Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Завдяки Децентралізації ми отримали додаткові можливості та інструменти для розвитку територій

В рамках проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади, 22 лютого 2018 року голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник здійснив робочу поїздку та провів зустріч із населенням Різниківської та Варварівської сільських рад. Разом з керівником району виїзний прийом також здійснили начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації.

У ході зустрічі з населенням громад голова райдержадміністрації публічно прозвітував за здійснені заходи в районі та виконання Програми економічного і соціального розвитку у 2017 році. Також Віталій Миколайович Мірошник зазначив перспективні плани на 2018 рік, що стосуються перетворень в галузі освіти (створення опорних шкіл в районі), медицини,  ремонту доріг, транспортного сполучення тощо.

Обговорювали й питання проведення реформи Децентралізації в районі, яка розпочалася ще в 2015 році. Як зазначив керівник району: «Завдяки Децентралізації, ініційованій Президентом України, ми отримали додаткові можливості та інструменти для розвитку територій. Місцеві бюджети зросли в рази, а це означає, що органи місцевого самоврядування самостійно на місці зможуть вирішувати куди направити свій «бюджет розвитку» та що створювати чи відновлювати. Проблем на селі багато, і саме реформа Децентралізації, що пропонує передачу повноважень на місця, дозволить динамічно вирішувати цілі і задачі першочергові на своїх територіях».


У ході робочої поїздки Віталій Миколайович Мірошник також відвідав Різниківську та Варварівську школи (Варварівську ЗОШ обрано як опорний навчальний заклад), сільську бібліотеку в с. Різники та сільські Будинки культури.

Презентація програми ЄС «Креативна Європа»

Тренінг «Написання заявок на конкурси програми ЄС Креативна Європа»
Дата: 21 березня 2018 року, 11:00- 14:00

Місце проведення; м. Харків, т. Свободи, б, північний корпус Харківського Національного Університету ім. В.Н. Каразіна, зала культурного центру, З поверх

Організатори: Національне Бюро програми ЄС «Креативна Європа» у співпраці з Харківською обласною державною адміністрацією, Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, Харківським Національним Університетом ім. В.Н. Каразіна, Харківським університетським консорціумом.

Реєстрація: 21 березня 2018 року, 10:30 - 11:00, у фойє зали культурного центру ХНУ ім.. В.Н. Каразіна на підставі заповненої електронної заявки.

Детальніше

Програма підтримки ВПО Українського фонду «Благополуччя дітей» розпочинає реєстрацію

У Програмі підтримки ВПО можуть взяти участь родини зі статусом внутрішньо переміщених осіб із зони АТО, які проживають у Харківській області.

У 2018 році допомога надається за двома напрямками. Компонент розвитку передбачає дистанційне навчання та консультації з працевлаштування, а також роботу груп соціально-психологічної підтримки та здобуття навичок благополучного життя для дорослих і дітей.

Ваучерний компонент – це благодійна допомога найуразливішим родинам для придбання товарів першої необхідності. Ми зможемо підтримати родини, які пройдуть двохетапне дослідження та будуть визнані неспроможними самостійно забезпечувати себе.

Подробиці участі та обов’язкова попередня реєстрація – на сторінці фонду www.childfund.org.ua.

Гаряча лінія Програми підтримки ВПО у Харківській області:

+ 38 050 823 56 56 (Пн–Сб, 9.00 –18.00)

Програма підтримки ВПО у Харківській області: https://www.facebook.com/vaucherkh/

Детальніше

Підтримую рішення Харківської міськради щодо надання пільг на проїзд ветеранам ЗСУ та силових відомств. Юлія Світлична

Голова ХОДА позитивно оцінила зміни, які 21 лютого внесли до міської програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення.

«Завдяки децентралізації, ініційованій Президентом України, місцеві бюджети зросли в рази. Органи місцевого самоврядування отримали додаткові можливості, які мають використовувати, в тому числі, на забезпечення потреб соціального захисту населення. У цьому контексті я підтримую щойно прийняте рішення Харківської міськради про надання пільг на проїзд у електричному транспорті та метро ветеранам Збройних сил України та силових відомств», - відзначила Юлія Світлична.

Детальніше

Юлія Світлична та Хюґ Мінґареллі домовилися про допомогу ЄС у створенні нового онкоцентру в Харкові

Таких домовленостей вдалося досягти під час зустрічі голови ХОДА з Послом Євросоюзу в Україні 21 лютого.

У ході зустрічі Юлія Світлична зупинилася на тих змінах, які відбулися в області з моменту останнього візиту пана посла в грудні 2016 року. Серед найбільш вагомих досягнень - відкриття найбільшого та найсистемнішого в Україні  ЦНАПу,  будівництво першої за 12 років школи в області, ремонти великої кількості об’єктів інфраструктури, а також масштабні ремонти доріг.

Говорячи про найважливіші завдання подальшої роботи, Юлія Світлична зупинилася на питаннях знищення корупції.

«Ця робота має бути системною. У Харкові відкрито представництво Національного антикорупційного бюро, яке покриває 7 областей. Працюємо і з громадськістю: нещодавно було підписано меморандум з регіональним Антикорупційним центром щодо роботи над викриттям корупційних схем у системі Прозоро. Чітко реагуємо на прояви корупції в державних органах», - розповіла Юлія Світлична.

Детальніше

Еще статьи...

В.М. МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації