Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник провів особистий прийом громадян

Відповідно до графіка особистого прийому громадян, 17 жовтня 2018 року голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник за участю спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації провів особистий прийом громадян.

У ході прийому, заявники зверталися з питань, що стосувалися забезпечення ліками хворих на нецукровий діабет та встановлення газового лічильника.

За результатами прийому, Віталій Миколайович надав доручення оперативно вирішити питання, з якими звертались жителі району.

Усі питання, порушені в ході прийому громадян, керівник району взяв під особистий контроль.

Харків прийняв футбольний матч Ліги націй

У двобої на стадіоні «Металіст» зійшлися команди України та Чехії. Харківська арена вже традиційно стала фартовою для національної команди. Українські футболісти перемогли суперників з рахунком 1:0 та зайняли перше місце у своїй групі.

Після повернення в 2016-му році великого футболу на Харківщину наш регіон упевнено збільшує кількість та рівень матчів, що відбуваються на стадіоні «Металіст». Матч Ліги націй став третьою за цей час грою збірної команди України в Харкові. Першим був товариський матч зі збірною Сербії, другим – матч кваліфікації до Чемпіонату світу з Туреччиною. Також на Харківщині відбуваються матчі групового раунду Ліги чемпіонів, ігри української Прем’єр-ліги (за участю українського «Шахтаря») та Першої ліги Чемпіонату України з футболу за участю ФК «Металіст 1925».

Традиційно великі футбольні події, що проходять у Харкові, підтримує голова ХОДА Юлія Світлична. Саме вона стала ініціатором повернення міжнародних матчів на стадіон «Металіст».

Уривчасте звучання електросирен означає - "УВАГА ВСІМ!".

17 жовтня 2018 року о 07 годині 52 хвилині та о 14 годині 25 хвилині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає – «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення (ІіАіХарків) або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи».

Відбувся звітний концерт народного вокального ансамблю «Вишенька»

15 жовтня  2018  року в  районному  будинку  культури  відбувся  звітний  концерт народного  вокального  ансамблю «Вишенька» Вовчансько - Хутірського СБК, і ще одною нагодою концерту  було   60-річчя  художнього  керівника  ансамблю - Брехунцова Сергія Миколайовича.

У святкуванні взяли участь перший  заступник голови Вовчанської  районної  державної  адміністрації  Людмила Воловик, завідувач сектору культури  і  туризму  Вовчанської  районної  державної  адміністрації  Микола Лесніков,  голова Вовчансько-Хутірської  сільської  ради Віра Никоненко  та  багато  інших  прихильників  таланту ювіляра та  творчої майстерності  народного  вокального  ансамблю «Вишенька».

Від імені голови райдержадміністрації Віталія Мірошника, зі словами вітання до усіх гостей заходу звернулася перший заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Людмила Воловик, яка побажала артистам  успіхів, наснаги в роботі, нових здобутків та перемог, а кожен день життя щоб був мирним, світлим і сонячним.

Глядачі  мали  можливість  почути   чудові   українські  пісні  у  виконанні    колективу,  а  також ювіляром  були  виконані  пісні   і  соло  на  саксофоні.

ФОТО

Патріарх Варфоломій подякував Президенту за зусилля в об’єднанні православних християн в Україні

Петро Порошенко провів зустріч з екзархами Вселенського Патріарха.

Архієпископ Памфільський Української Православної Церкви в США Даниїл під час  зустрічі з Президентом подякував Главі держави за лідерство та бажання побачити єдність в українському народі. «Я сподіваюсь, що ми вже незабаром разом служитимемо і святкуватимемо це велике об’єднання нашого українського народу», - наголосив Архієпископ.

Він також повідомив, що разом з Єпископом Іларіоном повернувся в Україну «для того, щоб продовжити роботу над останнім етапом, котрий доведе нас до об’єднавчого Собору, а тоді і до вручення новому предстоятелю остаточного документа – Томосу про незалежність, автокефалію Української православної церкви».

Детальніше

Еще статьи...

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації