Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Голова ХОДА провів зустріч з послом Польщі в Україні

З Бартошем Ціхоцькі Олексій Кучер обговорив розвиток економічного та міжрегіонального співробітництва.

«Для Харківської області Польща входить у першу п'ятірку країн з найбільшим зовнішньоторговельним оборотом, посідаючи четверте місце, - сказав Олексій Кучер. - Також хочу відзначити великий внесок польських експертів у питання децентралізації в нашому регіоні. Для нас це вкрай важливе питання. З моїм приходом з питань децентралізації Харківська область з передостанніх місць вийшла в лідери. Ми - одна з трьох областей, які минулого тижня подали в Кабінет міністрів перспективний план об'єднання громад».


Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцькі підкреслив, що 4-е місце за зовнішньоторговельним оборотом - це не межа можливостей в економічних відносинах.

«Хотілося б бути на 2-му місці. Так що будемо працювати», - сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні.

Також під час зустрічі обговорили перспективи міжрегіонального співробітництва Харківської області та Мазовецького воєводства Республіки Польща. Досягнуто попередніх домовленостей про візит делегації воєводства до Харківської області.

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації

==================