Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Вітання губернатора з Днем Соборності України

Шановні земляки! 22 січня наша країна відзначає значущу і повну символізму подію. У цей день в 1919 році на багатолюдному мітингу перед Софією Київською було проголошено історичний Акт злуки.

Цей документ ознаменував довгоочікуване об'єднання двох частин українського народу, які змушені були жити, позбавлені власної державності, у складі сусідніх імперій. Акт злуки майже 100 років тому окреслив географічні та ментальні контури єдиної України.

Сьогодні перед нами стоїть завдання зберегти країну, про яку мріяли покоління наших предків. І Харківська область знаходиться на передньому рубежі боротьби за цілісність і безпеку України. Переконаний, що ми впораємося зі своєю місією, і в мирному Харкові будуть завжди майоріти синьо-жовті прапори.

Дорогі земляки, цей день - ще один привід усвідомити цінність того, що у нас є. Цінність єдиної країни, вільної, сильної і прекрасної у своєму культурному розмаїтті. Я вітаю вас з Днем Соборності України і бажаю добра, миру і віри в гідне майбутнє рідного краю.

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації                Ігор Райнін.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================