Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Олексій Кучер провів зустріч із Громадською радою при ХОДА

Керівник області та громадські активісти й волонтери, що входять до ГР, обговорили подальшу спільну роботу й нагальне питання виборів нового складу ради.

Спершу Олексій Кучер запитав представників громадськості, чи потрібна якась допомога з боку ОДА в процесі підготовки до майбутніх виборів Громадської ради.

«Я знаю, що ваші повноваження закінчуються 7 грудня. Що від мене потрібно, щоб підготувати наступні вибори? Ми повністю відкриті. Будь ласка, повідомляйте про це», - сказав голова ХОДА.

Голова Громадської ради при ХОДА Олексій Курцев  повідомив, що ініціативна група по формуванню нового складу ради вже створена та подала необхідні документи до Юридичного департаменту облдержадміністрації.

«Від вас ми просимо єдиного в цьому питанні - пришвидшити процес роботи Юридичного департаменту. Щоб ми далі могли працювати», - звернувся Олексій Курцев.


Серед питань, які порушували представники громадськості, - стан екології в області, боротьба з корупцією, реалізація програми національно-патріотичного виховання тощо. Також Олексія Кучера запросили відвідати «Укроп-хол» та питали про подальші зустрічі – уже з окремими громадськими організаціями. Голова ХОДА запевнив присутніх, що такі зустрічі відбудуться.

Він також запропонував учасникам Громадської ради створити спільну групу в одному з месенджерів для оперативного обміну інформацією.

«Якщо така форма діалогу вам підходить, я братиму в ній участь», - сказав Олексій Кучер.

 

Голова Вовчанської районної державної адміністрації

Анатолій КОСОЛАПОВ

==================