Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Команда Вовчанської райдержадміністрації взяла участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля»

В рамках Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля», за ініціативи та підтримки голови Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошника, минулого тижня вздовж траси Вовчанськ-Харків працівниками райдержадміністрації було висаджено понад 1000 молодих дерев.

Команда Вовчанської райдержадміністрації на чолі з головою РДА Віталієм Миколайовичем Мірошником продовжили свою роботу в рамках акції «За чисте довкілля» та активно здійснювали прибирання на території Бугаївської сільської ради вздовж узбіч дороги та в парках громади.

Масові суботники активно продовжуються в усіх громадах району. Активну участь в акції взяли трудові колективи підприємств, установ, організацій, служб Вовчанщини, а також  колективи с/г організацій та учнівська молодь.

Вовчанська районна державна адміністрація закликає усіх небайдужих громадян долучитися до акції «За чисте довкілля» та проявити свою активну громадянську позицію в ім’я чистоти та процвітання унікального, неповторного, квітучого рідного краю.

Юлія Світлична провела особистий прийом громадян на ПАТ «Хартрон»

Робітники підприємства зверталися до керівника області з питаннями зі сфер соцзахисту, охорони здоров’я та ЖКГ.

Значна кількість звернень стосувалась надання матеріальної допомоги. Відповідні питання розгляне профільна обласна комісія.

«Усі питання поставлені на контроль. Будемо допомагати колективу «Хартрона» у їх вирішенні», - запевнила голова ХОДА.

Нагадаємо, Юлія Світлична регулярно проводить виїзні прийоми громадян у районах та на підприємствах Харківської області. На декількох великих промислових підприємствах у постійному режимі працюють приймальні керівника області.

Детальніше

До кінця року середня зарплата на «Хартроні» зросте на 25%

Про це під час відвідування підприємства домовилася з його керівництвом голова ХОДА Юлія Світлична.

20 квітня керівник області відвідала ПАТ «Хартрон». Юлія Світлична ознайомилася з промисловими потужностями підприємства, провела нараду з його керівництвом та поспілкувалася з колективом.

«Хартрон» - це стратегічне підприємство, де працює майже 1300 людей. Виробляє продукцію ракетно-космічної, залізничної, енергетичної та оборонної промисловості – в тому числі таку, яка є унікальною для України, - відзначила голова ХОДА. – Ми бачимо перспективи розвитку цього підприємства та ті аспекти, в яких можемо допомогти».

Детальніше

В області ремонтують дороги, якими проходять маршрути шкільних автобусів

За дорученням голови ХОДА Юлії Світличної дорожні бригади працюють майже в усіх районах.

Також ямковий ремонт проводиться на дорогах, якими проходять маршрути рейсових автобусів, та під’їздах до лікарень.

«Роботи ведуться в Балаклійському районі (Андріївка, Курган, Мілове), Богодухівському (Богодухів, Павлівка, Гути), Великобурлуцькому (Аркушине, Яєчне), Зачепилівському (Зачепилівка, Рунівщина), Золочівському (Феськи), Краснокутському (Пархомівка), Ізюмському (Чорнобаївка), Куп’янському (Шипувате, Кіндрашівка), Борівському (Борова, Дружелюбівка), Кегичівському (Кегичівка, Крутоярівка), Сахновщинському (Сахновщина, Краснопавлівка). По Лозівському району працюємо у Катеринівці і по Близнюківському - у  Верхній Самарі», - розповів начальник управління будівництва дорожнього комплексу Департаменту капітального будівництва ХОДА Ігор Турченко.

Детальніше

Проведення акції "За чисте довкілля" в населених пунктах Вовчанського району

Заходи з благоустрою в с. Гатище

"За чисте довкілля" в селі Рубіжне

Двомісячник чистоти в с.Юрченкове


В.М. МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації