Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

За добу діагноз COVID-19 підтвердили в 522 жителів Харківської області

367 із тих, хто захворів, - харків’яни.

Ще 49 осіб захворіли в Куп'янському районі, 26 – у Барвінківському, 17 – у Лозівському, 14 – у Харківському, 11 – у Валківському, по 8 – у Вовчанському та Дергачівському, 5 – у Нововодолазькому, по 4 - у Зміївському та Краснокутському, по 2 – у Красноградському, Чугуївському районах та місті Люботин, а також по 1 – у Борівському, Великобурлуцькому та Печенізькому районах.

Усього по області зареєстровано 32 117 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 6437 хворих одужали, 495 – померли.

До «червоної» зони увійшов ще один район Харківщини

З 26 жовтня, окрім міст Харків, Люботин, Богодухівського, Лозівського та Первомайського районів, максимально жорсткі карантинні обмеження діятимуть також у Золочівському районі.

Таке рішення було прийнято 23 жовтня під час засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС.

Згідно з даними Харківського лабцентру, кількість захворілого населення впродовж тижня збільшилась. По області це 200 захворілих на 100 тисяч населення, у місті Харкові - 405 захворілих на 100 тисяч населення.

«У Харкові динаміка покращилася – приріст за тиждень склав 11,1%, на минулому тижні темпи приросту були значно більшими. У районах області, на жаль, показники вищі, ніж на минулому тижні», - зазначають у лабцентрі.

За словами голови ХОДА Олексія Кучера, після того, як деякі територіальні одиниці потрапили до «червоної» зони, жителі стали відповідальніше ставитися до вимог карантину.

Детальніше

«А що – погано, що ми віддали людям можливість розпоряджатися землею?». Президент

Володимир Зеленський дав інтерв’ю «Осінь-2020: перемоги та виклики» чотирьом українським телеканалам.

Глава держави нагадав, що на минулому тижні він підписав указ про передачу понад 2 млн га земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність, і тепер об’єднані територіальні громади зможуть спрямовувати кошти від землекористування на свій розвиток – будувати дороги, ремонтувати школи, садочки.

«Ми встигли два мільйони гектарів моїм указом передати ОТГ. І тепер вони будуть відповідати за використання цієї землі, за наповнення місцевого бюджету. І це правильно», – наголосив Володимир Зеленський.

Він зазначив, що впродовж останніх майже 30 років українські політики виступали проти запровадження вільного обігу землі та брехали народові про те, що так начебто захищають український родючий чорнозем від продажу іноземцям. Але насправді вони через «сірі» схеми розкрадали цю землю.

«Ми проаналізували, як, вибачте на слові, «промивали» мозок людей щодо земельної реформи. Потім ми змінили голову Держгеокадастру, який одразу відкрив усі цифри – п'ять мільйонів гектарів вкрали. Залишилося трохи більш ніж два мільйони гектарів земель. Усього було 7 мільйонів гектарів. Де ще п'ять? Їх вкрали», – зазначив Президент.

Детальніше

Сесія Вовчанської районної ради

23 жовтня 2020 року у роботі L (п’ятдесятої) позачергової сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання взяли участь заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Кирило Оксень, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанць, працівники райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради.

На розгляд сесії винесено питання, які попередньо були обговорені і затверджені на засіданні постійних депутатських комісій та президії районної ради.

На пленарному засіданні депутатами були прийняті зміни до районних програм, а саме до:

- Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XXIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 р. № 767-VII (зі змінами);

- Програми розвитку закладів охорони здоров’я Вовчанського району на 2020 рік, затвердженої рішенням XLI сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 12.12.2019 р. № 1144-VII (зі змінами);

- Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Вовчанському районі на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням ХХ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання від 30.11.2017 р. № 643-VІI (зі змінами);

- Програми надання фінансової підтримки комунальним підприємствам (установам), що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на 2020 рік, затвердженої рішенням XLVI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 21.05.2020 р. № 1215-VII (зі змінами);

- Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2020 рік, затвердженої рішенням XLII (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 21.01.2020 р. № 1165-VII (зі змінами).

Також було внесено зміни до районного бюджету на 2020 рік.

Для підприємців Харківської області стартує конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту

Його проводять Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва та Департамент економіки і міжнародних відносин ХОДА.

Конкурс відбудеться з 9 листопада по 11 грудня у межах Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016-2020 роки. Його переможці матимуть змогу отримати безвідсотковий мікрокредит коштом обласного бюджету в розмірі:

- від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року;

- від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.

Мікрокредити надаються для виробництва, перероблення і збуту виробленої продукції, придбання техніки, обладнання, інноваційних та енергоощадних технологій, будівництва і реконструкції виробничих приміщень, надання послуг, у тому числі у сфері зеленого туризму.

Детальніше

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================