Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Харківська обласна державна адміністрація

Завтра передам керівництву держави перелік проблемних питань «Електроважмашу». Олексій Кучер

13 липня керівник Харківської ОДА відвідав державне підприємство «Завод «Електроважмаш».

Голова ХОДА ознайомився з роботою заводу, обговорив з керівництвом та робітниками проблемні питання, а також привітав колектив з «днем народження» підприємства.

Серед проблем, які порушили на «Електроважмаші» - нестача замовлень, затримка зарплати та заборгованість перед підприємством з боку ПрАТ «Укргідроенерго». Олексій Кучер підкреслив, що проблемні питання підприємства неодноразово порушувались як перед керівництвом Фонду державного майна України, так і перед вищим керівництвом країни: Президентом та прем’єр-міністром.

«З керівництвом заводу ми домовились, що завтра я перебуватиму в Києві, та перше, що я надам керівництву держави, - це список питань, які потребують нагального вирішення на «Електроважмаші», - зазначив глава області.

Детальніше

В Україні темпи поширення коронавірусу стабілізуються

Про це свідчить зменшення кількості госпіталізацій за минулий тиждень, зазначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час традиційної селекторної наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив статистику: за останню добу виявлено 612 заражених, 385 осіб одужали. Нині в Україні понад 26 тис. активних хворих. Лідерами серед виявлених інфікованих є Львівська (99 осіб) та Закарпатська (79 осіб) області.

Голова Національної поліції Ігор Клименко доповів щодо штрафування закладів, які не дотримуються карантинних обмежень. Так, за останню добу припинено діяльність 143 розважальних закладів, зокрема - нічних клубів і закладів харчування. На них складено 102 адмінпротоколи.

Детальніше

Вовчанська РДА надає інформацію щодо поводження під час дощових паводків.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ ДОЩОВОГО ПАВОДКУ

1. Уважно слухайте інформацію та повідомлення про надзвичайну ситуацію та інструкцію про порядок дій.

2. Зберігайте спокій, попередьте сусідів, надайте необхідну допомогу інвалідам, дітям і людям похилого віку.

3. Дізнайтесь у місцевих органів державної влади та органах місцевого самоврядування про місце збору мешканців для евакуації і готуйтеся до неї.

4. Підготуйте документи, одяг, найнеобхідніші речі, запас продуктів харчування і медикаментів на декілька днів. Складіть усе до валізи і зберігайте у водонепроникному пакеті.

5. Від’єднайте всі електричні прилади від електромережі і вимкніть газ.

6. Перенесіть найбільш коштовні речі і продукти харчування на верхні поверхи або підніміть на верхні полиці.

Детальніше

Олексій Кучер ознайомився з роботою одного з найбільших сільгосппідприємств області

Під час робочої поїздки до Дворічанського району голова ХОДА відвідав місцеве підприємство «Родіна».

На підприємстві утримують 2,5 тисячі голів великої рогатої худоби, в тому числі 1000 корів, й виробляють 25-27 тонн молока на добу.

«Підприємство є одним з найбільших в області та одним з лідерів з виробництва молока в цілому в країні», - зазначив Олексій Кучер.

Про роботу підприємства розповів генеральний директор Олег Шишкунов. Він зазначив, що, вивчаючи промислове виробництво молока за кордоном, завжди намагався впроваджувати у себе в господарстві передові технології.

Детальніше

 

Голова Вовчанської районної державної адміністрації

Анатолій КОСОЛАПОВ

==================