Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

У День пам'яті та примирення відбулась панахида

Сьогодні в День пам’яті та примирення у Свято-Жено-Мироносицькому храмі м. Вовчанська відбулась панахида по загиблим у роки Другої світової війни, яку провів настоятель храму, протоієрей Іван Остапович.

Детальніше

Відвідали ветерана на дому

Відповідно до затвердженого плану з підготовки та відзначення у Вовчанському районі 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам'яті та примирення, 70-ї річниці завершення Другої світової війни, затвердженого головою райдержадміністрації Петром Очередьком, у Вовчанському районі проводиться відвідування ветеранів війни на дому соціальними та медичними службами району. Обстежено матеріально-побутові умови проживання з метою надання їм необхідної допомоги.

Детальніше

У Волохівському НВК відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО Ігорю Романцову

7 травня у Волохівському НВК відбулось відкриття меморіальної дошки пам'яті  загиблого героя, колишнього учня цього закладу, заступника командира батальйону по роботі з особовим складом 92-ї окремої механізованої бригади Ігоря Романцова.

Детальніше

Шановні мешканці району!

Щиро вітаю вас з 1 Травня – святом весни, праці, взаємної підтримки трудящих в прагненні жити в мирному демократичному суспільстві.

Цей день – свято для всіх тих, хто своєю працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашого району, держави вцілому.

Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості. Щиро бажаю вам щастя, здоров’я. Хай панує мир і злагода у ваших оселях!

 

Голова Вовчанської райдержадміністрації     Петро Очередько

Президент України встановив ювілейну медаль «70 років Перемоги над нацизмом»

Про це йдеться в указі № 249/2015 від 29 квітня 2015 року.

Відзнака Президента України - ювілейна медаль «70 років Перемоги над нацизмом» - установлена на відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом, вшанування подвигу, мужності та самовідданості борців проти нацизму, за свободу і незалежність Вітчизни, відповідно до пункту 25 частини першої статті 106 Конституції України, говориться в документі.

Детальніше

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================