Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини Громадської ради при РДА

02 вересня 2016 року відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації, у яких взяли участь члени ініціативної групи, представники громадських організацій району, які подали заявки на участь в установчих зборах.

На установчих зборах було обрано новий склад громадської ради при Вовчанській райдержадміністрації у кількості 8 чоловік, а також голову, заступника та секретаря Громадської ради при Вовчанській РДА.

Головою Громадської ради обрано Кириченка Володимира Володимировича - голову громадської організації «Вовчанські етнографічні струмки», заступником голови – Агафонову Людмилу Михайлівну - голову Вовчанського районного комітету профспілки працівників АПК, секретарем – Коцарь Валентину Василівну - співголову Вовчанської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

Цього ж дня  Громадська рада при Вовчанській райдержадміністрації провела своє перше засідання, на якому були розглянуті організаційні питання, погоджено Положення про громадську раду та затверджено її Регламент.

Голова громадської ради Кириченко Володимир Володимирович привітав усіх присутніх з початком роботи оновленої Громадської ради та побажав конструктивної співпраці.

_______________________________________________________________________________________

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

09 вересня 2016 року відбулося перше засідання Громадської ради при Вовчанській райдержадміністрації, на якому обговорили план роботи ради на найближчий період, внесли деякі корективи в положення ради та затвердили новостворені комісії при Громадській раді.

____________________________________________________________________________________

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВОВЧАНСЬКІЙ РДА

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели учасники засідання Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації, яке відбулось 16 вересня 2016 року.

ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ ВОВЧАНСЬКІЙ РДА: З НОВИМИ ПЛАНАМИ У НОВИЙ РІК

Свою небайдужість та активну громадську позицію у допомозі та вирішенні проблем життя району переконливо довели голова та члени Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації, які з вересня 2016 року активно та плідно співпрацюють з головою Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошником, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та начальниками служб району. Безперечно, спільна в єдиному напрямку робота дала плідний результат: розглянуті десятки справ та проблемні питання з екології, транспортного сполучення, доставки продовольчих товарів у найбільш віддалені населені пункти Вовчанського району, наданні якісної медицини; розглянуті та запропоновані шляхи вирішення  актуальних турбуючих питань в освіті, культурі, сільському господарстві та ін. І це лише початок – а далі – нові плани з новими якісними результатами.

Так, 05 січня 2017 року голова Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації В.В. Кириченко зібрав усіх членів ради, щоб обговорити план дій на найближчий час, затвердити квартальний план роботи ради та розділити обов’язки для виконання поставлених завдань. Також на черговому зібранні члени Громадської ради провели короткий звітний семінар, зазначили найбільш проблемні аспекти роботи та, підбадьорені новими ідеями і планами, спільними результатами та досягненнями, відкрили Новий «вогняний» рік у своїй роботі.

___________________________________________________________________

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВОВЧАНСЬКІЙ РДА

12 січня 2018 року відбулося засідання Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації, на якому обговорили плани на рік та заслухали звіти голів комісій Громадської ради щодо виконання запланованих заходів у 2017 році і підведення пісумків роботи комісій.


__________________________________________________

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВОВЧАНСЬКІЙ РДА

29 січня 2019 року відбулося засідання Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації, на якому підвели підсумки роботи Громадської ради за 2018 рік, обговорили стан роботи комісій Громадської ради, а також заслухали звіт голови та членів Громадської ради при Вовчанській райдержадміністрації.


 

 

 

 

 

 

 

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВОВЧАНСЬКІЙ РДА

28 лютого 2019 року відбулося засідання Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації, на якому було обговорено підсумки роботи громадських комісій за 2018 рік, а також члени Громадської ради зустрілися з керівником Вовчанської районної лікарні державної ветеринарної медицини Оліфіренком Володимиром Григоровичем. Громадською радою було піднято дуже важливе питання, що стосується безпритульних тварин на території району. Під час зустрічі керівник Вовчанської районної лікарні державної ветеринарної медицини та Громадська рада спільно з організацією захисту тварин "Подаруй життя" досягли порозуміння у даному питанні і обговорили щляхи подальшої співпраці. Зараз проводяться заходи по виконанню прийнятих на засіданні рішень. Також з метою оприлюднення інформації щодо вищезазначених заходів, готується стаття до районної газети "Хлібороб".


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВОВЧАНСЬКІЙ РДА

15 березня 2019 року в приміщенні Старосалтівської селищної об'єднаної територіальної громади  відбулося засідання круглого столу за участю представників Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації, керівництва Старосалтівської ОТГ та жителів громади. На засіданні обговорювались питання роботи Громадської ради при Вовчанській РДА, співпраці Вовчанської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС Старосалтівської громади та виконання статті 57 Закону України «Про освіту», державні гарантії педагогічним працівникам Старосалтівської громади.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості щодо підписання меморандуму про співпрацю та відкриття при Старосалтівській селищній об'єднаній  територіальній  громаді приймальні Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова Громадської ради взяв участь у регіональному щорічному Форумі інститутів громадянського суспільства

17 квітня 2019 року голова Громадської ради при Вовчанській РДА Кириченко В. В. взяв участь у щорічному регіональному Форумі інститутів громадянського суспільства в рамках обласної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016-2020 роки, що відбувся в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця.

Делегатами одноденного Форуму стали близько ста громадських діячів зі всієї області. До заходу долучились ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця Володимир Пономаренко, проректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця Олександр Зима, директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага, голова та члени громадської ради при ХОДА Олексій Курцев, Володимир Косенко, Олександр Чумак, Кирило Храпко, Яна Білецька, Олександр Головін, Юлія Тищенко та Богдан Волос.

Організатори наголошують, що метою Форуму є створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, налагодження ефективної взаємодії громадськості з органами державної влади, органами місцевого самоврядування на засадах партнерства, забезпечення додаткових можливостей для реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення суспільних інтересів із залученням громадської ініціативи та самоорганізації.

Програма  Форуму складалася із семи панелей з презентаціями та дискусіями. На них обговорили взаємодію ІГС та органів державної влади, адвокаційну діяльність та інструменти громадського контролю, проектний менеджмент, звітність та оподаткування неприбуткових організацій, особливості пенсійного забезпечення представників інститутів громадянського суспільства та досвід формування та реалізації державної політики. Вони активно ділились досвідом та міркуваннями стосовно заявлених тем заходу та подальшої ефективної роботи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВОВЧАНСЬКІЙ РДА

31 травня 2019 року відбулося засідання Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації, на якому було обговорено стан забезпечення в районній державній адміністрації виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та участь Громадської ради у роботі комісії по розподілу коштів по соціальному захисту.


 

 

 

 

 

 

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ

06 червня 2019 року голова Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації Володимир Кириченко взяв участь у засіданні конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій соціального спрямування розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надається фінансова підтримка в 2019 році. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відбулося засідання круглого столу Громадської ради при Вовчанській райдержадміністрації

25 червня 2019 року голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник взяв участь у  засіданні круглого столу Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації. На засіданні круглого столу були розглянуті питання щодо дотримання правил дорожнього руху, правил благоустрою території міста Вовчанська та с. Плетенівка та забезпечення громадського порядку у місті, профілактика правопорушень і запобігання вандалізму, ефективність використання системи відеонагляду "Безпечне місто".

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Вовчанській райдержадміністрації

03 липня 2019 року голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник взяв участь у черговому засіданні Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації, на якому були розглянуті питання щодо контролю за рішенням попереднього засідання, яке стосувалося забезпечення громадського порядку у м. Вовчанськ та недопущення випадків вандалізму.

Засідання Громадської ради

Стало традицією, що напередодні Нового року голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник зустрічається  з членами Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації. Така зустріч відбулася 24 грудня 2019 року.

В ході зустрічі керівник району проінформував присутніх про стан справ у районі, відповів на численні запитання членів Громадської ради та зазначив, що на сьогоднішній день дуже важливо, щоб адміністрація та громадськість діяли спільно і як єдиний злагоджений механізм разом вирішували всі необхідні проблемні питання. Так і відбувається в нашому районі. В кінці зустрічі привітав всіх присутніх з наступаючими святами, побажав міцного здоров'я, миру, злагоди і добробуту. 

 

 

 

 

 

 

 


 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================