Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Вітання Президента військовослужбовцям Сухопутних військ ЗСУ з нагоди професійного свята

Шановні воїни!

Вітаю вас з Днем Сухопутних Військ Збройних сил України.

У важкий для країни час ви першими стали на захист її незалежності та територіальної цілісності. Завдяки злагодженим та успішним діям військових частин Сухопутних військ було зупинено просування ворога углиб нашої території та звільнені стратегічно важливі населені пункти — Маріуполь, Красний Лиман, Миколаївка, Слов’янськ, Краматорськ, Северодонецьк, Лисичанськ, Дружківка, Сіверськ, Піски та інші.

Детальніше

Для фермерів готують зміни в оподаткуванні та розпорядженні землею

У Верховній Раді оприлюднено проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності дрібних фермерських господарств і деконцентрації повноважень у сфері земельних відносин» (№ 7363).

Зокрема документ змінює склад платників ЄП 4-ї групи сільськогосподарських товаровиробників, якими можуть бути:

а) юридичні особи, незалежно від організаційно-правової форми, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75%;

б) фізичні особи — підприємці, які провадять діяльність винятково в межах фермерського господарства, зареєстрованого відповідно до Закону «Про фермерське господарство», за умови виконання сукупності таких вимог:

Детальніше

Салтівська ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області інформує

Зміни до кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД

З метою вдосконалення процесу здійснення автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування (далі – ПН/РК) Критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в Єдиному реєстрі податкових накладних, Державна фіскальна служба України (далі – ДФС) наказом від 01.11.2017 №713 внесла зміни до наказу ДФС від 30.06.2017 №461 «Про затвердження Переліку кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД». Змінами Перелік кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД доповнено наступними кодами:

- 1002 – жито;

- 1008 – гречка, просо та насіння канаркової трави; інші зернові культури; - 4402 – вугілля деревне (включаючи вугілля з шкарлупи або з горіхів), агломероване або неагломероване; - 4405 – шерсть деревна або тонка стружка; борошно деревне;

- 4409 – пилопродукція з деревини (включаючи дощечки та фриз для паркетного покриття підлоги, незібрані) у вигляді профільованого погонажу (з гребенями, пазами, шпунтовані, із стесаними краями, з’єднанням у вигляді напівкруглого калювання, фасонні, закруглені тощо) уздовж будь-яких країв чи площин, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані, що мають або не мають торцеві з’єднання.

Детальніше

13 грудня у Харкові Президент України проведе зустріч з Президентом Польщі

 

Петро Порошенко зустрінеться з Анджеєм Дудою.

Основною темою переговорів стануть стратегічні питання двостороннього політичного співробітництва, а також посилення взаємодії у сфері безпеки та оборони, в тому числі у контексті протидії російській агресії.

«Ви повинні відчувати нашу турботу та підтримку». Голова райдержадміністрації В.М. Мірошник ліквідаторам аварії на ЧАЕС

12 грудня 2017 року, напередодні відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відбулося засідання круглого столу, яке провів голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник за участю голови Вовчанської районної ради А.В. Степанця, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, начальників управлінь райдержадміністрації та представників служб району.

Відкриваючи засідання круглого столу, Віталій Миколайович Мірошник з щирими словами вдячності звернувся до ліквідаторів: «Ви люди різних професій, віку й статі у квітні 1986 року першими стали в боротьбу з «чорним атомом». Ви - не шкодуючи свого здоров’я і життя, по зову громадянського обов’язку, ліквідовували наслідки Чорнобильської трагедії, цим самим рятуючи світ та життя майбутніх поколінь. Низько схиляю голову перед усіма, хто пішов в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Дякую Вам, шановні ліквідатори, за Ваш неоціненний подвиг, велику відвагу, патріотизм і мужність».

Голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник нагородив Почесними грамотами учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за активну життєву позицію та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.


У ході засідання круглого столу, в конструктивному діалозі з керівником району, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вирішували проблемні питання та планували завдання на наступний рік.

Начальники управлінь райдержадміністрації та представники служб району відповідали на питання, з якими зверталися ліквідатори у ході роботи круглого столу.

На завершення голова райдержадміністрації В.М. Мірошник підвів підсумки круглого столу та запропонував активістам чорнобильської організації продовжити плідну співпрацю, обговорювати стратегічні дії та конструктивно вирішувати усі питання.

В.М. МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації