Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Більше 70 військовослужбовців загону територіальної оборони склали сьогодні військову присягу

На Вовчанщині, в ході навчальних зборів з територіальної оборони, більше 70 військовозобов'язаних загону територіальної оборони урочисто склали сьогодні військову присягу.

Із цією знаменною подією воїнів привітав голова райдержадміністрації Петро Очередько.

«Надзвичайно важливим на сьогодні є підвищення обороноздатності держави.  У той час, коли на Сході України тривають війської дії, у мирних зонах активно проводяться навчання з бойової підготовки. В умовах війни кожен має свій обов’язок, свою місію. Найвищий обов’язок військовослужбовця – захищати свою землю, свій народ. Я високо ціную те, що  захищати рідний край ви зголосились за покликом серця, з почуттям обов’язку та патріотизму», – сказав Петро Очередько.

Також слова привітань прозвучали від військового комісара особового складу Вовчансько-Великобурлуцького обєднаного районного військкомату Юрія Юхна, командира загону територіальної оборони Василя Кухаренка та бійця, який нещодавно повернувся із зони АТО, Євгена Нежути.

Нагадаємо, що задача загону – охорона об’єктів державної власності, забезпечення правопорядку, прикриття державного кордону.  Мета зборів – провести бойове злагодження, укріпити навички поводження зі зброєю та ведення оборонних дій. До того ж виконання функціональних обов’язків загін територіальної оборони буде виконувати тільки на території Вовчанського та Великобурлуцького району.

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації