Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Захворюваність на COVID-19 у Харкові не дозволяє місту вийти з «червоної» зони

За даними обласного лабцентру, наразі показник складає понад 392 захворілих на 100 тис. населення.

Питання протидії епідемії COVID-19 розглянули під час наради з керівниками РДА 29 жовтня. Захід відбувся під керівництвом голови ХОДА Олексія Кучера.

За даними директорки ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Любові Махоти, в Харківській області епідемічна ситуація з COVID-19 залишається напруженою, тенденція до стабілізації показників захворюваності відсутня.

«За два останні тижні в цілому по області лабораторно підтверджено 8104 випадки COVID-19, що складає 304,67 на 100 тис. населення. Темпи приросту показників склали 4,1%, - повідомила Любов Махота. - Інтенсивність епідпроцесу залишається високою як у місті Харкові, так і в районах».

Детальніше

Близько 90% котелень розпочали роботу на території Харківської області

Стан підключення опалення в регіоні розглянули під час наради з керівниками РДА, яка відбулась 29 жовтня під керівництвом голови ХОДА Олексія Кучера.

Крайні дані в ході наради навів директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ХОДА Дмитро Мирний. Він відзначив, що підключення опалення в області триває.

«Станом на 29 жовтня всього по області разом з Харковом в роботі 89,9% котелень - тобто, 715 з 795. Опалюється 5720 житлових будинків з 8095 (70,7%), - розповів Дмитро Мирний.- Установи охорони здоров’я підключені на 81,2%, заклади загальної і середньої освіти - на 78,6%, на 85,4% опалюються заклади дошкільної освіти».

За словами Дмитра Мирного, в першу чергу відбувається підключення медичних закладів, а саме - стаціонарних відділень, де цілодобово перебувають хворі, та дитячих садків. Графік підключення шкіл змінили у зв’язку з канікулами. Заклади підключатимуть за індивідуальними заявками від їх керівництва.

Директор департаменту підкреслив, що рішення щодо початку опалювального сезону приймаються органами місцевого самоврядування.

Президент скликав термінове закрите засідання РНБО

Мова піде про визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

«Змушені констатувати, що останнім часом з'явились ознаки того, що окремі суб’єкти намагаються переглянути ключові частини суспільного договору в Україні, які передбачають нульову толерантність до корупції та будь-якої форми непрозорості в державному управлінні. Це неприпустимо. Президент запропонує членам РНБО обговорити ситуацію, яка склалася в національній безпеці країни, та ухвалити відповідні рішення. Необхідні законопроєкти, які надалі запобігатимуть виникненню подібних кризових ситуацій, будуть напрацьовані й подані Главою держави до Верховної Ради як невідкладні», - говорять в Офісі Президента України.

«Нищівні удари, які завдаються досягненням країни у сфері боротьби та ефективної протидії корупції в Україні, не можуть залишатися поза увагою. Необхідна негайна та жорстка оцінка рішенням окремих суб’єктів, дії яких стають дедалі суспільно небезпечнішими», – заявив Президент.

За останню добу діагноз COVID-19 підтверджено у 575 жителів області

332 з них - мешканці міста Харків.


Також COVID-19 виявили у 34 жителів Харківського району, 33 - Золочівського, 31 -  Чугуївського, 26 – Дергачівського, по 16 – Богодухівського, Вовчанського та Зміївського, 15 – Зачепилівського,  13 – Великобурлуцького, 11 – Кегичівського, 8 – Шевченківського, 7 - Валківського, 6 – Барвінківського, 4 Первомайського, 3 – Лозівського, по 2 - Борівського  районів та м.Люботин. 
Усього по області зареєстровано 35019 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 6794 хворих одужали, 523– померли.

ОНОВЛЕНИЙ АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН

Еще статьи...

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================