Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Харківський бронетанковий завод буде тільки прогресувати. Олексій Кучер

16 вересня голова ХОДА відвідав ще одне харківське підприємство ДК «Укроборонпром».

На Харківському бронетанковому заводі Олексій Кучер провів робочу нараду з керівництвом та поспілкувався з колективом. Керівник області назвав успішною роботу підприємства.

«Керівництво робить все, щоб це підприємство прогресувало. Хотів би відзначити, що в цьому році завод збільшив свої надходження у порівнянні з 2018 та 2019 роками. Це дуже приємно. Якщо потенційно відбудуться ті контракти, які плануються, то підприємство буде тільки прогресувати - таким заводом ми можемо пишатися», - сказав Олексій Кучер.

 

 

Керівник області підкреслив важливість збільшення обсягів державного замовлення для ХБЗ.

«На сьогодні завод завантажений. Звісно, заводчани хочуть і можуть робити більше, адже, власне, основне, за рахунок чого існує завод, - це замовлення. Тому ми обговорили можливості залучення для підняття виробництва додаткових замовлень, і я від себе зроблю все, щоб це відбулося», - наголосив голова ХОДА.

За даними директора ДП «Харківський бронетанковий завод» В’ячеслава Стрільця, на підприємстві працює 398 фахівців, середня заробітна плата - майже 19 тис. грн. Цей рік підприємство завершить з прибутком.

«На даний час у підприємства є замовлення на проведення капітального ремонту 13 одиниць техніки. Зараз проводиться підготовка до виконання цього контракту. Його вартість - 136 млн грн. Це замовлення від Міноборони», - розповів директор заводу.

Також, за словами В’ячеслава Стрільця, завод виконує спільну програму разом з ДП «Завод ім. В.О. Малишева» щодо модернізації танка Т-64 БМ2.

«Ми зараз складаємо з ними договір, проводиться конструкторська робота, проводиться робота щодо оброблення корпусу. Буде встановлений потужний двигун - машина буде сучасніша», - розповів про співпрацю з партнерами В’ячеслав Стрілець.

Наприкінці візиту на завод Олексій Кучер поспілкувався з трудовим колективом. Глава ХОДА запевнив, що підприємство може розраховувати на будь-яку необхідну допомогу з боку керівництва області та країни.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================