі вручили Почесні грамоти обласної державної адміністрації серед яких були і представники Вовчанського району: Баранова Тамара Іванівна, Демяненко Євгеній Володимирович та Тонкий Олександр Петрович.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================