Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Шановні учні, педагоги, батьки!

Від усього серця вітаю вас із Днем знань!

Це свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми вперше або знову гостинно відчиняються двері навчальних закладів.

 

Бажаю усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Окреме велике спасибі вам, шановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України. Тож зичу вам натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві.

Найщиріші вітання і вам, шановні батьки учнів. Збувається мрія ваших родин - діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом, вміння на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності.

Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

З повагою,

голова Вовчанської районної державної адміністрації Петро Очередько

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації