Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

В області ремонтують 8 доріг місцевого значення

Роботи на 39 об’єктах уже завершено.

Про це повідомив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.

«Продовжуються роботи з поточного, експлуатаційного та капітального ремонту автомобільних доріг місцевого та комунального значення. На даний час з переліку 79 об’єктів, який був затверджений головою ХОДА Юлією Світличною, на 39 роботи вже повністю закінчені. Це дороги в таких районах, як Вовчанський, Золочівський, Красноградський, Сахновщинський та Шевченківський. У інших районах роботи ведуться згідно з графіками. На даний час маємо також додаткове співфінансування від Богодухівського, Кегичівського, Дергачівського, Нововодолазького та Валківського районів – для ремонту додаткових об’єктів. Ми оголосили тендери, й ці роботи плануємо завершити до 1 жовтня цього року», - прокоментував Ігор Турченко.

Детальніше

Голова ХОДА привітала «Металіст 1925» з 2-річчям

17 серпня харківський футбольний клуб святкує день народження.

«Щиро вітаю зі святом футболістів, тренерів, засновників та, звичайно ж, уболівальників «Металісту 1925». Два роки – це ще дитячий вік, проте за цей невеликий проміжок часу команда досягла значних успіхів. З аматорського чемпіонату «Металіст 1925» дійшов уже до Першої ліги. І це яскравіше за всі слова говорить про потужний потенціал та міцний характер команди, - відзначила у своєму вітанні голова ХОДА Юлія Світлична. - Бажаю жовто-синім подальших перемог, яскравих матчів та міцної дружньої підтримки вболівальників. Уся Харківщина мріє побачити вашу гру не тільки в Прем’єр-лізі, але й у єврокубках. Упевнена, що ви не підведете. «Металіст 1925» - тільки вперед!».

План святкових заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та 27-й річниці Незалежності України!

Глава АПУ Ігор Райнін зустрівся з ізраїльським міністром Зеєвом Елькіним

Під час переговорів було відзначено високий рівень політичного діалогу між Україною та Ізраїлем та тісну координацію двох країн на міжнародній арені.

Глава Адміністрації Президента України Ігор Райнін провів зустріч зі співголовою Міждержавної спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, Міністром екології Держави Ізраїль, Міністром у справах Єрусалиму Зеєвом Елькіним.

Сторони відзначили зростання торговельно-економічної співпраці між Україною та Ізраїлем та обговорили практичні кроки в площині пришвидшення підписання Угоди про вільну торгівлю між двома країнами.

Детальніше

Відбулося засідання оргкомітету з відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України

17 серпня 2018 року перший заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Л.Воловик та заступник голови райдержадміністрації Н. Гордієнко провели засідання оргкомітету з питань підготовки та відзначення в районі важливих державних свят – Дня Державного Прапора та 27-ї річниці незалежності України. За участю керівника апарату райдержадміністрації С.Гайворонської,  начальників управлінь, відділів та секторів РДА, керівників служб району та представників громадськості детально обговорили заходи, які заплановані на ці дні, з’ясували час та місце їх проведення, уточнили організаційні питання тощо.

По завершенню засідання були дані доручення для оперативного виконання.

В.М. МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації