Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

ПІДСУМКИ 2018 РОКУ

Юлія Світлична зустрілася з представниками ветеранських організацій воїнів-афганців

З представниками громадськості керівник області обговорила актуальні питання та проекти, які потребують підтримки ХОДА.

«Сьогодні виповнюється 30 років з моменту, коли було завершено виведення військ колишнього СРСР з Афганістану. У Харківській області проживає гідна плеяда героїв того часу. І мені приємно усвідомлювати, що, коли під загрозою опинилася територіальна цілісність нашої країни, багато хто з ваших побратимів, з ваших бойових друзів взяв у руки зброю та вирішили з честю знову виконати свій громадянський обов'язок», - сказала голова ХОДА, звертаючись до учасників зустрічі.

Вона зазначила, що й на державному, і на обласному рівні реалізуються програми підтримки учасників бойових дій на території інших держав. На обласному рівні також налагоджений конструктивний діалог з громадськими організаціями, що об'єднують воїнів-афганців. Юлія Світлична запропонувала учасникам заходу озвучити питання, вирішення яких вимагає допомоги з боку керівництва області.

Серед тем, які порушувалися під час зустрічі, - питання медичного забезпечення ветеранів, роботи закладів охорони здоров'я як на обласному, так і на районному рівні, питання соцзахисту та забезпечення пільгового проїзду в громадському транспорті. Також представники ветеранських організацій просили допомоги для того, щоб взяти участь у міжнародних грантових проектах, які реалізуються в Харківській області.

Детальніше

З березня громадяни зможуть отримувати субсидії готівкою

Організаційні питання, пов’язані з призначенням житлових субсидій за новою системою, обговорили 15 лютого у ході селекторної наради під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка.

Він нагадав, що з 1 січня 2019 року урядом запроваджено механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Це означає, що їх отримувачі зможуть залишити собі зекономлені в результаті ощадливого споживання енергоносіїв кошти. За такою системою субсидії отримують ті, хто звернувся за допомогою вперше.

Детальніше

На Харківщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Захід з нагоди 30-річчя завершення виведення військ колишнього СРСР з Афганістану відбувся у сквері на пр. Науки.

У покладанні квітів до пам'ятника тим, хто загинув у Афганістані, взяло участь керівництво області, ветерани локальних воєн, АТО та ООС, представники громадськості, жителі й гості міста Харків.

«30 років тому, 15 лютого 1989-го, завершилося виведення військ колишнього СРСР з Афганістану. Близько 160 тисяч українців були на тій війні. Вони залишилися вірними присязі, продемонстрували справжню мужність, сміливість та взаємодопомогу. Сьогодні ми вшановуємо земляків, які пройшли горнило локальних воєн у різних куточках земної кулі, та вклоняємося пам’яті тих, хто не повернувся додому», - відзначила у своєму коментарі з нагоди Дня вшанували учасників бойових дій на території інших держав голова ХОДА Юлія Світлична.

Детальніше

У Харкові відбувся матч 1/16 фіналу Ліги Європи з футболу

Зустріч українського «Шахтаря» та німецького «Айнтрахта» завершилася з рахунком 2:2.

Матч став черговою міжнародною подією, яку прийняв стадіон «Металіст» після повернення до Харкова великого футболу.

«У 2015 році ми не могли навіть повірити, що на стадіоні «Металіст» заграють гімни Ліги чемпіонів, Ліги Європи та гратимуть такого рівня матчі», - зізналася голова ХОДА Юлія Світлична.

Детальніше

Еще статьи...

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації