Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

70-та річниця завершення Другої світової війни

Сьогодні, згідно Указу Президента України від 24 березня 2015 року «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», відбулось покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

В урочисто – траурному заході прийняли участь голова райдержадміністрації Петро Очередько, голова міської ради Ольга Топоркова, заступник голови районної ради Сергій Круподеря, представники районних організацій, підприємств, служб, громадськість.
2 вересня громадяни країн всього світу відзначають День закінчення Другої світової війни. В цю дату  у 1945 році був підписаний акт про повну капітуляцію Японії, згідно з яким останній агресор припинив військові дії і звільнив військовополонених і цивільних осіб. Найжорстокіша в історії війна тривала рівно 6 років. В ній барала участь 61 країна, це 80 відсотків усього населення планети. Вона охопила три континенти і стала причиною трагічної загибелі більше, ніж 65 мільйонів чоловік з 40 країни.
Всіх тих, хто не повернувся до рідних домівок, захищаючи нашу рідну землю від ворога, учасників АТО, які загинули за незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України присутні вшанували хвилиною мовчання.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================