Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

На Вовчанщині відзначили 76-у річницю визволення України від нациських загарбників

28 жовтня 2020 року у м.Вовчанськ з нагоди 76-ї річниці визволення України від нациських загарбників відбулася урочисто-траурна хода та покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

У заході взяли участь заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Кирил ОКСЕНЬ, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга КАМІНСЬКА, працівники райдержадміністрації та районної ради, представники трудових колективів, молодь, громадськість.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, усіх загиблих у тій страшній війні, тих, хто ціною власного життя здобув мир для прийдешнього покоління.

Шановні ветерани!

Сьогодні ми вшановуємо великий подвиг визволителів української землі, висловлюємо найщиріші слова подяки людям, які вибороли право на життя і свободу нашого народу, врятували від нацизму народи європейського континенту.

76 років відділяє нас від тих днів, коли Україна була звільнена від нациської навали. Та скільки б не прошло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої зазнало людство. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність усім, хто відстояв нашу Вітчизну. Обов’язок нащадків – бути гідними Вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу, за те, що не дали розтоптати і поставити на коліна нашу Україну. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Величезна подяка всім, хто витримав на своїх плечах весь тягар тих часів, а потім відбудував і підняв зі згарищ українські міста і села. Ми пишаємося вами – своїми істинними героями.

Низький уклін вам!

І вічна пам'ять загиблим!

Заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Кирило ОКСЕНЬ

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги .

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1200 послуг — місце, строки, вартість, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні. Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та 36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді. Гід з державних послуг — це офіційне джерело інформації. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування під час надання певної послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на Гіді, посилання на Гід є аргументом для громадян — не надавати відповідні документи.

Детальніше

Оплачувану за кошти Фонду соціального страхування України ізоляцію від COVID-19 пройшли 30 тисяч українців

З початку пандемії 30 тисяч українських працівників, зокрема, майже 7 тисяч медиків знаходились на самоізоляції від COVID-19 під медичним наглядом. Для кожного з них Фонд соціального страхування України компенсує втрачений за цей час заробіток.

Станом на сьогодні ФССУ направив на оплату близько 160 000 днів ізоляції від коронавірусної хвороби 31,6 млн гривень.

Пройти оплачувану за кошти Фонду самоізоляцію працюючі українці можуть в разі безпосереднього контакту з хворим на COVID-19. Сума виплат від Фонду складає 50% середнього доходу незалежного від тривалості страхового стажу для всіх застрахованих осіб та 100% – для медичних працівників.

Виплати здійснюються Фондом з метою забезпечення захисту застрахованих осіб і протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, на період карантину відкрити листок непрацездатності для ізоляції від COVID-19 можливо у дистанційному режимі – для цього працівник має телефоном звернутись до свого сімейного лікаря. Щоб отримати від Фонду допомогу, необхідно передати отриманий листок непрацездатності із зазначенням причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19–11» своєму роботодавцю. У свою чергу, роботодавець на підставі отриманого від працівника лікарняного листка оформлює заяву-розрахунок, у якій вказує причину непрацездатності – 11, тобто ізоляція від COVID-19, та передає її до Фонду на фінансування. ФССУ забезпечив можливість зробити це в дистанційному режимі або безконтактно.

Бережіть себе та будьте здорові!

Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України

ОНОВЛЕНИЙ АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН

Еще статьи...

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================