Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Визначаємо спорт одним з пріоритетних напрямків розвитку Харківської області. Олексій Кучер

13 грудня голова ХОДА разом із Сергієм Бубкою зустрілися з видатними спортсменами регіону.

Серед учасників заходу були, зокрема, чотириразова олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова та дворазова переможниця олімпіад – легкоатлетка Людмила Філатова.

На початку зустрічі Олексій Кучер зазначив, що в минулому сам професійно займався спортом, тож вважає присутніх на заході своїми колегами.

«Я відчуваю, що зараз знаходжусь у своїй спортивній родині. Адже всі спортсмени - це одна сім’я, особливо, коли вони об’єднуються навколо Олімпійських ігор, а ми знаємо, що скоро на нас чекають 32-і Олімпійські ігри. Хочу підкреслити, що  спорт для нас дуже важливий. Ми визначаємо його одним з пріоритетних напрямків розвитку Харківської області. Я підтримуватиму вас і прошу: повідомляйте про свої проблеми, ми їх будемо аналізувати і вирішувати», - сказав очільник обласної адміністрації.

Детальніше

Олексій Кучер відвідав харківське підприємство, що є одним зі світових лідерів з виробництва шахтного обладнання

Після закриття аналогічних заводів у Горлівці та Донецьку єдиним в Україні виробником обладнання для шахт залишається Харківське АТ «Завод «Світло шахтаря».

13 грудня підприємство передало замовникам (шахтарям західного Донбасу) нову техніку - очисний комбайн УКД 200-500 та буровантажну машину БПР. Сучасна техніка харківського виробництва наразі працює не тільки в Україні, але й у Латвії, Естонії, Білорусі, Польщі та інших країнах світу. «Це підприємство – один з найбільших платників податків у Харківській області. Окрім цього, тут ще й одна з найбільших кількостей осіб працює – близько 2000. Що приємно – це досить високе соціальне навантаження, яке взяло на себе керівництво цього заводу. Тут працюють 350 переселенців, житло яким оплачує підприємство, витрачаючи на це приблизно 1 млн грн. За це я хочу висловити велику подяку керівництву»,  - відзначив голова ХОДА Олексій Кучер.

Детальніше

Голова ХОДА обговорив з чорнобильцями питання пільгового лікування та ремонту диспансеру радіаційного захисту

Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відбулось засідання робочої групи з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На зустріч до чорнобильців завітав голова ХОДА Олексій Кучер.

«Хочу сказати всім вам дякую за те, що ви зробили. Я хочу виказати вам слова пошани. Знаю, що ви - найактивніша частина Харківщини. Знаю ваші проблеми. З деякими з вас ми вже зустрічались та розмовляли. У тому числі на засіданні комітету Верховної Ради України. Підкреслюю: я відкритий до конструктивного діалогу», - відзначив керівник області.

Під час короткої розмови представники громадських організацій, що об’єднують чорнобильців області, мали можливість окреслити найгостріші питання порядку денного. Серед пропозицій, що прозвучали, – внесення змін до обласної програми «Здоров’я Слобожанщини». За словами учасників робочої групи, це необхідно зробити, щоб забезпечити коштовними ліками чорнобильців, які мають важкі захворювання – наприклад, порушення кровотворення. Зараз повноцінну компенсацію вартості лікування люди не отримують – ні з державного, ні з обласного бюджету.

Детальніше

Ми готуємо пакет законів щодо завершення децентралізації в Україні. Президент

Глава держави зазначив, що у Мінських домовленостях передбачені зміни в Конституції України, пов’язані з децентралізацією.

Володимир Зеленський переконаний, що Україна повністю виконує свої зобов’язання за Мінськими угодами, і проведення децентралізації відповідає тому, що було підписано.

«Гадаю, що мені вдалося у цьому питанні переконати Німеччину та Францію, і це вже дуже добре. Що стосується Росії – буде складно. Всі бачили – у цьому питанні буде теж дуже-дуже складно», – додав Глава держави.

Одним із найбільш проблемних пунктів Мінських домовленостей Володимир Зеленський назвав питання повернення Україною контролю над державним кордоном на сході.

Детальніше

Салтівське управління ГУ ДФС у Харківській області повідомляє

До уваги платників! З 01.01.2020 змінюються реквізити бюджетних рахунків!

Салтівіське управління ГУ ДПС у Харківській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/399754.html повідомила, що з 01 січня 2020 року у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів будуть відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 (із змінами та доповненнями), змінюються реквізити бюджетних рахунків.

Інформація щодо реквізитів бюджетних рахунків, які будуть введені в дію з 01.01.2020 року, після її отримання від Казначейства буде розміщена на вебпорталах органів ДПС у рубриці «Бюджетні рахунки».

Детальніше

Еще статьи...

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації