Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Шановні медичні працівники Вовчанщини та ветерани галузі!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня медичного працівника!

За доброю традицією у третю неділю червня вся Україна відзначає День медичного працівника — одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення крізь роки й століття. Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінується здоров'я людини, а тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Це свято разом з близько 600 (шестистами) медичних працівників відзначають всі жителі району, яким Ви подарували життя, радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Шановні медпрацівники! Сьогодні у час реформ та змін у сфері медицини, ви все ж продовжуєте працювати ефективно, не знижуючи обсягів і якості медичної допомоги, впроваджуєте нові методики лікування й профілактики захворювань.

Вся команда Харківської області на чолі з Юлією Світличною постійно турбується про медичну галузь регіону. І ми всі маємо змогу спостерігати за змінами. Ще в тому році ми дали нове життя сільським ФАПам та амбулаторіям.

Будівлю центральної районної лікарні не ремонтували цілих 60 років. Проте зараз ми її повністю відновлюємо!

Сьогодні поставлені чіткі цілі та пріоритети - ми робимо все, щоб медицина на Вовчанщині була кращою в області та відповідала усім європейським стандартам.

Шановні медпрацівники! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце.

Бажаю вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і мирного неба над головою.

Нехай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних жителів нашого району.

З повагою, голова Вовчанської

районної державної адміністрації

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

Коментар з нагоди Дня медичного працівника

Щиро вітаю медиків Харківщини з професійним святом! Ваша професія є однією з найважливіших, адже ви зберігаєте та повертаєте людям здоров’я, а часто – й саме життя.

Крім професіоналізму у своїй спеціальності, справжній лікар має бути ще й добрим психологом, вміти вислухати пацієнта, підтримати, заспокоїти, допомогти в його біді не тільки фізично, але й морально. Інколи це дуже важко – пропускати крізь себе стільки непростих життєвих історій. Проте справжні лікарі, медики від бога, люди з щирим серцем та великим бажанням допомагати ближньому достойно справляються з цим завданням.

У цей день – окремі слова подяки нашим військовим медикам. Ваша мужність, сміливість, високий професіоналізм та, інколи, віра в те, що немає нічого неможливого, щоденно рятують життя та здоров'я українським воїнам. Ви сьогодні на передовій. І всі українці пишаються вами.

Дякую всім медичним працівникам за важку працю, за вашу людяність, за тисячі життів, які ви рятуєте. Щиро бажаю вам і вашим пацієнтам здоров’я, сил, наснаги, родинного затишку та благополуччя. Зі святом!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

Понад 300 випускників отримали дипломи Академії Національної гвардії України

Урочистий випуск молодих нацгвардійців відбувся на Меморіалі Слави в Харкові.

Участь в урочистостях взяли голова ХОДА Юлія Світлична та Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Офіцери – це еліта українського суспільства, яка базується на мужності, честі, відвазі та впевненості у вас, патріотах України. А дивлячись на кожного з вас, я впевнена, що майбутнє держави в надійних руках, - звернулась до випускників Юлія Світлична. – Ми пишаємося , що навчальний заклад, який готує військовослужбовців для правоохоронної системи, базується саме на Слобожанщині. Адже Слобожанщина стала оплотом усієї України».

Детальніше

Робимо все для того, щоб спорт у Харківській області був доступним. Юлія Світлична

15 червня голова ХОДА відвідала КДЮСШ «ХТЗ». Вона поспілкувалася з юними спортсменами та їх тренерами, обговорила робочі питання з керівництвом школи й ознайомилася з ходом ремонтних робіт в установі.

Також Юлія Світлична привітала гостей і учасників спортивно-масового заходу «Свято спорту та здоров'я», що відбулося в спортшколі.

«Щоб давати світу нових спортивних зірок, потрібні кілька складових, - зазначила керівник області. - Перша - це сама праця та бажання спортсменів. Звичайно, підтримка родичів і батьків. Однозначно, впевненість і наполегливість тренера. І, безумовно, хороші умови для того, щоб весь цей потенціал розкрити. Для того, щоб створити такі умови, ми робимо все можливе. У Харківській області розвиваємо та ремонтуємо інфраструктуру. У кожному районі з’являться футбольні майданчики зі штучним покриттям. Ми ремонтуємо спортивні школи та будуємо нові фізкультурно-спортивні комплекси, ремонтуємо басейни й будемо будувати нові. Закуповуємо обладнання та будуємо спортивні майданчики в опорних школах. Робимо все для того, щоб спорт був доступним».

Детальніше

У медуніверситеті відкрили інформаційно-бібліотечний комплекс та скульптури студентів з різних країн

У святкових заходах до Дня медика, що відбулись у одному з головних медичних вишів країни, взяли участь голова ХОДА Юлія Світлична та представник Президента у Верховній Раді України Ірина Луценко.

5 книгосховищ, 2 читальні зали, 4 зали для самостійної підготовки та 3 абонементи для видачі літератури – усе це входить до складу нового інформаційно-бібліотечного комплексу, що відкрився в Харківському національному медичному університеті. Надсучасний комплекс обслуговують 2 потужні сервери, робочі місця оснащено 100 комп’ютерами, 10 мультимедійними засобами та іншою технікою.

Разом із розширенням інформаційних можливостей для студентів до Дня медичного працівника у виші підготували й символічний дарунок – перед входом до центрального корпусу відкрили скульптурний ансамбль «Минуле, теперішнє та майбутнє медицини та медичної освіти». Він складається з п’яти фігур, що уособлюють українських студентів-медиків, а також учнів з африканського континенту, представників мусульманського світу та Індії.

Детальніше

Еще статьи...

В.М. МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації