Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

З нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України відбувся урочистий прийом керівництва району

27 червня, напередодні важливого державного свята – Дня Конституції України, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник та голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець провели урочистий прийом, на якому привітали зі святом, нагородили представників трудових колективів Вовчанщини спільними почесними грамотами Вовчанської районної державної адміністрації і  Вовчанської районної ради та побажали  миру, міцного здоров'я, творчого натхнення, добробуту, успіхів у праці та нових звершень в ім’я процвітання Слобожанщини.

В якості подарунка, для усіх присутніх на святі, пролунали святкові музичні вітання від талановитої молоді Вовчанщини.

Детальніше

Салтівська ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області інформує

ДФС України роз’яснила про застосування строків давності при організації та проведенні документальних перевірок юридичних осіб

Державна фіскальна служба України з метою забезпечення належної реалізації положень статті 102 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) в частині застосування строків давності при організації та проведенні документальних перевірок, самостійному визначенні сум грошових зобов’язань платників податків, оприлюднила листвід 05.05.2017 р. № 11356/7/99-99-14-03-03-17«Про застосування строків давності при організації та проведенні документальних перевірок юридичних осіб».

Даним листом повідомляється наступне. 01 січня 2017 року набули чинності зміни, внесені до ст. 102 Кодексу Законом України від 21 грудня 2016 року N 1797-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні".

Так, відповідно до п. 102.1 ст. 102 Кодексу, контролюючий орган, крім випадків, визначених п. 102.2 ст. 102 Кодексу, має право провести перевірку та самостійно визначити суму грошових зобов’язань платника податків у випадках, визначених Кодексом, не пізніше закінчення 1095 дня (2555 дня у разі проведення перевірки контрольованої операції відповідно до ст. 39 Кодексу), що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, визначеної п. 133.4 ст. 133 Кодексу, та/або граничного строку сплати грошових зобов’язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше - за днем її фактичного подання.

Отже, при плануванні, організації та проведенні документальних перевірок слід враховувати, що з 01.01.2017 р. строки давності поширюються також на період, який може бути охоплений перевіркою.

У разі проведення перевірок з питань дотримання податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДФС, а також визначення за їх результатами суми грошових зобов’язань платника податків у випадках, коли Кодексом не передбачено подання декларації, застосування строків давності повинно здійснюватись з урахуванням терміну позовної давності (1095 днів).

Детальніше

Харків – це безпека, розвиток та джерело для посилення європейської ідеї на континенті. Юлія Світлична

Голова ХОДА привітала учасників засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, що проходить 27 червня в Харкові.

«Відкриття засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи саме тут, на Сході України, має для нас особливий символізм, - відзначила Юлія Світлична. - Вважаю, що це потужний сигнал всьому європейському співтовариству: Харків – це Європа, Харків – це безпека, розвиток та ще одне джерело для посилення європейської ідеї на всьому континенті».

Керівник області наголосила, що мешканці Харківщини знають ціну миру й демонструють готовність захищати європейські цінності.

«Тут навчається молодь зі всієї України. Тут укріплюються основи нової, відкритої української економіки, яку розвиваємо разом з міжнародними партнерами. Саме тому, маючи стратегічне значення для держави, Харківський регіон користується особливою увагою і підтримкою Президента України на шляху реформ», - зазначила голова ХОДА.

Детальніше

Президент України привітав учасників засідання Моніторингового комітету Ради Європи в Харкові

27 червня в нашому регіоні проходить масштабна міжнародна подія за участю депутатів із 31 країни Європи.

Під час урочистого відкриття засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи оголосили привітальний лист від Президента України Петра Порошенка.

«Шановні учасники!

Щиро вітаю вас із проведенням засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи в Харкові.

Харківська область – частина української Слобожанщини – має багате історичне минуле. Досить символічно, що засідання відбувається саме в цьому регіоні.

Детальніше

У Харкові проходить засідання Моніторингового комітету Ради Європи

Захід зібрав депутатів з 31 країни.

«Моніторинговий комітет Конгресу регіональних влад Ради Європи вперше проводить засідання в Україні. І той факт, що засідання проходить саме в Харкові, свідчить, у першу чергу, про довіру наших європейських партнерів, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. - Крім того, можемо впевнено говорити, що, незважаючи на поширену у світі антиукраїнську пропаганду, ми змогли донести до європейців інформацію про справжній стан справ в Україні. Наша країна безпечна, до нас можна подорожувати, тут можна вести справи, сюди вигідно інвестувати. Це той сигнал, який отримали вже не лише ключові політичні гравці Європи, але й представники регіонів. І проведення на Харківщині такого масштабного заходу за їх участю переконливо свідчить про це».

Детальніше

Еще статьи...

В.М. МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації