Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Жителі Харківської області повинні бути впевнені у своїй безпеці. Юлія Світлична

17 серпня голова ХОДА взяла участь у розширеній нараді керівників правоохоронних органів України, яка пройшла в Харкові.

Засідання відбулось за участю т.в.о. Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового та першого заступника глави Національної поліції України В'ячеслава Аброськіна.

Головним питанням наради стало забезпечення безпеки під час проведення в Харківській області масових заходів, зокрема - відбіркового матчу чемпіонату світу з футболу між збірними України та Туреччини 2 вересня.

Сергій Яровий зазначив, що на даний момент проблемних питань у забезпеченні безпеки під час масових заходів у Харкові немає.

«На Харківщині є координація всіх силових структур і повне взаєморозуміння з керівником області. Юлія Світлична не раз демонструвала свою громадянську позицію, мужність і здатність справлятися із завданнями щодо забезпечення безпеки», - підкреслив Сергій Яровий.

Детальніше

Об’єкти соцсфери Харківщини готові до опалювального сезону на 88%, житловий фонд - на 71%

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична під час всеукраїнської селекторної наради з питань підготовки до нового опалювального періоду.

Захід відбувся під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. У нараді взяли участь керівники профільних міністерств та відомств, голови та представники структурних підрозділів ОДА.

Під час наради обговорили питання підготовки житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури, підприємств паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду. Також було порушено тему розрахунків за електричну енергію та природний газ, погашення заборгованості з різниці в тарифах для населення на послуги тепло-, водопостачання та водовідведення.

Детальніше

Будівництво Регіонального ЦНАПу - на завершальному етапі

Наскільки служби, які надаватимуть послуги в Регіональному ЦНАПі, готові до початку роботи, обговорили під час координаційної наради під керівництвом голови ХОДА Юлії Світличної.

Відкриваючи нараду, керівник області зазначила, що будівництво найбільшого в Україні центру з надання адміністративних та соціальних послуг знаходиться на завершальному етапі. Зараз вирішуються питання щодо підключення комунікаційних систем та програмного забезпечення.

«Одна з головних вимог Президента Петра Порошенка - забезпечити надання жителям України прозорих та якісних послуг у комфортних умовах. Харківський регіональний центр з надання адміністративних та соціальних послуг буде найбільшим у країні та найпотужнішим, з можливістю надання до 450 послуг в одному місці. Саме такий системний підхід до надання послуг, який ми втілюємо, є запорукою впровадження європейських стандартів», - підкреслила Юлія Світлична.

Детальніше

Голова ХОДА ознайомилася з результатами робіт, які проведено у музеї І.Ю. Рєпіна

16 серпня Юлія Світлична відвідала з робочою поїздкою Чугуївський район області.

Протягом 2014-2016 років Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна в Чугуєві повністю реконструювали. Ґрунтуючись на архівних кресленнях, фахівці відтворили зовнішній вигляд і внутрішнє планування будинку Іллі Рєпіна - такими, якими вони були за життя художника.

«Капітальний ремонт у будівлі не проводили останні 40 років. Сьогодні нам вдалося відновити автентичний вигляд будинку Іллі Рєпіна, і всі відвідувачі можуть побачити, в яких умовах жив і працював художник», - зазначила Юлія Світлична.

Детальніше

Відбувся І етап командно-штабних навчань сил ланки ТП ЄДС ЦЗ у Харківській області

 

16 серпня 2017 року відбувся  І етап командно-штабних навчань органів управління та сил цивільного захисту Вовчанської районної ланки ТП ЄДС ЦЗ у Харківській області за участю голови Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошника та спеціалізованих служб цивільного захисту району з метою перевірки готовності відповідних служб реагувати на виникнення надзвичайної ситуації з якнайшвидшим виконанням завдань за призначенням.

Еще статьи...

В.М. МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації