Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

НА ВОВЧАНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ СВЯТО ВОДОХРЕЩІ

18 та 19 січня відзначення свята Водохрещі з року в рік стає традиційним для України.

Вовчанщина, відзначає одне з найважливіших свят християнства – Хрещення Господнє, яке ще називають у народі Богоявлення, Йордана або Водохреща. Із Хрещенням Господнім пов’язують Хрещення в Йордані Ісуса Христа і християни вірять, що у цей день вода стає цілющою.

З нагоди великого релігійного свята Богоявлення Господнього 18 та 19 січня у храмах Вовчанського району відбулися Божественні літургії та освячення води.

Вовчанщина готувалася до свята Водохрещі заздалегідь. Тих, хто насмілився скупатися в ополонці, на березі річки чекали жвавий святковий концерт, гарячий чай і багато смачних українських страв від найкращих кухарів нашого краю. Усе це додавало бадьорості, енергії, гарного настрою та зробило Водохрещу й справді народним гулянням для щасливої Вовчанської родини!


ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

17 січня 2019 року заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Гордієнко та керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у засіданні постійних депутатських комісій.

Володимир Зеленський вшанував пам'ять громадян Канади, загиблих унаслідок авіакатастрофи в Ірані

Президент Володимир Зеленський відвідав посольство Канади в Україні та вшанував пам'ять канадських громадян, які загинули внаслідок збиття літака рейсу PS752 «Міжнародних авіаліній України» в Ірані.

Президент України зробив запис у книзі пам'яті, розміщеній у посольстві біля меморіальної таблички з іменами жертв авіакатастрофи.

«Колись людство винайшло літаки. Колись людство винайшло зброю. Та чи зможе колись людство винайти дієвий спосіб, щоб захистити себе від своїх же творінь? І чи зможе колись людство винайти слова, що змогли б описати наш спільний нестерпний біль через трагедію збитого «Боїнга-737»?» – написав Глава держави.

Президент зазначив, що історично Україна та Канада мають багато спільного, а нині дві дружні країни, на жаль, об'єднує й спільне горе.

Детальніше

"УВАГА ВСІМ"

15 січня 2020 року о 14 годині 25 хвилин Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривисте звучання електросирен означає – «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення (UA: Харків) або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

Олексій Кучер дав старт реальній розробці Стратегії розвитку області на період до 2027 року

Голова ХОДА доручив профільним фахівцям працювати в «турборежимі» та створити дієвий документ у найкоротші строки.

Це питання обговорювали 14 січня під час спільного засідання керівного комітету та робочої групи з розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021 – 2027 років та Плану заходів на 2021 – 2023 роки.

«Ми всі знаємо, наскільки важлива ця стратегія. Це фактично дорожня карта нашого регіону. Багато чого від неї залежить. Усі мають розуміти, що в наступному, 2021 році, ми, якщо вчасно захистимо цю стратегію, можемо отримати близько півмільярда гривень від ДФРР. Якщо не захистимо, то ми ці гроші можемо загубити», - наголосив, розпочинаючи засідання, Олексій Кучер.

Детальніше

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації