Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

На XХХІІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання прийняли бюджет на 2019 рік

Голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Гордієнко, начальники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати обласної та районної рад, а також служби району 13 грудня 2018 року взяли участь у роботі XХХІІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання.

На сесії було затверджено ряд районних програм, затверджено бюджет на 2019 рік та ряд інших питань.


Проведено День відкритих дверей з нагоди Всеукраїнського тижня права

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права у 2018 році у Вовчанському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області за участю головного спеціаліста юридичного відділу апарату райдержадміністрації для учнів Вовчанського ліцею № 2 було проведено День відкритих дверей.

Учням було представлено начальника відділу, показано робочі місця працівників і коротко ознайомлено з суттю їх роботи. Також учням ліцею розповідалось про заснування Дня прав людини, про історію прийняття Загальної декларації прав людини та її значення, надавалась інформація про органи Міністерства юстиції України, його структурні підрозділи та пріоритетні напрями роботи. Крім цього, учнів було ознайомлено з Конституцією України, з правами та обов’язками громадян нашої країни.


Юлія Світлична нагородила переможців конкурсу «Вища школа Харківщини - кращі імена»

Під час урочистої церемонії в ХНУ ім. В.Н. Каразіна відзначили 41 кращого працівника вишів області. Переможців конкурсу визначали в 9 номінаціях.

Цьогорічний конкурс «Вища школа Харківщини - кращі імена» - ювілейний. Кращих викладачів, керівників та співробітників вишів у Харківській області визначили вже в 20-е. Вітаючи переможців, голова ХОДА Юлія Світлична відзначила багату історію та традиції, які має вища школа Харківщини, та наголосила на важливості продовження традицій та подальшого розвитку закладів вищої освіти.

«Останнім часом у ваших навчальних закладах з’являються нові можливості для студентів, вони мають змогу розвиватися, відкривати для себе нові наукові майданчики, брати участь у міжнародних проектах, - відзначила, звертаючись до викладацької спільноти, керівник області. - Тільки разом, гуртуючись, об’єднуючись, наполегливо займаючись наукою, ми можемо розвивати та зміцнювати свій рідний край, свою рідну Харківщину. Ми маємо чим пишатися, маємо видатних людей, і саме завдяки науковцям маємо свій унікальний науково-культурний образ, за яким нас ідентифікують у всьому світі».

Детальніше

РФ має чітко розуміти: чим більше буде агресивних дій, тим більша буде відповідальність. Президент

Петро Порошенко відбув з робочим візитом до Брюсселя.

Перед відльотом Глава держави повідомив про мету свого візиту: «Відбуваю з робочим візитом до Брюсселя, де відбудуться надзвичайно важливі рішення для України. Буду боротися за те, щоб вони були наповнені реальним і конкретним змістом».

«Це і рішення, в якому дуже сумнівалися півроку тому, що вдасться продовжити санкції проти РФ. Зараз я вже твердо налаштований на те, що у нас є більш ніж переконливий аргумент для того, щоб санкції були продовжені. Ми маємо переконати, щоб був розглянутий і взятий до уваги і Азовський пакет», - сказав Президент.

За його словами, має бути так само як вчора в резолюції Конгресу США відбито позицію щодо відповідальності РФ і визначення її дій як акту агресії проти України і як спроби окупації Азовського моря та Керченської протоки.

«Нам зараз треба робити максимум з того, що від нас залежить. З одного боку, для того, щоб різко посилити спроможності Збройних сил України. А з іншого боку – зміцнити міжнародну солідарність навколо України для того, щоб агресор чітко розумів, що чим більше буде агресивних дій, тим більша буде відповідальність і тим більше заплатить Російська Федерація як країна-агресор за абсолютно безвідповідальні агресивні дії по відношенню до нашої держави», - наголосив Глава держави. За його словами, саме це буде предметом переговорів у Брюсселі.

«Спорт - основа здорового та веселого життя»

12 грудня у Вільчанському ліцеї відбулося відкриття міні-проекту переможця районного конкурсу розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» - «Спорт – основа здорового та веселого життя». Голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник і голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець урочисто відкрили для учнів ліцею новий, повністю відремонтований спортивний зал. У заході також приймали участь начальник відділу освіти Вовчанської райдержадміністрації Андрій Бережний, голова Вільчанської селищної ради Микола Лірський та депутат Вовчанської районної ради Ігор Шрам.

Завдяки втіленню в життя міні-проекту «Спорт – основа здорового та веселого життя» приміщення спортивного залу тепер повністю відремонтовано та оснащено сучасною якісною системою освітлення. Крім цього, спортивний зал забезпечений новим обладнанням для занять з фізичної культури. Також спортивний зал використовується і в позаурочний час жителями громади.

Під час заходу голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, звертаючись до присутніх зазначив, що Вільчанський ліцей є одним з перспективних навчальних закладів району і робота по його розвитку є одним з наших пріоритетів. «Нам, дорослим, потрібно ще дуже багато працювати, ми не збираємося зупинятися на досягнутому, а ви як учні повинні зараз здобувати знання і всебічно розвиватися. Бо коли станете дорослими, саме ви будете будувати нашу державу Україну» - сказав голова.
По усміхненим обличчям учнів ліцею можна було побачити, що новий спортивний зал їм до вподоби.


ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації