Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Харківська обласна державна адміністрація

В Україні - 1462 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Це дані станом на 9:00 7 квітня. З них 45 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 143 нові випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 77 випадків;
Волинська область — 34;
Дніпропетровська область — 15;
Донецька область — 10;
Житомирська область — 11;
Закарпатська область — 38;
Запорізька область — 41;
Івано-Франківська область — 160;

Детальніше

Олексій Кучер на «Гоптівці» провів нараду з прикордонниками, поліцією та санлікарями

Головним предметом обговорення стало посилення обмежувальних заходів при перетині кордону України. Починаючи з 7 квітня, на Харківщині працюватиме лише один пункт автомобільного пропуску через кордон – «Гоптівка». А всі, хто в’їжджає в Україну, матимуть відправлятися на обсервацію.

Голова ХОДА перевірив, чи готові прикордонники, санлікарі й Нацполіція втілити всі заходи, що передбачені постановою Кабінету міністрів.

«Кабмін посилив карантинні заходи. Зокрема, передбачено обов'язкове розміщення всіх осіб, які перетинають кордон, на обсервацію, - сказав Олексій Кучер та відзначив, що на день кордон у нашій області перетинає до 500 осіб. - Це велика кількість людей, яких ми повинні утримувати, годувати, забезпечувати всім необхідним протягом 14 діб».

Детальніше

Усі особи, які перетинатимуть кордон після 7 квітня, мають відправлятися на обсервацію

Втілення цього механізму на Харківщині обговорили під час наради голови ХОДА з представниками територіальних органів міністерств і відомств України в Харківській області, керівниками обласних установ, підприємств і організацій, РДА та структурних підрозділів ХОДА.

«Кабінет Міністрів України прийняв постанову, де жорстко посилює заходи безпеки. Нам необхідно їх донести до всіх керівників районів. Тому ми зібрались сьогодні - обговорити всі нагальні питання», - відзначив голова ХОДА Олексій Кучер, відкриваючи нараду.

Керівник області нагадав, що, починаючи з 7 квітня, всі особи, які будуть перетинати кордон, зобов’язані відправлятись на обсервацію.

Детальніше

Поліція посилила патрулювання громадських місць та 267 зон відпочинку в Харкові

Про це повідомив начальник ГУ Національної поліції України в Харківській області Валерій Сокуренко під час наради в ХОДА 6 квітня.

Валерій Сокуренко відзначив, що в перші дні після початку дії постанови КМУ, якою посилено карантинні заходи, поліція діятиме лише в межах інформаційної та роз’яснювальної роботи.

«Ми сьогодні вивели 1500 людей, ми нагадуємо пенсіонерам їх місця перебування, дітям. До впровадження перепусток для входу в транспорт ми будемо працювати на попередження, - сказав Валерій Сокуренко. - Щодо маскового режиму - теж. Але хто буде поводити себе неприйнятно, вже сьогодні виписуватимемо протоколи».

Детальніше

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації

==================