Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Аудитори Харківщини за 10 місяців цього року виявили фінансових порушень на 928 млн гривень

Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-жовтня 2020 року, за результатами проведених ревізій встановлено фінансових порушень на загальну суму майже 928 млн гривень. Зусиллями аудиторів, забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 243,4 млн гривень.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю впроваджено 73 рекомендації. Загальна сума досягнутого економічного ефекту, за результатом впроваджених рекомендацій, складає суму понад 237 млн гривень.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 131 посадову особу, до дисциплінарної та матеріальної – 7 осіб, із займаних посад звільнено одну посадову особу.

За допущені порушення бюджетного законодавства, аудитори до об’єктів контролю застосували 42 фінансових санкції.

З метою повного відшкодування виявлених втрат фінансових та матеріальних ресурсів, перед органами прокуратури та об’єктами контролю, ініційовано пред’явлення 21-го цивільного позову.

На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 27-ми ревізій, за результатами розгляду матеріалів заходів державного фінансового контролю правоохоронними органами розпочато 5 досудових розслідувань, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали одного аудиторського дослідження долучено до кримінального провадження.

Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби

Україна вийшла з Договору про узгоджену антимонопольну політику між державами – членами СНД

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про вихід із Договору про проведення узгодженої антимонопольної політики» № 995-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 5 листопада 2020 року.

Згідно з документом, Україна виходить із Договору про проведення узгодженої антимонопольної політики, підписаного на засіданні Ради глав урядів держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав у Москві 25 січня 2000 року та ратифікованого Верховною Радою України із застереженнями законом від 16 січня 2003 року № 449-ІV.

Договір містить механізми обміну інформацією, тому існує ризик отримання державами – членами СНД відомостей, які можуть бути використані для здійснення торговельно-економічного тиску на Україну.

Вихід із Договору захистить національні економічні інтереси України, усуваючи механізм, який зумовлює міждержавний обмін інформацією з економічних питань.

LІ (позачергова) сесія Вовчанської районної ради

24 листопада 2020 року у роботі LІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання взяли участь заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Кирило Оксень, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанць, працівники райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради.

На розгляд сесії винесено питання: про зміни до районного бюджету на 2020 рік; про зміни до Програми розвитку закладів охорони здоров’я Вовчанського району; Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району; Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Вовчанському районі; Комплексної програми по охороні державного кордону України підрозділами ДПСУ Харківського прикордонного загону в межах Вовчанського району та інші.

В результаті обговорення з усіх питань було прийнято відповідні рішення.

УРЯД ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ

За добу в області зафіксували 355 випадків COVID-19

З них 254 – у місті Харкові.

17 людей захворіло в Чугуївському, 16 – Богодухівському, 14 – Куп’янському, по 11 - Харківському, Зміївському та Краснокутському, 7 – Балаклійському, по 6 – Дергачівському та Ізюмському, по 1 - Красноградському районі та місті Люботині.

Усього по області зареєстровано 51986 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 23816 хворих одужало, 717 – померло.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================