Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Голова ХОДА провів зустріч з послом Польщі в Україні

З Бартошем Ціхоцькі Олексій Кучер обговорив розвиток економічного та міжрегіонального співробітництва.

«Для Харківської області Польща входить у першу п'ятірку країн з найбільшим зовнішньоторговельним оборотом, посідаючи четверте місце, - сказав Олексій Кучер. - Також хочу відзначити великий внесок польських експертів у питання децентралізації в нашому регіоні. Для нас це вкрай важливе питання. З моїм приходом з питань децентралізації Харківська область з передостанніх місць вийшла в лідери. Ми - одна з трьох областей, які минулого тижня подали в Кабінет міністрів перспективний план об'єднання громад».


Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцькі підкреслив, що 4-е місце за зовнішньоторговельним оборотом - це не межа можливостей в економічних відносинах.

«Хотілося б бути на 2-му місці. Так що будемо працювати», - сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні.

Також під час зустрічі обговорили перспективи міжрегіонального співробітництва Харківської області та Мазовецького воєводства Республіки Польща. Досягнуто попередніх домовленостей про візит делегації воєводства до Харківської області.

 

Голова Вовчанської районної державної адміністрації

Анатолій КОСОЛАПОВ

==================