Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

У Шарівці пройшов фестиваль «Осінні барви Білого палацу»

Атмосфера садиби початку XIX століття, експозиції музеїв, тематичні ретро-фотозони, виконання романсів та читання поезії – все це чекало на гостей Шарівського палацу 19 вересня.

До гостей фестивалю приєднався голова ХОДА Олексій Кучер. Він подякував митцям, які влаштували свято для жителів Харківщини.

«Поаплодуймо нашим митцям, артистам за те, що вони дарують нам посмішки, радість і приємний настрій. Звісно, в нас карантинні заходи, і нам необхідно їх дотримуватись. У зв’язку з цим ми не вперше проводимо такі заході просто неба. Я бачу, як люди позитивно реагують на це, і обіцяю, що ми будемо продовжувати таку традицію», - сказав голова обласної адміністрації.

Говорячи про перспективи Шарівської садиби, він зазначив, що обласна адміністрація робить усе можливе для того, щоб знайти інвестора, який зможе повноцінно відновити пам’ятку.

Детальніше

За добу на Харківщині діагноз COVID-19 підтвердили в 396 осіб

315 з них – жителі міста Харків.

Також COVID-19 виявили в 23 жителів Чугуївського району, 14 – Зміївського, 9 – Ізюмського, 7 – Золочівського, по 6 – Дергачівського, Великобурлуцького, по 4 – Лозівського району та м. Люботин, по 2 – Барвінківського, Харківського та Сахновщинського, по 1 – Вовчанського та Краснокутського районів.

Усього по області зареєстровано 14 882 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 4462 хворих одужало, 306 – померли. Спростовано діагноз у 1930 осіб. Залишається під підозрою 10 осіб.

За добу діагноз COVID-19 підтверджено у 209 жителів Харківської області

170 з них – мешканці Харкова.

Діагноз також підтвердився в 9 жителів Харківського району,  6 -  Чугуївського, 5 -  Зміївського, по 4 – Лозівського та  Балаклійського, 3 - Нововодолазького, по 2 - Ізюмського та Богодухівського, по 1 - Дергачівського, Зачепилівського, Золочівського районів та м. Люботин.

Усього по області зареєстровано 14 484 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 4319 хворих одужало, 301– померло. Спростовано діагноз у 1930 осіб. Залишається під підозрою 10 осіб.

Ми не повинні допустити зупинки роботи підприємств регіону. Олексій Кучер

18 вересня голова ХОДА відвідав ТОВ «Виробничо-кондитерська група «Лісова казка».

На підприємстві Олексій Кучер ознайомився з особливостями виробництва маршмелоу, адже «Лісова казка» - головний виробник цього виду солодощів в Україні. На харківське підприємство припадає 95% ринку цієї продукції в Україні.

«Зараз я об'їжджаю всі підприємства області та міста. Важливе зміщення фокусу уваги – на промисловість. Саме це ми зараз робимо, адже в нас історично індустріальне, промислове місто. І саме ви - ті, хто створює прибуток регіону», - відзначив керівник області.

На сьогодні асортимент продукції харківського підприємства складає більш ніж 100 видів і виробляється під торговою маркою «Confectum». Компанія є лідером з випуску цього виду солодощів не тільки на ринку України, але й експортує продукцію у 12 країн світу, зокрема - у Білорусі та Молдові наш виробник займає 90% та 85% ринку маршмелоу відповідно.

Олексій Кучер наголосив, що керівництво області зацікавлене в тому, щоб на території регіону розвивалися підприємства та приносили якомога більше доходу від податків у місцеві бюджети.

Детальніше

ОНОВЛЕНИЙ АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН

Еще статьи...

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================