Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

ГРОМАДСЬКА РАДА

Ініціативна група визначила дату проведення Установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та Положенням про Громадську раду при Вовчанській районній державній адміністрації для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики при Вовчанській районній державній адміністрації розпочато роботу із формування нового складу Громадської ради.

Запрошуємо інститути громадянського суспільства, легалізовані відповідно до чинного законодавства України, взяти участь у проведенні установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації, які відбудуться «03» вересня 2018 року о 10.00 год. у приміщенні Вовчанської РДА за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна, 73 (І поверх, малий зал).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати:

  • заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства;
  • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
  • біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  • копію документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства.

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється.

Документи можна надсилати ініціативній групі поштою (62504, м. Вовчанськ, Харківська обл., вул. Соборна, 73,  сектор масових комунікацій), на електронний адрес (rda- Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript )  або передавати безпосередньо голові Громадської ради В.В. Кириченку чи спеціалістам сектору масових комунікацій апарату Вовчанської РДА у термін до 23 серпня 2018 року включно (крім вихідних та святкових днів).

Телефон для довідок: (05741) 4-40-12, тел./факс: (05741) 4-57-28.

Моб. телефон голови Громадської ради: 063-998-86-18.

*********************************************************

Керівництво діючої Громадської ради

Голова Громадської ради при Вовчанській райдержадміністрації - Кириченко Володимир Володимирович.

Заступник голови Громадської ради при Вовчанській райдержадміністрації - Агафонова Людмила Михайлівна.

Секретарь  Громадської ради при Вовчанській райдержадміністрації - Коцарь Валентина Василівна.


ПЕРЕГЛЯНУТИ НОВИНИ

1 План роботи громадської ради
2 Склад Громадської ради
3 Протоколи засідань
4 Положення про Громадську раду

В.М. МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації