Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Голова Вовчанської районної державної адміністрації провів позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

31 липня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вовчанської районної державної адміністрації під головуванням голови Вовчанської районної державної адміністрації Анатолія Косолапова.

Відповідно до порядку денного розглянули питання:

-         про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Вовчанського району відповідно постанови Кабінету Міністрів України  від 22 липня 2020 року № 641 « Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та виконання заходів протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19;

-         про виконання протокольних рішень від 05 травня 2020 року № 12, від 16 червня 2020 року № 17, від 22 червня 2020 року № 18 щодо запобігання виникненню пожеж на території Вовчанського району та стан забезпечення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання продуктів врожаю.

Було прийнято рішення щодо продовження карантину та посилення протиепідемічних заходів до 31 серпня 2020 року. Також посилити заходи щодо дотримання карантинних умов суб’єктів господарювання.

Що стосується запобіганню виникненню пожеж на території Вовчанського району було вирішено заслухати голів  міської, селищних та сільських рад щодо виконання протоколу № 12 від 05.05.2020 року місцевої комісії ТЕБ та НС про вжиті заходи щодо запобігання виникненню пожеж, у тому числі лісових.

Організувати спільні рейди з представниками ДП «Вовчанського ЛГ», Вовчанського відділу національної поліції, органів місцевого самоврядування, користувачами мисливських угідь, та Вовчанською районною організацією Українського товариства мисливців та рибалок з питань протидії пожежам у природних екосистемах.

Керівникам підприємств району які мають пожежну техніку привести у робочий стан та організувати її цілодобове чергування.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================