Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник провів планову нараду з питань будівництва ЦНАПу у м. Вовчанськ

17 жовтня 2017 року голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Миколайович Мірошник за участю представників Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів Вовчанської районної державної адміністрації та підрядників провів планову нараду з питань будівництва Центру надання адміністративних послуг у м. Вовчанськ.

У ході наради з підрядниками було обговорено ряд важливих питань та перевірено хід будівництва ЦНАПУ відповідно до графіку проведення робіт.

Скасування депутатської недоторканності – важлива складова ефективної боротьби з корупцією. Президент

Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради, як невідкладний, проект Закону України «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)».

«Як і обіцяв у своєму Посланні на початку вересня, знову вніс до Верховної Ради, як невідкладний, проект закону щодо скасування депутатської недоторканності», - написав на своїй сторінці у Фейсбук Глава держави.

Петро Порошенко висловив впевненість, що цей крок сприятиме боротьбі з корупцією в країні. «Скасування депутатської недоторканності, як і створення Антикорупційного суду у відповідності до рекомендацій Венеціанської комісії Ради Європи – важливі складові ефективної боротьби з корупцією», - наголосив він.

Детальніше

Відбулася нарада з питань будівництва комплексу по управлінню комунальними відходами на території Симонівської сільської ради

17 жовтня 2017 року голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник провів нараду з питань будівництва комплексу по управлінню комунальними відходами на території Симонівської (кол. І Червоноармійської) сільської ради Вовчанського району та тимчасового підключення даного об’єкту до електропостачання  за участю представників Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної держаної адміністрації, представників служби Вовчанських районних електромереж, Вовчанського районного відділення енергозбуту та  підрядників.

В рамках проекту "Абетка експортера" відбудеться безкоштовний семінар

17 жовтня 2017 року у рамках проекту «Абетка експортера» відбудеться шостий безкоштовний семінар «Фінансові інструменти підтримки експортерів Харківщини».

Цільова аудиторія: представники малого та середнього бізнесу регіону, фізичні осіби - підприємці, які націлені на успішну реалізацію стратегій експортно орієнтованого бізнесу.

В рамках запланованого заходу спікерами семінару виступатимуть представники банківських установ, цільову аудиторію буде проінформовано про фінансові інструменти підтримки експортерів, особливості взаємодії банківських установ та суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють експортну діяльність.  Програма заходу додається.

Захід відбудеться 17 жовтня о 16 годині на базі Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця (м. Харків, просп. Науки,9-А, головний корпус, ауд. А5). Реєстрація учасників розпочнеться о 15:30 за даними попередньої електронної реєстрації.

(https://docs.google.com/forms/d/1uKvSDjwVK8GzWcSvhTUICHYR1KO611ajwrx0nJ5HPr0/viewform?edit_requested=true).

В Україні відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Щороку 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо ганебного феномену «торгівлі людьми», небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Кількість громадян України, які потрапляютьу ситуацію торгівлі людьми, з кожним роком стрімко зростає. Злочинці вміло знаходять нові методи вербування та втягнення у торгівлю людьми.

Наприкінці 2016 року великого розголосу набула справа так званих «кур’єрів – експедиторів», коли наших громадян втягують у злочинну діяльність, а саме, під приводом роботи кур’єром – експедитором з перевезення малогабаритного багажу, вмістом якого виявляються наркотичні речовини. За незаконну діяльність українців затримують правоохоронні органи іноземних держав та позбавляють волі. Строк позбавлення волі в середньому сягає від 8 до 25 років.

Такий вид торгівлі людьми найбільше поширений на території Російської Федерації, Бразилії, Таїланду та малайзії. Ґзагалом, у місцях позбавлення волі цих країн перебуває понад 2000 українців, в тому числі і мешканці Харківської області.

Станом на 20.09.2017 року по Харківській області 36 особам встановлено статус постраждалих від торгівлі людьми. З них, 33 особи пройшли ідентифікацію в Департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

ДО УВАГИ!

Ú  Вас позбавили вільного пересування та спілкування з родиною

Ú  Відібрали Ваші документи

Ú  Вам пообіцяли добре оплачувану роботу (за кордоном чи в Україні), а потім не заплатили обіцяних грошей

Ú  Змушували виплачувати неіснуючі борги

Ú  Змушували жебракувати або займатись протиправною діяльністю

Ú  Ви не мали можливості за власним бажанням кинути роботу

Ú  Застосовували насильство, погрози, примус або обман

Якщо Вас стосується хоча б декілька пунктів – ймовірно, Ви є особою, яка постраждала від торгівлі людьми

ДЕРЖАВА ГАРАНТУЄ ДОПОМОГУ:

 • медичну (обстеження та лікування)
 • з надання притулку
 • психологічну (консультування, емоційна підтримка)
 • соціально-педагогічну (відновлення соціальних зв’язків)
 • правову (відновлення втрачених документів, юридичне консультування, складання позовних заяв про відшкодування моральної та матеріальної шкоди, представництво інтересів у суді тощо)
 • одноразову матеріальну (у розмірі 3-х прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб)
 • у перекваліфікації або опануванні нової спеціальності
 • у працевлаштуванні або започаткуванні власного бізнесу
 • в отриманні освіти та поновленні навчання
 • у поверненні до країни походження (для іноземців та осіб без громадянства)
 • в отриманні компенсації за заподіяну моральну та матеріальну шкоду (за цивільним позовом у судовому порядку)

Отримати інформацію про можливість установлення Вам статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, та надання необхідної допомоги можна в управлінні соціального захисту населення Вовчанської районної державній адміністрації (м. Вовчанськ, вул. Соборна, 100), тел. 42140.

або в Департаменті соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації (м.Харків, Держпром, 3 під’їзд, 6 поверх, к.202), тел. (057) 705-26-42.

Телефони "гарячої лінії" з питань міграції та протидії торгівлі людьми

0 800 505 501 (зі стаціонарних телефонів)

527 (з мобільного).

В.М. МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації