Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

З обласного бюджету профінансують ремонти навчальних закладів та об’єктів культури Харківщини

Таке рішення 15 жовтня підтримали депутати Харківської обласної ради під час чергової сесії.

Зокрема, кошти виділено на ремонт аварійної частини пам’ятки архітектури та історії місцевого значення - балкону Харківського художнього музею.

Також з обласного бюджету фінансуватимуть розроблення проєктно-кошторисної документації на проведення робіт на території Шарівського палацово-паркового комплексу «Садиба».

Кошти виділили й на ремонтні роботи в Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості та Олексіївському сільському будинку культури.

Рішенням сесії обласної ради виділено кошти на ремонтні роботи в низці освітніх закладів, а саме: Краснопавлівська ЗОШ, Коротичанський заклад дошкільної освіти «ясла-садок», Шевченківська ЗОШ.

Харківська область отримала кошти з державного бюджету на капремонт приймальних відділень лікарень

Роботи проводяться в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Відповідну субвенцію з державного бюджету прийняли в обласний бюджет під час сесії Харківської обласної ради 15 жовтня. Загалом на капремонт приймальних відділень надійшло 120 млн грн. Ці кошти спрямують на реконструкції приймальних відділень наступних лікарень:

- Балаклійської ЦРЛ;

- Богодухівської ЦРЛ;

- Валківської ЦРЛ;

- Вовчанської ЦРЛ;

Детальніше

В області планують збільшити розмір виплат родинам загиблих воїнів

Це передбачено Програмою соціального захисту населення Харківської області на 2021 – 2025 роки.

Нову програму соцзахисту затвердили під час засідання сесії обласної ради 15 жовтня. Як зазначив директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага, новий документ розробили у зв’язку із завершенням дії поточної програми.

«Для того, щоб на І квартал наступного року в обласному бюджеті було закладене фінансування програми, потрібно було затвердити нову програму, - пояснив Юрій Шпарага. – У цілому до нової комплексної програми внесені лише ті заходи, які мають актуальний характер і на які був попит як у поточному, так і в минулих роках».

Так, за даними департаменту, в новій програмі особлива увага буде приділена членам сімей загиблих учасників АТО/ООС. До Дня пам'яті захисників України - 29 серпня, вони мають отримати по 10 тис. грн (замість 5 тис. грн, які виплачували раніше). На ці виплати в обласному бюджеті пропонують передбачати щороку 2 млн грн.

Також зміни відбулися в заходах, які спрямовані на підтримку діяльності громадських об’єднань осіб з інвалідністю, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. У розділі «Проведення конкурсів соціальних проєктів» передбачено виділення 2 млн грн (раніше була закладена сума 1 млн 250 тис. грн). За інформацією фахівців Департаменту соціального захисту населення, збільшення фінансування необхідно для того, щоб залучити більше інститутів громадянського суспільства до реалізації проєктних пропозицій, конкурсних проєктів соціального спрямування.

Детальніше

За добу на Харківщині 646 осіб захворіли на COVID-19

Діагноз підтверджено у 565 жителів Харкова.

Крім того, захворіли 15 осіб у Барвінківському районі, 13 – у Валківському, по 12 осіб – у Харківському та Чугуївському, 7 – Богодухівському, 6 -  Зміївському, 5 – Сахновщинському, 3 - Дергачівському, по 2 – Балаклійському та Золочівському, по 1 – Великобурлуцькому, Лозівському, Красноградському районах та м.Люботині.

Усього по області зареєстровано 26911 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 5677 хворих одужало, 437 – померло.

Відкрито частину приміщень амбулаторії

15 жовтня 2020 року заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Кирил Оксень взяв участь в урочистому відкритті частини приміщень амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №1 м.Вовчанськ після капітального ремонту.

Урочисте перерізання символічної стрічки ознаменувало відкриття частини приміщення амбулаторії, а далі всі присутні мали можливість оглянути приміщення закладу, його матеріально-технічне оснащення.

В амбулаторії  було проведено ремонт реєстратури, коридору та кабінетів сімейних лікарів.


Еще статьи...

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================