Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Під час проведення виборів на Харківщині до безпекових заходів залучать 9000 правоохоронців

У ХОДА відбулось останнє засідання обласної робочої групи з координації органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо сприяння виборчим комісіям у проведенні виборів.

Засідання пройшло 22 жовтня у селекторному режимі під керівництвом першої заступниці ХОДА Тетяни Єгорової-Луценко.

Вона наголосила, що напередодні та безпосередньо в день виборів на Харківщині спільно з правоохоронними органами необхідно забезпечити громадський порядок, недопущення проявів екстремізму, вжити заходів щодо запобігання різних провокацій, перш за все, на виборчих дільницях.

«Крім того, слід вирішити питання збереження виборчої документації та бюлетенів безпосередньо на виборчих дільницях, а також під час їхнього транспортування. Головному управлінню ДСНС України в Харківській області необхідно сприяти забезпеченню пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях. Важливим є питання безперебійного та стабільного енергозабезпечення приміщень територіальних та дільничних виборчих комісій, а також забезпечення стабільного телефонного зв’язку», - підкреслила перша заступниця керівника області.

Детальніше

Діагноз COVID-19 підтверджено в 627 жителів області

373 з них – мешканці міста Харкова.

Також діагноз підтвердився у жителів районів області: 47 - Ізюмського, 41 - Балаклійського, 22 – Первомайського, 18 - Харківського, 17 - Куп’янського, 15 - Кегичівського, 14 – Чугуївського, 13 – Красноградського, 11 – Лозівського, 10 – Дергачівського, по 8 – Сахновщинського та Краснокутського, 7 – Богодухівського, по 6 – Великобурлуцького та Дворічанського, 4 – Барвінківського, 3 – Вовчанського, по 1 – Зміївського, Валківського, Нововодолазького та міста Люботина.

Усього по області зареєстровано 30902 лабораторно підтверджені випадки СOVID-19, з них 6272 хворих одужало, 479 – померло.

Діагноз COVID-19 підтверджено в 712 жителів Харківщини

531 з них – мешканець міста Харкова.

Також діагноз підтвердився у жителів районів області: 47 - Харківського, 24 – Дергачівського, 22 – Золочівського, 20 – Зміївського, 18 - Чугуївського, 14 – Ізюмського, 11 – Зачепилівського, 8 - Балаклійського, по 4 – Валківського та Нововодолазького, 3 - міста Люботина, 2 - Шевченківського, по 1 – Богодухівського, Куп’янського, Кегичівського та Первомайського.

Усього по області зареєстровано 30275 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 6143 хворих одужало, 469 – померло.

ОНОВЛЕНИЙ АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН

На Харківщині проведуть планову перевірку засобів оповіщення населення

Електросирени увімкнуть 21 жовтня о 07:52 та 14:25.

Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

«Уривчасте звучання електросирен означає: «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно увімкнути телебачення (UA:Харків) або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації, - нагадують у департаменті. – Під час планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи».

Еще статьи...

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================