Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Державна служба зайнятості

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ БЕЗРОБІТНОГО?

 

Зареєстровані в службі зайнятості безробітні часто запитують: «Як зареєструвати особистий кабінет, щоб бачити інформацію щодо можливого пошуку роботи, інформаційних заходів служби зайнятості та нарахування допомоги по безробіттю»?

Відповідаємо

Потрібно зайти на наш сайт www.dcz.gov.ua та натиснути жовту кнопку «Персональний кабінет» https://cutt.ly/7t99xoD

Уважно прочитати інструкцію та послідовно виконати дії, які в ній прописані https://cutt.ly/yt99nm6

Якщо ви все зробили правильно, автоматично буде створено обліковий запис.

Це лише перший етап реєстрації. Поки що у вас обмежений доступ до даних, які мають відображатися в кабінеті.

Далі потрібно зв’язатися з вашим кар’єрним радником. Він внесе в систему унікальний логін, пароль, а також електронну адресу, і лише тоді в персональному кабінеті відображатимуться розділи

«Взаємодія зі службою зайнятості»

«Інформація для пошуку роботи»

«Відвідування ЦЗ, отримані послуги»

«Семінари та масові заходи»

«Нарахування та виплати»

«Направлення на працевлаштування»

«Профнавчання»

Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96 Вовчанська районна філія ХОЦЗ. Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

 

Наші клієнти запитують: «Чи може людина з інвалідністю після звільнення з роботи звернутися до служби зайнятості та отримувати допомогу по безробіттю ?»

Відповідаємо

Так, може. Статус безробітного може набути особа з інвалідністю, яка не досягла встановленого законодавством пенсійного віку та яка перед зверненням до служби зайнятості офіційно працювала і сплачувала страхові внески.

Реєстрація особи з інвалідністю здійснюється на підставі поданих нею документів

паспорта;

трудової книжки;

облікової картки платника податків;

документа про освіту;

пенсійного посвідчення (за наявності);

довідки до акту огляду МСЕК;

індивідуальної програми реабілітації (за наявності).

Телефон для звернень 068-196-45-15; (05741) 4-49-96, наша електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Вовчанська районна філія ХОЦЗ

 

ЯК НЕ ПОМИЛИТИСЯ У ВИБОРІ ПРОФЕСІЇ?

 

Одним із найважливіших кроків у житті молодої людини є вибір професії. Від того, яким буде цей вибір, залежить подальше життя та матеріальне благополуччя кожного.

Для прийняття правильного рішення при виборі професії слід враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості та можливості й потреби ринку праці.

Існує формула вибору професії, яка поєднує наступні компоненти: «хочу» - «можу» - «треба».Образно кажучи, умови правильного вибору професії можна сформулювати так:

• «хочу» – бажання, інтереси, нахили особистості,

• «можу» – знання, здібності, психологічні особливості, стан здоров’я,

• «потрібно» – потреби ринку праці в кадрах.

До змісту «хочу» входять інтереси і нахили, які часто визначають вибір професії.

Інтерес – це прагнення до пізнання, бажання ознайомитися з якимсь предметом, явищем, вивчити його. Вибрати професію за інтересом – означає вибрати те, що подобається, приваблює.

Слід врахувати і те, що той, хто обирає, може зацікавитися і тими професіями, до яких найменш здібний (наслідуючи товаришів, захоплюючись модними професіями). У такому випадку вибір професії за інтересом не можна назвати правильним.

Нахил – це прагнення займатися якоюсь певною діяльністю. У школярів можна виділити нахили до роботи з людьми, з технікою, з умовними знаками тощо.

До змісту «можу» входять здібності, індивідуально-психологічні особливості, стан здоров’я.

Тут важливо підкреслити необхідність врахування стану здоров’я при виборі професії. Кожен, хто вибирає професію, повинен з’ясувати, чи відповідає стан здоров’я вимогам професії.

Здібності – це індивідуально-психологічні особливості професійної діяльності, легкість оволодіння нею, творчі можливості людини. Той, хто обирає професію повинен знати рівень розвитку своїх індивідуально-психологічних особливостей, їх відповідність вимогам професії.

Основними з них є: мислення, пам’ять, увага, темперамент, характер та ін.

Вибираючи професію, слід задаватися не тільки питаннями «що я хочу?», і «що я можу?», але й «що потрібно?».

Адже ми вже зазначали, що правильний вибір професії – не тільки особиста справа. Тому при виборі професії необхідно враховувати потреби ринку праці у тих чи інших кадрах.

З метою допомоги особі у виборі нової професії та профілю професійного навчання, фахівці Вовчанської районної філії проводять профорієнтаційну роботу серед населення. За згодою або вимогою клієнта проводиться профконсультація із застосуванням психодіагностичного тестування з метою визначення професійноважливих якостей та допомоги у виборі професії, напрямів профнавчання.

Якщо ви стоїте перед вибором майбутньої професії чи зміни діяльності, звертайтеся за  068-196-45-15, (05741) 4-49-96, Вовчанська районна філія ХОЦЗ. Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

ПОРАДИ ВИПУСКНИКАМ

 

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі.

Що порадити випускникові і його батькам?

Необхідно всерйоз замислюватися над тим, ким бути, причому, одного «хочу» тут явно недостатньо, необхідно врахувати ті якості, якими наділила дитину природа та батьки. Скористатися безкоштовними онлайн платформами державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/storinka/vybir-profesiyi, які допоможуть молодій людині у виборі майбутньої професії. За необхідністю, звернутися до фахівців відділу активної підтримки безробітних.

Пройти тестування можна на безкоштовній Інтернет-платформі державної служби зайнятості "Профорієнтація та розвиток кар’єри" та її мобільній версії (www.profi.dcz.gov.ua). Платформа забезпечує особам, в першу чергу молоді, у дистанційному форматі без відвідування центру зайнятості, можливість проходження психологічного тестування та отримання його результатів, і таким чином зробити власну профорієнтацію. На Платформі розміщено комплексний профорієнтаційний тест та 10 тестів з діагностики "м’яких навичок". Також, можна здійснити безкоштовне комплексне профорієнтаційне тестування осіб віком від 14 років на психодіагностичній Інтернет-платформі "Моя професія: консультаційна мережа" (myprofession.com.ua).

Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96, Вовчанська районна філія ХОЦЗ. Наша електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

ЩО ТАКЕ «ПІДХОДЯЩА РОБОТА» ДЛЯ БЕЗРОБІТНОГО?

 

Згідно з статтею 46 Закону України «Про зайнятість населення» підходящою для безробітного вважається робота, що відповідає освіті, професії (спеціальності), кваліфікації особи з урахуванням доступності транспортного обслуговування, встановленої рішенням місцевої державної адміністрації, виконавчого органу відповідної ради.

Заробітна плата повинна бути не нижче розміру заробітної плати такої особи за останнім місцем роботи з урахуванням середнього рівня заробітної плати, що склався у регіоні за минулий місяць, де особа зареєстрована як безробітний.

Під час пропонування підходящої роботи враховується тривалість роботи за професією (спеціальністю), кваліфікація, досвід, тривалість безробіття, а також потреба ринку праці.

Для безробітних, які не мають професії, або таких, що працювали на роботах, які не потребують спеціальної підготовки, та перебувають на обліку в установах державної служби зайнятості, більш як шість місяців, підходящою роботою також вважається участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, тривалість яких перевищує один місяць.

Для громадян, які бажають відновити трудову діяльність після тривалої (більш як 12 місяців) перерви (крім громадян, яким до досягнення загальновстановленого пенсійного віку залишилося два і менше років), підходящою роботою також вважається участь у громадських роботах, а також інших роботах тимчасового характеру, що відповідають їх освіті, професії (спеціальності), професійному досвіду, зокрема за спорідненими професіями, та тривають понад один місяць.

Телефон для звернень 068-196-45-15; (05741) 4-49-96, Вовчанська районна філія ХОЦЗ, наша електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

ПИТАЄТЕ – ВІДПОВІДАЄМО

 

До фахівців державної служби зайнятості надходять запитання від вагітних жінок щодо можливості реєстрації в службі зайнятості та отримання послуг, що передбачені загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням на випадок безробіття.

Надаємо відповіді на деякі з поширених питань

Чи зараховується період догляду за дитиною до 3 років до страхового стажу?

Так, з 1 січня 2016 року (частина 4 статті 21 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»).

Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96 Вовчанська районна філія ХОЦЗ. Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ

 

Чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна отримати #ваучер на навчання? Якщо ні – читайте уважно.

Ваучер на навчання - це документ, що дає право за кошти Фонду загальнообов’язково державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію за професіями та спеціальностями, а також підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні в навчальних закладах чи в роботодавця.

Громадяни, які мають професійну-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, можуть безоплатно отримати від служби зайнятості ваучер та підвищити свій професійний рівень.

Отже, ви можете отримати ваучер:

якщо ваш вік перетнув позначку 45-ти, ви маєте страховий стаж не менше 15-ти років, однак ви ще не набули пенсійного віку;

якщо ви звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби України у зв’язку із скороченням чисельності штату, або за станом здоров’я;

якщо ви звільнені з військової служби після участі АТО/ООС та не набули права на пенсію;

якщо ви є внутрішньо переміщеною особою і для вас відсутня підходяща робота.

Більш детально - на сайті https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

Як що у Вас виникли питання стосовно цієї статті, зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96. Наша електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА «МОЯ ПРОФЕСІЯ – КОНСУЛЬТАЦІЙНА МЕРЕЖА»

 

В умовах карантину людина обмежена у діях, до яких вона звикла у повсякденному житті. Проте, у нових обставинах для кожного відкриваються двері щодо реалізації відкладених замислів, зокрема з’являється час обміркувати і спланувати життя, скажімо, на найближчі 1-5 років. Особливо це актуально для старшокласників середніх шкіл і їхніх батьків. Питання «Що далі? Ким бути після набуття середньої освіти?» карантин не відміняє, але дає можливості підготувати більш ґрунтовні відповіді.

Для того, щоб ці відповіді були об’єктивними і давали молодій людині можливість реалізуватися, існують різні ресурси, один з яких – онлайн-платформа Державної служби зайнятості України «Моя професія: консультаційна мережа» https://myprofession.com.ua/.

Програма тестування основана на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:

-професійна мотивація – визначає глибинні професійні інтереси й цінності,

-структура інтелекту– рівень розвитку інтелекту (ІQ), специфіку структури здібностей,

-психологічні схильності – схильність до певних видів професійної діяльності.

Проходження усіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування.

Треба пам’ятати, що зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль у «пошуку професії по душі» у майбутньому!

За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.

Для проходження тестування Вам необхідно отримати особистий код доступу. Для цього Ви повинні:

–зателефонувати до Вовчанськгої районної філії Харківського ОЦЗ за номером 068-196-45-15;

–заявити про бажання пройти онлайн тестування;

–вас переключать на фахівців з профорієнтації (якщо вони у цю хвилину зайняті, ви можете залишити номер телефону для подальшого зв’язку з вами);

–фахівці з профорієнтації створять Вашу облікову картку, для цього необхідна Ваша інформація щодо ПІБ, дати народження, паспортних даних та електронної пошти;

–далі відбувається генерація відповідного коду, який надсилається Вам на e-mail.

Діагностику можна пройти у зручний для Вас час. Загалом процедура триває близько 3-х годин. Між тестами можна робити перерви. Проте бажано, щоб тестування відбулось протягом одного дня.

Аналітичний звіт, що створить програма за результатами тестування, краще обговорити з профконсультантом служби зайнятості (телефоном, вайбером чи скайпом), попередньо зв’язавшись з ним. Разом Ви обговорите шлях побудови професійної кар’єри.

Звернутися до нас можуть не тільки школярі, але й їхні батьки чи шкільні вчителі, психологи. Працівники закладів середньої освіти, наприклад, класні керівники, зібравши первинні відомості (вказані вище) про учнів класу, можуть зробити колективну заявку на отримання кодів доступу. Це дасть змогу зекономити час на попередніх розмовах окремо з кожним учнем, проте і в цьому випадку кожний учень отримає власний код і матиме можливість індивідуального спілкування з фахівцем з профорієнтації.

Всім бажаючим, що потребують вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі.

Якщо Ви потребуєте допомоги, звертайтесь до фахівців Вовчанської районної філії ХОЦЗ. Будемо раді вам допомогти.

Телефон для звернень 068-196-45-15; (05741) 4-49-96, наша електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Вовчанська районна філія ХОЦЗ

ЩОДО ВИВІЛЬНЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ

 

До законодавства України внесено зміни щодо строків, у які роботодавці повідомляють центри зайнятості про заплановане масове вивільнення працівників.

Віднині роботодавці мають подавати до державної служби зайнятості інформацію про заплановане масове вивільнення державних службовців не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення у разі звільнення державних службовців відповідно до пунктів 1 та 1-1 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу».

При цьому повідомлення про вивільнення інших категорій працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ, організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи, організації й надалі відбуватиметься не пізніше ніж за два місяці до вивільнення.

Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96 Вовчанська районна філія ХОЦЗ. Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ У ЛЮТОМУ 2021

 

Запрошуємо на навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у лютому 2021 року

Увага! У лютому 2021 року у

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

відбудеться посадка навчальних груп за наступними професіями:

Педикюрник: період навчання – 01.02.21 – 12.05.21, термін навчання – 3,5 місяці, 15 осіб у групі.

Маляр: період навчання – 11.02.21 – 06.08.21, термін навчання – 6,5 місяців, 15 осіб у групі.

Виноградар: період навчання – 15.02.21 – 07.05.21, термін навчання – 3 місяці, 15 осіб у групі.

Адміністратор: період навчання – 15.02.21 – 06.08.21, термін навчання – 6 місяців, 15 осіб у групі.

Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва – категорія А2: період навчання – 22.02.21 – 22.04.21, термін навчання – 2 місяці, 15 осіб у групі.

Фрезерувальник: період навчання – 23.02.21 – 02.08.21, термін навчання – 5,5 місяців, 15 осіб у групі.

Навчання відбувається за адресою: Харківська обл., м. Дергачі, вул. Наукова,1. У разі потреби слухачі будуть забезпечені гуртожитком.

За більш детальною інформацією звертайтеся за тел.: 068-196-45-15, (05741) 4-49-96 Вовчанська районна філія ХОЦЗ. Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

ШКОЛА ФЕРМЕРСТВА – 2.0

 

Для осіб, які бажають працювати або започаткувати власну справу в сфері сільського господарства.

В рамках проєкту «Школа фермерства-2.0», мета якого полягає у підвищенні можливостей працевлаштування ВПО, населення, що постраждало від конфлікту та мешканців громад у Харківській області, запрошуємо взяти участь у короткочасному комплексному навчальному курсі з основ сільського господарства.

Навчання буде проходити безкоштовно у онлайн режимі у вечірній час.

Для реєстрації на курс необхідно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/qjvLycS

до 23.00 год 07 лютого 2021 року. Усіх відібраних кандидатів на навчання буде повідомлено електронним листом.

Слідкуйте за новинами на сторінці @FarmingShkola в соціальній мережі Facebook!

Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96 Вовчанська районна філія ХОЦЗ. Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

ОНЛАЙН-ПОСЛУГИ ДЛЯ УЧНІВ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

 

Карантинні обмеження не зупиняють роботу фахівців Вовчанської районної філії ХОЦЗ, а дають нові можливості використання новітніх послуг служби зайнятості в он-лайн режимі. У січні 2021 року фахівцем відділу активної підтримки безробітних був проведений інформаційний вебінар для старшокласників Старосалтівської ЗШ І-ІІІ cт. з використанням платформи Zoom.

У ході заходу учні отримали інформацію про можливість проходження психодіагностичного тестування за допомогою онлайн-платформи Державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа», ознайомилися з переліком професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, дізналися про вимоги сучасного ринку праці та попит на робітничі спеціальності в Харківському регіоні.

Всього у заході прийняли участь 50 учнів. Учасники вебінару активно задавали питання та мали змогу отримати кваліфіковані відповіді фахівця служби зайнятості.

Сподіваємося, що такий формат у вигляді он-лайн конференцій розширить інформаційний спектр послуг служби зайнятості, а також допоможе сприяти учням у виборі майбутньої професії.

 

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У СЕМІНАРАХ!

 

У січні 2021 року для шукачів роботи фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели три міні-ярмарки вакансій та ознайомили учасників заходів з актуальними вакансіями, умовами праці, обов’язками, рівнем заробітної плати та соціальним пакетом на підприємстві «Вовчанський відділ благоустрою міста».

Наразі підприємство має потребу в укомплектуванні вакансій: бухгалтера, водія автотранспортних засобів, тракториста, доглядача кладовища, сестри медичної..

Актуальні вакансії підприємства «Вовчанський відділ благоустрою міста» розміщені на офіційному сайті державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/

Вовчанська районна філія ХОЦЗ 068-196-45-15, (05741) 4-49-96,.

Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

ОТРИМУЙ ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ!

 

Харківський центр професійно-технічної освіти здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації, за якими може бути виданий ваучер.

Перелік професій:

Оператор вертатів з програмним керуванням

Верстатник широкого профілю

Слюсар-ремонтник

Фрезерувальник

Токар

Кравець

Швачка

Лицювальник-плиточник

Монтажник гіпсокартонних конструкцій

Кухар

Тракторист-машиніст сільськогосподарського( лісогосподарського) виробництва

Ваучер - що це?

Ваучер – документ встановленого зразка, що дає особі відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця.

Хто може отримати ваучер?

особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менш 15 років, до досягнення пенсійного віку;

особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби України у зв’язку зі скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію;

особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, з числа осіб з інвалідністю до отримання права на пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”;

внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи.

Хто не може отримати ваучер?

особи, які не мають професійно-технічної або вищої освіти;

особи, які проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття;

особи, які зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні.

Яка кількість ваучерів передбачена на одну особу?

Ваучер видається одноразово, вартість якого встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятиразовий розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення про видачу ваучера.

Що необхідно зробити для отримання ваучера?

Для отримання ваучера необхідно подати центру зайнятості:

заяву,

паспорт,

трудову книжку,

документ про професійно-технічну чи вищу освіту

реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від його прийняття)

інші документи передбачені законодавством для певної категорії осіб.

Детальніше за телефоном: (057)757-52-71 відділ організації профнавчання Харківської обласної служби зайнятості.

 

ЯК МОТИВУВАТИ СЕБЕ ДО РОБОТИ?

 

Напевно, тобі знайома ситуація, коли потрібно щось робити, а робити зовсім не хочеться. Можливо, це навіть надважливі задачі, які потрібно зробити «тут і зараз», але ти їх відкладаєш на «колись і потім». Ти думаєш: прийде час і я обов’язково все зроблю. Але час не приходить, він біжить. Тоді починаєш розуміти, що тобі не вистачає мотивації, тобто, запалу, вогню, енергії для реалізації запланованого.

Тож, ми пропонуємо кілька порад, які неодмінно змотивують тебе до роботи:

Склади план дій на день та максимально його дотримуйся. Коли чітко знаєш та розумієш, який об’єм роботи потрібно виконати протягом дня, ти можеш розрахувати свій час на виконання кожного завдання, а на вечір отримати задоволення від результату.

По дорозі на роботу намагайся концентруватися на позитивних речах. Наповнюйся радістю, оптимізмом, світлом. Якщо будеш наповнений позитивною енергією ніщо не стане тобі на заваді вчасно та якісно виконати свої обов'язки.

Більше читай про людей, які досягли успіху в житті. Ця інформація стимулює до дій. Мрій про свій успіх, плануй його, а головне - дій, адже мрії без щоденної кропіткої праці так і залишаться мріями, а тобі потрібні реальні результати.

Повір у себе, у свої можливості. Часом не вистачає сил, не має бажання щось роботи - тобі просто необхідна віра в себе, в те, що ти обов’язково справишся з поставленим завданням. Адже впевненість у своїх можливостях дає колосальну кількість енергії, яку можна трансформувати в реальні справи.

А головне пам’ятай - ти оригінал, а не копія. Будь собою, будь особистістю - працюй, твори, реалізуйся!

Як що у Вас виникли питання стосовно цієї статті, зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96. Наша електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

ЗВЕРТАЙТЕСЯ, І ВАМ НАДАДУТЬ ДОПОМОГУ ЩОДО:

 

1. Пошуку підходящої роботи, у тому числі шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, з використанням оперативної інформації про вільні робочі місця та вакантні посади не тільки в межах району, а й по інших населених пунктах Вашої області та України;

2. Професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації та профорієнтації;

3. Надання ваучера для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності;

4. Отримання кваліфікованих інформаційних та консультаційних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням.

Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96 Вовчанська районна філія ХОЦЗ. Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

ЧИ МОЖНА ПОВТОРНО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ?

 

Відповідаємо:

Так, можна. За умови, що людина після припинення реєстрації залишилася безробітною та ще не набула права на пенсію, якщо вона через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи. Розмір і тривалість допомоги по безробіттю буде залежати від причини припинення попередньої реєстрації. Допомога по безробіттю виплачується в межах дворічного періоду.

Більш детально за посиланням: https://is.gd/jkBR89

Нагадуємо, зі списком необхідних для реєстрації документів ви можете ознайомитись за посиланням: https://is.gd/WfOF8H

Шановні клієнти служби!

У період локдауну з 8 до 24 січня 2021 року центри зайнятості працюють у звичному режимі. Однак напередодні відвідування радимо зателефонувати вашому кар’єрному раднику і з'ясувати, як працює центр зайнятості. Тимчасово закриваються на карантин ті центри, де у фахівців виявлено захворювання на ковід.

Контакти всіх центрів зайнятості ви можете знайти тут: https://is.gd/9Sdy5U

Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96 Вовчанська районна філія ХОЦЗ. Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

ПСИХОЛОГІЧНІ ПРИЙОМИ ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ СПІВБЕСІДИ

 

Під час проходження співбесіди, звичайно, ти сподіваєшся на позитивний результат. Але часто буває так: маєш відповідну освіту, досвід, займаєшся саморозвитком… але, на жаль, працювати не запрошують. На думку спадають різні думки-зрадниці, які так і намагаються занизити самооцінку, мовляв, з тобою щось не так. Є декілька психологічних прийомів, які допоможуть вдало пройти співбесіду та отримати роботу мрії.

Налаштуйся на позитив. Від того, з яким настроєм прийдеш на співбесіду, залежить, як тебе сприйматиме рекрутер. Під час розмови будь спокійним, доброзичливим та впевненим у собі. Але пам’ятай, візаві може провокувати тебе на занадто відверту розмову, що стосується особистого життя. Проте таку інформацію краще подавати дозовано – особисте має залишатись особистим.

Особливу увагу приділи своєму зовнішньому вигляду. На співбесіду бажано підібрати одяг в офіційному-діловому стилі. Важливе значення має і колір. Якщо хочеш, щоб тебе сприймали як надійну людину, одягни щось коричневого кольору. Позиціонуєш себе командним гравцем – тоді синій. Чорний колір символізує владу й впевненість. Білий означає довіру, чистоту та чесність. Не варто одягати на співбесіду одяг занадто яскравих кольорів.

Дуже часто на співбесіді використовуються психологічний тиск. Задача такого методу – подивитися на твою реакцію та з’ясувати, наскільки ти врівноважений та можеш опановувати свої емоції. Твоя задача – зберігати спокій і чітко відповідати на запитання.

Сподіваємося, наші поради були цікавими та корисними. Якщо потрібна професійна допомога, завітай до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Вовчанськ вул. 1 Травня,15.

ПРОФЕСІЯ «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ»

 

Зварювання — це один із найпоширеніших технологічних процесів з'єднання матеріалів. Використання зварювання у всіх галузях народного господарства дозволяє виготовляти високотехнологічні конструкції.

Перспективи розвитку спеціаліста пов’язані із самоудосконаленням, необхідністю розширення знань з різних галузей техніки, технології, що сприяє розвитку інтелектуальної сфери і престижу фахівця, одержанню більш високого рівня кваліфікації, можливим службовим відзнакам, винагородам, просуванню по службі в означених галузях.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

здійснює навчання за професією «Електрозварник ручного зварювання».

Термін навчання: 6 місяців; рівень кваліфікації 2 розряд.

Теоретична підготовка слухачів складає 288 годин, яка здійснюється в кабінетах загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки. Слухачі отримують знання з предметів: «Інформаційні технології», «Основи галузевої економіки та підприємництва», «Основи трудового законодавства», «Охорона праці», «Технологія зварювальних робіт», «Читання креслень», «Електротехніка з основами промислової електроніки», «Матеріалознавство».

Професійно-практична підготовка складає 488 годин, з них 312 годин виробниче навчання в майстерні та 176 годин виробнича практика на виробництві.

В навчальній майстерні, під керівництвом майстра виробничого навчання, слухачі отримують практичні знання та навички. Навчаються: виконувати ручне дугове зварювання, наплавлення, повітряно-дугове різання простих деталей, вузлів та конструкцій; виконувати наплавлення деталей, вузлів та конструкцій з різних металів та сплавів; обробляти зварний шов у процесі та після зварювання.

На виробничій практиці, яка проходить на виробництві, слухачі удосконалюють свої практичні навички та прийоми.

Навчаються:

прихвачувати деталі, вироби і конструкції у всіх просторових положеннях зварного шва;

виконувати ручне дугове зварювання простих деталей в нижньому і вертикальному положенні зварного шва, наплавляти прості, невідповідальні деталі;

готувати вироби і вузли під зварювання і зачищати шви після зварювання;

забезпечувати захист шва при зварюванні в захисному газі. Нагрівати вироби і деталі перед зварюванням;

читати прості креслення.

По завершенню виробничої практики слухачі здають державну кваліфікаційну атестацію та отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.

Для безробітних навчання в Центрі здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Для бажаючих опанувати професію за кошти фізичних або юридичних осіб – від 14623.24 грн за весь період навчання.

Навчання відбувається за адресою: м.Дергачі, вул. Наукова, 1

Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96 Вовчанська районна філія ХОЦЗ. Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Долучайтесь до навчання!

 

АДМІНІСТРАТОР: УНІВЕРСАЛЬНА ПРОФЕСІЯ СУЧАСНОСТІ

 

4 січня 2021 року в Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості успішно пройшла підсумкова державна кваліфікаційна атестація слухачок групи №30-ХЦ/20 з професії «Адміністратор».

У нинішній динамічний час управління організацією є досить складною роботою, яку неможливо виконати тільки завдяки стандартним схемами управління. Необхідний кваліфікований фахівець, який може вміло керувати організацією, виробничими процесами, а також грамотно розподіляти роботу серед персоналу компанії.

Протягом всього періоду навчання дівчата гідно пройшли курс теоретичного та практичного навчання, всі здобуті знання успішно закріпили під час проходження переддипломної виробничої практики на підприємствах Харкова та Харківської області, та при написанні пробних кваліфікаційних та дипломних робіт.

Державна кваліфікаційна комісія ознайомилась з дипломними кваліфікаційними роботами, з виробничими характеристиками слухачок та відгуками з місць проходження практики на підприємствах, підсумковими оцінками навчальних досягнень слухачок за даною професією.

Після підведення підсумків державної кваліфікаційної атестації, члени комісії привітали всіх слухачок з успішним захистом дипломних робіт та побажати успіху нашим випускникам у здобутій професії.

Запрошуємо на навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості!

Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96 Вовчанська районна філія ХОЦЗ. Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

ПОРАДИ ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ

 

Бажаєш змінити своє життя? Почни сьогодні, адже оновлення приходить не з певною датою у календарі, а з розумінням його необхідності.

Якщо ти усвідомлюєш, що потребуєш змін, 10 простих та ефективних порад до твоїх послуг:

1. Записуй свої цілі на папері, можеш зробити навіть «карту бажань». Візуалізуй мрії, нехай вони завжди будуть в тебе перед очима. Як це працює? Для тих, хто не вірить у магію є пояснення з точки зору психології: коли людина щодня бачить бажане, вона постійно прокручує це в голові і, таким чином, підсвідомо починає робити кроки для досягнення поставленої мети.

2. Навчись керувати своїм часом, витрачай його на корисні та приємні речі. Обмеж час гри в комп’ютерні ігри, або ж безкінечне листування в соціальних мережах. Роби найважчу справу першою і навчись приймати рішення негайно, не відкладаючи на потім.

3. Не живи минулим. Ти не зможеш змінити або повернути те, що давно пройшло. Досить придумувати ідеальні сценарії до ситуацій, де було зроблено або сказано «не те». Помилки — це завжди досвід, вони додають нам мудрості, тому роби висновки і радій сьогоденню.

4. Проводь у тиші хоча б 10 хвилин (мінімум!). Знайди місце, де ти будеш наодинці з собою та своїми думками без зайвих звуків і метушні.

5. Лягай спати раніше і прокидайся також раніше.

6. Багато читай! Бо де ж іще можна знайти безліч слушних думок та корисної інформації? Питання, звісно ж, риторичне.

7. Фізичні вправи також варто ввести до свого розпорядку дня, не кажучи вже про здорове харчування

8. Займайся самоосвітою. Кожному під силу опанувати нові знання, які йому цікаві. Особливо в наш час, коли є безліч підручників та безкоштовних онлайн-ресурсів.

9. Не скаржся на життя та не звинувачуй когось у всьому, що з тобою відбувається. Негативні думки призводять до таких самих результатів. Краще сконцентруй свою увагу на тому, що потрібно зробити, аби стало краще.

10. Якщо є можливість зробити добру справу — скористайся нею. Всі ви чули про ефект бумерангу. І це справді працює!

Пам’ятай: ми творці власного життя і лише тобі обирати, чи залишатися в ньому пасивним гравцем і пливти за течією, чи постійно змінювати його в кращу сторону!

Як що у Вас виникли питання стосовно цієї статті, зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96. Наша електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

 

 

 

Харківська обласна служба зайнятості пропонує роботодавцям, вимушеним через обмежувальні протиепідемічні заходи скоротити діяльність, до 21 грудня подавати документи на отримання одноразової матеріальної допомоги!

Ця виплата призначена для збереження робочих місць юридичним особам, які використовують найману працю. Основний вид економічної діяльності роботодавців не має входити до «Переліку видів економічної діяльності щодо яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи», визначеного Кабінетом Міністрів України у постанові №1236 від 09.12.2020 року.

Необхідно підготувати такі документи – заяву встановленої форми; копію наказу про скорочення тривалості робочого часу; копію відомостей про найманих працівників, яким призначається допомога, за встановленою формою. Сформований пакет документів можна подати двома способами: у паперовому вигляді безпосередньо до центру зайнятості або надіслати скановані копії на електронну адресу центру зайнятості.

Із детальним порядком надання одноразової допомоги, переліком видів діяльності, зразками документів можна ознайомитись на сайті державного центру зайнятості https://www.dcz.gov.ua/storinka/odnorazova-materialna-dopomoga!

 

ЯКІ ПРАВОВІ НАСЛІДКИ ВИНИКАЮТЬ ДЛЯ БЕЗРОБІТНОГО У РАЗІ ЙОГО НЕЛЕГАЛЬНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ?

Порядком реєстрації безробітних передбачено, що реєстрація безробітного припиняється з початку зайнятості особи. Під такою зайнятістю мається на увазі, зокрема, працевлаштування за наймом на умовах трудового договору, укладення цивільно-правового договору про виконання робіт чи надання послуг. Реєстрація безробітного припиняється також у разі встановлення факту виконання ним оплачуваної роботи чи надання послуг.

Оптимальним, при працевлаштуванні безробітного, є повідомлення ним безпосередньо центру зайнятості про такий факт. Якщо безробітний працевлаштований за направленням ЦЗ, він подає корінець такого направлення, заповнений роботодавцем. Якщо безробітний працевлаштувався самостійно, він повідомляє про це кар’єрного радника та подає заяву про припинення реєстрації. При цьому вносяться записи до його трудової книжки про припинення виплати допомоги по безробіттю, у разі якщо така виплата ще не закінчилась.

Окрім повідомлення про свій факт працевлаштування самим безробітним, ЦЗ отримує таку інформацію також в результаті розслідування страхових випадків і отримання інформації з персоніфікованої звітності про сплату єдиного внеску. Проходить певний проміжок часу, але в будь-якому випадку така інформація надходить до ЦЗ.

Безробітним рекомендується не допускати одночасного отримання ДБ та працевлаштування і своєчасно інформувати про це ЦЗ.

Якщо така інформація приховується, то безпідставно отриманні кошти будуть стягнуті з безробітного.

У випадку працевлаштування без належного оформлення трудових відносин зрозуміло, що дані персоніфікованого обліку до ЦЗ не надійдуть.

Але, як вже було зазначено, встановлення факту виконання безробітним оплачуваної роботи чи надання послуг є підставою для припинення його реєстрації в ЦЗ. Інформація про такі факти, зокрема, може надійти від органів Держпраці, які проводять контрольні заходи щодо легалізації трудових відносин. Тому, якщо такі факти будуть встановлені, безпідставно отриману допомогу по безробіттю також слід буде повернути.

Телефон для довідок Вовчанської районної філії ХОЦЗ 068-196-45-15, (05741) 4-49-96

 

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СОЛІДАРНОСТІ СТУДЕНТІВ

Сьогоднішнє молоде покоління є досить конкурентоспроможне та проінформоване. Однією із самих прогресивних верств суспільства в усі часи була і залишається молодь. Через безперервний потік інформації вона не боїться ризикувати та змінювати свої інтереси. Молоді люди реалізовують себе у бізнесі, науці, виробництві, у спорті та мистецтві. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь. Міжнародний день солідарності студентів, який відзначається у всьому світі щорічно 17-го листопада, яскраве тому підтвердження.

Сучасний ринок праці потребує кваліфікованих працівників з професійною освітою. Тому в своїй роботі вагому роль служба зайнятості приділяє профорієнтаційній роботі з молоддю.

17 листопада 2020 року фахівцями Вовчанської районої філії ХОЦЗ за допомогою комунікаційного сервісу Skype було проведено профорієнтаційних захід для молоді, яка перебуває на обліку в службі зайнятості.

Учасники заходу ознайомилися:

• з безкоштовними онлайн-курсами на платформах: «Prometheus», «Освітній портал», «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри», «Дія.Цифрова освіта».

• з можливістю навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ;

• потребами сучасного ринку праці Харківського регіону.

Фахівці Вовчанської районної філії ДСЗ бажають сучасній молоді завжди бути переможцями, не втрачати дух свободи і впевнено дивитися в завтрашній день!

Телефон для бажаючих взяти участь у вебінарах Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості 068-196-45-15; (05741) 4-49-96 Запрошуємо Вас до співпраці!

ПРОФЕСІЯ – «ПОКОЇВКА»

Професія покоївки популярна ще з давніх часів, коли в багатьох будинках для дотримання чистоти містився цілий штат покоївок. Сучасні фахівці працюють в готелях, пансіонатах та приватних будинках.

Одним з очікуваних результатів роботи покоївки повинно стати створення комфортних умов проживання клієнтів готельного закладу, аби вони почували себе як вдома.

Особливістю готельного господарства є цілодобовий цикл обслуговування, тому можна виділити основні професійні якості якими повинна володіти покоївка: працелюбність, організованість, охайність, висока витривалість, комунікабельність, дипломатичність, здатність справляти гарне враження.

Професію «Покоївки» можна отримати у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (період навчання з 15.12.2020 по 09.03.2021).

По завершенню теоретичного та практичного навчання майбутні покоївки отримують документ державного зразка – свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації («Покоївка» І розряду).

Телефон для довідок Вовчанської районної філії ХОЦЗ 068-196-45-15, (05741) 4-49-96 Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Запрошуємо бажаючих одержати професію «покоївка» приєднатися до навчальної групи!

 

ПСИХОЛОГІЧНІ ПРИЙОМИ ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ СПІВБЕСІДИ

Під час проходження співбесіди, звичайно, ти сподіваєшся на позитивний результат. Але часто буває так: маєш відповідну освіту, досвід, займаєшся саморозвитком… але, на жаль, працювати не запрошують. На думку спадають різні думки-зрадниці, які так і намагаються занизити самооцінку, мовляв, з тобою щось не так. Є декілька психологічних прийомів, які допоможуть вдало пройти співбесіду та отримати роботу мрії.

Налаштуйся на позитив. Від того, з яким настроєм прийдеш на співбесіду, залежить, як тебе сприйматиме рекрутер. Під час розмови будь спокійним, доброзичливим та впевненим у собі. Але пам’ятай, візаві може провокувати тебе на занадто відверту розмову, що стосується особистого життя. Проте таку інформацію краще подавати дозовано – особисте має залишатись особистим. Тут як в анекдоті: «Мухи окремо, котлети окремо».

Особливу увагу приділи своєму зовнішньому вигляду. На співбесіду бажано підібрати одяг в офіційному-діловому стилі. Важливе значення має і колір. Якщо хочеш, щоб тебе сприймали як надійну людину, одягни щось коричневого кольору. Позиціонуєш себе командним гравцем – тоді синій. Чорний колір символізує владу й впевненість. Білий означає довіру, чистоту та чесність. Не варто одягати на співбесіду одяг занадто яскравих кольорів.

Дуже часто на співбесіді використовуються психологічний тиск. Задача такого методу – подивитися на твою реакцію та з’ясувати, наскільки ти врівноважений та можеш опановувати свої емоції. Твоя задача – зберігати спокій і чітко відповідати на запитання.

Сподіваємося, наші поради були цікавими та корисними. Якщо потрібна професійна допомога, завітай Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Наші кар’єрні радники неодмінно працевлаштують у найкоротший термін.

Наша адреса: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15. Телефон 4-49-96 або 068-196-45-15.

 

ЯК СПРАВИТИ НАЙКРАЩЕ ВРАЖЕННЯ З ПЕРВИХ ХВИЛИН ПОЧАТКУ СПІВБЕСІДИ?

До співбесіди слід готуватися. Вам можуть поставити різні питання, але є кілька традиційних, відповіді на які можна підготувати заздалегідь. Наприклад:

«Розкажіть про себе?»

«Опишіть ваші досягнення».

«Чому ви пішли з попереднього місця роботи?»

Просто переказувати на співбесіді ваше резюме — не вихід, адже рекрутер вже читав його й отримав основну інформацію про вас з цього документа. У вигляді відповідей на найпоширеніші питання можна підготувати кілька історій, які опишуть ваші досягнення і промахи (вони теж важливі, адже показують, що ви здатні до самоусвідомлення і можете вчитися на власних помилках). Озбройтеся цими історіями перед співбесідою, вони допоможуть випромінювати впевненість з перших хвилин і в результаті краще вибудувати розмову.

Адже співбесіда — це, перш за все, розмова, під час якої роботодавець хоче пізнати вас краще, а ви — ближче познайомитися з компанією і більше дізнатися про посаду.

Припиніть репетиції

Приблизно за день перед співбесідою варто припинити підготовку до неї. Перестаньте повторювати про себе ті відповіді на поширені питання, які ви підготували раніше. Заздалегідь визначтеся з одягом, який збираєтеся вдягти. Розберіться з маршрутом, яким дістанетеся на співбесіду. І видихніть.

Навіть у театрах за день до прем’єри акторам забороняють репетирувати свої ролі, щоб не перевантажувати психіку. Так само варто вчинити й вам.

Нехай у день співбесіди вашим головним завданням буде прибути на співбесіду вчасно та у відмінному настрої.

Прийдіть вчасно

Спізнитися на співбесіду — помилка, яку рекрутеру буде дуже важко пробачити, тому намагайтеся не спізнюватися. А якщо відчуваєте, що не встигнете прибути вчасно, обов’язково повідомте про це.

Але так само недоречно буде прийти сильно заздалегідь. Може трапитися, що до зустрічі з вами у HR-а заплановано співбесіду з іншим шукачем і він не зможе відволіктися, щоб зустріти вас. Або все-таки зустріне, але такий поспіх зіпсує відразу 2 співбесіди: і вашу, й іншого кандидата.

Недоречно приходити за пів години або 20 хвилин до співбесіди, краще — за 5-10.

Будьте привітні з перших секунд

Посміхайтеся і будьте розслаблені відразу ж, як потрапите в офіс. Навіть якщо на вході вас зустрічає не ейчар, а інший співробітник, будьте з ним привітні.

Пам’ятайте, співбесіда починається з першої ж секунди після вашого приходу, адже пізніше ейчар може запитати перше враження про вас у тих колег, які зустрілися вам на ресепшені або в коридорах.

Не переоцінюйте значення події

Співбесіда — не іспит. На ній не буває правильних або неправильних відповідей. Ставтеся до співбесіди простіше: не як до показового виступу, а як до приємної бесіди. Це допоможе перебороти хвилювання і розкритися перед рекрутером, позбавить від напруженої атмосфери під час зустрічі.

Хочете бути гарно підготовленими - запрошуємо взяти участь в семінарах з техніки пошуку роботи "Підготовка до співбесіди з роботодавцем", які проходять щочетверга на базі Вовчанської РФ ХОЦЗ за адресою: м.Вовчанськ вул. 1 Травня,15.

 

5 ЕМОЦІЙ, ЯКІ ПОТРІБНО ВИМКНУТИ НА СПІВБЕСІДІ

 

Успіх на співбесіді багато в чому залежить від вашого настрою. І є емоції, які на джоб-інтерв’ю краще не показувати.

Самовдоволеність

На співбесіді потрібно постати в найкращому світлі, але зайва самовпевненість може підвести вас і перерости в згубну емоцію самовдоволеності. Коли розумієте, що вже готові вигукнути «Так я все можу!» або сказати про колишнє місце роботи «Без мене там все розвалиться», краще пригальмувати. Навіть якщо це правда.

У посиленого нахваляння себе є зворотна сторона — рекрутерові може здатися, що ви не вмієте працювати в команді й ділити славу від добре виконаної роботи з колегами, а в більшості компаній все ж таки віддають перевагу командним гравцям.

Невпевненість / скромність

Ще одна крайність, яка навряд чи допоможе вам під час співбесіди. У більшості випадків рекрутер бачить вас вперше і навряд чи чув про вашу неймовірну скромність. Тому не варто применшувати свій внесок у попередні проєкти або зусилля, які ви доклали, щоб отримати певну навичку. Знайдіть золоту середину між невпевненістю і самовпевненістю, будьте спокійні та розважливі. Підготуйтеся до зустрічі заздалегідь. І відмовтеся від фрази «я не знаю».

Незацікавленість

Ходити на співбесіди для галочки просто тому, що запросили — програшна стратегія.

Ваше почуття незацікавленості в роботі буде дуже важко приховати. Йдучи на співбесіду з настроєм «ну і що ви мені запропонуєте?», ви втрачаєте свій час і забираєте час рекрутера.

Щоб ваше почуття незацікавленості не згубило співбесіду, уважно читайте вакансії, на які відгукуєтесь, уточнюйте деталі про роботу ще під час телефонної розмови з ейчаром і відправляєтесь на інтерв’ю в ті компанії, де точно хотіли б працювати.

Відчай

Коли несподівано втрачаєш роботу, а пошуки нової затягуються, відчувати відчай — нормально. Але йдучи на співбесіду, цю емоцію краще вимкнути. Зазвичай роботодавці шукають в команду людину, яка цінує і поважає не тільки інших, але і себе. Шукач, що «вже готовий на все», може відштовхнути наймача, адже гостре бажання співробітника догодити всім (а саме так ми поводимося, коли нас окутує відчай) в майбутньому негативно позначиться на репутації компанії.

Злість / невдоволення

Вберегтися від дратівливих чинників до або під час співбесіди — важко.

Форс-мажорні ситуації в дорозі, а потім стресові питання від рекрутера кого завгодно можуть вибити з колії. При цьому важливо тримати себе в руках і не піддаватися роздратуванню, не злитися, не виявляти невдоволення.

Потрапили в пробку? Чи не можете знайти офіс? Поставили пляму на сорочці? Просто видихніть і спробуйте не піддаватися паніці та злості на несправедливість життя. А якщо вам неприємне питання на співбесіді, не гарячкуйте, а спокійно скажіть співрозмовнику, чому не готові на нього відповідати.

І ще одне: будь ласка, постарайтеся не проявляти негативу в розповіді про попереднє місце роботи. Навіть якщо ви дуже злі на ексначальника.

Нагадуємо, що у Вовчанській РФ ХОЦЗ, на постійній основі проходять тренінги "Підготовка до співбесіди з роботодавцем". Запрошуємо до участі за адресою: м.Вовчанськ вул. 1 Травня,15. Наш телефон 4-49-96 або 068-196-45-15.

Бажаємо вам успіхів!

ЗА ЯКИХ УМОВ ПРИПИНЯЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ У СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ?

 

Відповідно до статті 45 Закону України «Про зайнятість населення» центр зайнятості припиняє реєстрацію безробітного у разі:

1) зайнятості особи;

2) поновлення на роботі за рішенням суду, що набрало законної сили;

3) подання безробітним особисто письмової заяви про зняття його з реєстрації як безробітного або відмови від її послуг;

4) дворазової відмови від пропонування підходящої роботи, а для безробітного, який вперше шукає роботу та не має професії (спеціальності), дворазової відмови від пропонування проходження професійного навчання;

5) дворазової відмови від пропонування підходящої роботи за професією (спеціальністю), набутою за направленням територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції;

6) припинення професійного навчання за направленням територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, без поважних причин;

7) невідвідування без поважних причин територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, протягом 30 робочих днів з дати прийняття рішення про таке відвідування (наявність поважних причин підтверджується відповідними документами);

8) встановлення факту подання особою недостовірних даних та документів, на підставі яких було прийнято рішення про надання їй статусу безробітного, призначення (виплати) матеріального забезпечення на випадок безробіття та надання соціальних послуг;

9) встановлення факту виконання безробітним оплачуваної роботи (надання послуг);

10) набрання законної сили вироком суду про засудження особи до позбавлення волі, обмеження волі, арешту (крім випадків звільнення від відбування покарання з випробуванням);

11) вступу на навчання за денною формою;

12) призову на строкову військову або альтернативну (невійськову) службу;

13) досягнення особою встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсійного віку або призначення пенсії на пільгових умовах, або за вислугу років;

14) подання заяви про бажання здійснювати догляд за дитиною до досягнення нею трирічного віку або тривалістю, визначеною у медичному висновку;

15) смерті безробітного або визнання його за рішенням суду померлим, безвісно відсутнім, недієздатним чи обмежено дієздатним;

16) з дня видачі довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією з висновками про визнання особи нездатною до трудової діяльності;

17) з інших підстав, передбачених порядком реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу, і безробітних.

https://is.gd/5TTOXF

Якщо у вас є питання – телефонуйте. Деталі за номером «гарячої лінії» Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості 068-196-45-15, (05741)-4-49-96.

#ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT,

 

Діти не знають, ким хочуть працювати і чим займатися в майбутньому. За статистикою, 68% закінчують школи, ВНЗ і йдуть працювати не за фахом. Тому що:

• не влаштовують умови праці ;

• зарабітна плата низька;

• работа нудна і забирає багато сил

⠀       Правда в тому, що для хорошого заробітку потрібно вибирати сучасні та затребувані професії. Що чекає вашу дитину в майбутньому, яку професію їй обрати?

⠀       Цікавий та корисний челлендж відеороликів #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT, який знайомить нас з світом сучасних професій, започатковано державною службою зайнятості. Відеоконтент розроблено та відзнято силами фахівців з профорієнтації регіональних служб зайнятості, аби показати найпривабливіші тонкощі кожної з професій та їх унікальність.

Для тих, хто ще не визначився з майбутньою професією або для тих, хто в сучасних умовах думає змінити рід свого заняття, така інформація зайвою точно не буде.

Ми впевнені: якщо ХОЧЕШ, докладеш зусилля і ЗМОЖЕШ.

А коли визначишся з напрямом – ЗРОБИ ЦЕ!

У відео роликах представлено більше 200 відеороликів за 119 професіями, зокрема: це ролики про баристу, манікюрницю, поліцейського, ветеринара, швачку, піцайоло, пожежного-рятувальника та багато інших.

Переглянути відео ролики можна на ютюб-каналі за посиланням: https://www.youtube.com/.../UCovhzi70dLAMg22u3el5KFA/videos

А також не забудьте скористатися безкоштовними онлайн платформами державної служби зайнятості, на яких можна здійснити безкоштовне комплексне профорієнтаційне тестування осіб віком від 14 років "Моя професія: консультаційна мережа" (myprofession.com.ua) і вже дуже скоро ваша дитина скаже Вам "Спасибі!"

Більш детальну інформацію як зробити правильний вибір, визначитися з майбутньою професією та про можливість навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ Ви зможете у фахівців Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1Травня,15 або за 068-196-45-15, (05741)-4-49-96.

ЧОГО НЕ ВАРТО РОБИТИ НА СПІВБЕСІДІ?

Перед співбесідою може здатися, що ви готові до будь-яких запитань, про стрес нема і мови, але прикрі помилки можуть все зіпсувати.

Головна помилка — говорити про те, про що говорити не варто. Роботодавець дійсно хоче дізнатися про кандидата більше, але ви можете вважати важливими різні речі. Чого не варто робити на інтерв’ю?

1) Розповідати про особисті проблеми

Наймача навряд чи цікавить стан здоров’я вашої матері чи причина, з якої вас покинув хлопець чи дівчина. Співбесіда — не розмова з психологом, пам’ятайте про це.

2) Перебивати

Добре, коли вам є про що розповісти і легко одразу підібрати слова. Але не варто вставляти репліки щоразу, коли починає говорити роботодавець.

3) Брехати

Банально, але суттєво. Маленька брехня так чи інакше проявить себе. Ви легко забудете за кілька місяців про те, що говорили, і це може зіграти з вами злий жарт. Особливо не варто брехати про рівень зарплати чи успіхи на попередньому місці роботи.

4) Бути зарозумілим

Прояви снобізму вам можуть пробачити у колі друзів, але точно не на співбесіді. Елементарне нерозуміння контексту розмови і награність одразу викличуть роздратування у співрозмовника.

5) Мовчати

Надто короткі відповіді і періодичне мовчання є сигналом про те, що кандидат не вміє презентувати себе. Останнє, чого прагне роботодавець, це витягувати з вас кожне слово.

ПРОФЕСІЯ ЛИЦЮВАЛЬНИКА-ПЛИТОЧНИКА

Професія лицювальника-плиточника має давню історію. У стародавньому Єгипті збереглися справжні шедеври будівництва пірамід, серед яких найкраще збереглася піраміда фараона Хеопса, що була збудована близько 2600 років до нашої ери. За літописом, піраміду увінчала висічена з червоного граніту верхівка, яка не збереглася. Збереглися лише частково лицювальні плитки з білого вапняку.

Але впродовж віків і більш за все, під впливом науково – технічного прогресу професія «лицювальника-плиточника» зазнала багато змін. З’явилися нові машини і механізми, впроваджуються все більш прогресивні оздоблювальні матеріали, сучасні розчини для скріплювання плиток, розроблених на основі нових технологій.

Професія має високе суспільно-економічне значення, розповсюджена як в містах, так і сільській місцевості. Лицювальник-плиточник облицьовує плиткою стіни будинків, опори мостів тощо, а також внутрішні приміщення. Для цього готує розчини, очищає поверхні, ріже плитку за розмірами. Може виконувати укладання килимової кераміки. Ремонтує облицювальні поверхні.

Професія лицювальник-плиточник в наш час стала найпопулярнішою серед усіх будівельних професій. Робітники-плиточники завжди потрібні як в державних будівельних компаніях, так і в приватних. Важливо і те, що, здобувши цю професію, ви завжди зможете власними силами переобладнати свій будинок на свій розсуд і на свій смак.

Основна робота плиточника – облицювання плиткою стін та підлоги будинків. Кваліфікований лицювальник-плиточник повинен знати види матеріалів, використовуваних при облицюванні, способи розмітки і розбивки горизонтальних, вертикальних і криволінійних поверхонь, способи установлення та кріплення фасонних і прямих плиток, правила ремонту і заміни плиткового покриття. Представники цієї професії повинні мати хороший лінійний окомір, точну зорово-рухову координацію (на рівні рухів рук.

Харківський центр професійно-технічної освіти ДСЗ запрошує на професійне навчання бажаючих здобути професію «лицювальник-плиточник». Навчання для зареєстрованих безробітних безкоштовне, у разі потреби надається гуртожиток або компенсується вартість проїзду.

Строки навчання: з 22.12.2020 р. по 02.06.2021 р.

За детальною інформацією звертайтесь до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1Травня,15 або за (05741)-4-49-96.

ЯКІ ВИДИ СПІВБЕСІД ІСНУЮТЬ?

Співбесіда з роботодавцем – це важливий етап, від рівня підготовки до якого залежить успіх вашого працевлаштування! Отже, які ж види співбесід існують?

Попередня співбесіда – спілкування з роботодавцем телефоном з метою первинного виявлення відповідності претендента вимогам вакансії.

Перша та друга співбесіди. Відмінність полягає в тому, що перша співбесіда проходить з представником відділу кадрів або агентства з набору персоналу, її мета така ж, як і попередньої співбесіди. Під час другої – безпосередньо з тим, хто приймає остаточне рішення щодо працевлаштування.

Співбесіда за участю комісії – колективне проведення співбесіди, яке, як правило, використовується корпораціями, органами державної служби (наприклад, конкурсна комісія).

Групова співбесіда. Цей вид співбесіди практикують деякі компанії для відбору одного або декількох працівників з групи претендентів.

Як правило співбесіда проходить у формі інтерв’ю:

1) Біографічне інтерв’ю – з’ясування біографічних даних, етапів професійного та особистісного становлення (наприклад, питання типу: «Де Ви навчалися? Де народилися ваші батьки?»).

2) Кейс-інтерв’ю – пропонується розв’язати «реальну» виробничу ситуацію і означити шляхи її вирішення.

3) Телефонне інтерв’ю – спілкування з роботодавцем або з менеджерем з підбору персоналу по телефону з метою первинного виявлення відповідності претендента вимогам вакансії.

4) Стресове (провокаційне) інтерв’ю – переконатися у стресостійкості кандидата, перевірити наявність у кандидата уміння змінювати свою поведінку в нестандартних ситуаціях. Наприклад, демонстрація байдужості до претендента або питання типу: «А чому це ви так одяглися?».

5) Проєктивне інтерв’ю (наприклад, питання типу: «Як ви гадаєте, чому люди запізнюються на роботу?» – проекція на інших людей. А насправді роботодавець дізнається інформацію про вас. Як варіант правильної відповіді: «Це означає, що ці люди неправильно спланували свій час» або «Через форс-мажор, непередбачувану подію, ситуацію тощо»).

6) Інтерв’ю за компетенціями (перевірка за блоком компетенцій: лідерство, ініціативність, уміння працювати у команді, планування, гнучкість, комунікації, орієнтація на досягнення результатів тощо. Питання ставляться по черзі за кожною компетенцією. Наприклад, питання: «Як ви поводитеся у стресових ситуаціях?», «Наведіть приклади з вашого життя, коли вам необхідно було за короткий час виконати якесь складне завдання».

7) Розмова ні про що – вид співбесіди, під час якої ставляться питання типу: «Так приємно з вами розмовляти. Де ви відпочивали? Як ви відпочивали?» (Можливі інші теми: відпочинок, батьки й діти, хобі, домашні тварини тощо).

Запрошуємо взяти участь у семінарах з техніки пошуку роботи «Підготовка до співбесіди з роботодавцем», які щочетверга проводять спеціалісти Вовчанської районної філії ХОЦЗ за адресою: м.Вовчанськ вул.1 Травня,15. Контактні телефони: 068-1964515, (05741) 44996.

ЯК НЕ ПІДАВАТИСЯ ПАНІЦІ ПІД ЧАС ПОШУКУ РОБОТИ?

Зберігати спокій вкрай важливо у будь-якій ситуації, особливо під час працевлаштування. Тому скористайтеся поради, що допоможуть почуватися впевнено.

Спланований день

Ви повинні виробити чіткий розпорядок дня та дотримуватися його.

«А що, якщо…?»

У стресових ситуаціях важко зупинити потік думок та перестати обдумувати найгірші сценарії розвитку подій. Але варто побороти це.

Спілкування

Коли ви опинилися в полоні хвилювань від тривалого пошуку роботи, не варто залишатися там наодинці надовго. Не припиняйте спілкування зі своїми друзями та колишніми колегами.

Кінцева мета

Коли вже виникає бажання опустити руки і залишитися безробітнім на все життя, згадайте про кінцеву мету.

Кінець світу скасовується

Якщо кожну свою невдачу ви сприймаєте як катастрофу, то зберігати спокій під час тривалого пошуку роботи стає важче. Вам необхідно змінити своє ставлення до поразок і сприймати їх лише як проміжний етап на шляху до досягнення кінцевої мети.

Здоровий сон

Для мінімізації згубного впливу стресу особливо важливо висипатися. Під час повноцінного сну мозок перезавантажується та відгороджує вас від негативу минулого дня.

Запрошуємо взяти участь у семінарах з техніки пошуку роботи «Підготовка до співбесіди з роботодавцем», які щочетверга проводять спеціалісти Вовчанської районної філії ХОЦЗ за адресою: м.Вовчанськ вул.1 Травня,15. Контактні телефони: 068-1964515, (05741) 44996

Бережіть своє здоров'я!

ТЕЛЕФОННА РОЗМОВА З РОБОТОДАВЦЕМ

Пропонуємо вам ознайомитися зі списком перевірених лайфхаків для телефонної розмови з HR-менеджером.

1. Ведіть записи

Щоб питання роботодавця не застали вас зненацька, до телефонної розмови варто підготуватися. Ведіть записи про всі вакансії, на які відгукуєтеся, — якщо вам зателефонують щодо однієї з них, ви зможете просто відкрити потрібну сторінку блокнота й освіжити в пам’яті пропозицію. Також додайте в записи питання, які у вас залишилися.

А по ходу самої розмови з рекрутером можна буде додавати основні його моменти в замітки — щоб через хвилювання під час бесіди нічого не стерлося з пам’яті.

2. Резюме — під рукою

Впевнені, ви вже скористалися нашими попередніми порадами та оновили резюме перед пошуками роботи, новий варіант ще свіжий у пам’яті. Однак, коли лунає дзвінок або ви чуєте перший гудок, поки самі набираєте номер телефону роботодавця, хвилювання не уникнути. Щоб нічого не забути і не мурмотіти у відповідь на питання рекрутера, тримайте своє резюме в зоні швидкого доступу. Можна відкрити документ на комп’ютері або роздрукувати файл і залишити на робочому столі.

3. Спілкуйтеся наодинці

У вакансії сказано: «Зателефонуйте за цим номером», — і ви так і робите? Надходить дзвінок з невідомого номера? В обох цих випадках краще зробити так, щоб під час розмови вас нічого не відволікало від майбутньої розмови. Вимкніть телевізор, попросіть присутніх не шуміти, а краще вийдіть до іншої кімнати, де вам ніщо і ніхто не завадить.

4. «Вам зручно говорити?»

До цього питання зобов’язують самі традиції ділового спілкування. Якщо ви самі телефонуєте до компанії, то перш ніж починати розмову, поставте його. Якщо людина на іншому кінці дроту на цей момент зайнята, а ви одразу вивалите на неї всю інформацію про себе і вакансію, яка вас зацікавила, великий шанс, що вас вважатимуть невихованим шукачем і вже не перетелефонують.

Якщо вам дзвонять, коли ви зайняті, то на питання «Вам зручно?» краще просити передзвонити тоді, коли від розмови нічого не буде відволікати. Назвіть чіткий час, за який ви будете вільні, за 15 хвилин чи півгодини. Або запропонуйте перетелефонувати роботодавцю самостійно.

5. Запам’ятайте ім’я співрозмовника

Щоб уникнути незручних моментів, коли в кінці розмови HR-менеджер пропонує: «Приходьте завтра на співбесіду, на ресепшені запитаєте мене», — а ви забули ім’я співрозмовника, постарайтеся на початку розмови запам’ятати, а краще записати в тому самому блокноті ім’я. Крім того, якщо в ході розмови ви будете називати співрозмовника на ім’я, це добре вплине на перше враження про вас (тільки не переборщіть).

А якщо ви все-таки не запам’ятали ім’я, не соромтеся — виберіть слушний момент і перепитайте.

6. Не соромтеся ставити питання

Інформацію, яка залишилася незрозумілою з вакансії, можна отримати з телефонної розмови. Питання, які ви записали раніше (за порадою з першого пункту), можна озвучити, коли співрозмовник надасть вам таку можливість — зазвичай це відбувається в кінці розмови.

Не соромтеся запитувати — це не відлякає роботодавця, а навпаки, покаже йому вашу зацікавленість у роботі й допоможе викрити сумнівні пропозиції. Також, якщо ви залишилися задоволені розмовою, а рекрутер не розповів, як діяти далі, — про це можна запитати, можливо, співрозмовник просто забув дати вам подальші інструкції.

Відпрацювати практичні навички ведення телефонної розмови Ви можете, взявши участь у семінарах з техніки пошуку роботи, які проводять спеціалісти Вовчанської районна філія ХОЦЗ. Якщо Вас зацікавила дана пропозиція - зверніться до свого кар'єрного радника за тел. 068-196-45-15, (05741) 4-49-96.

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

З метою інформування про легальні трудові відносини фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості залучають роботодавців до участі в різних заходах. Інформація, що отримують роботодавці під час таких заходів, стає в нагоді на шляху до детенізації ринку праці.

Так з 01.11.2020 року представниками Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості було проведено 19 таких заходів для роботодавців району, що здійснюють діяльність у сферах транспорту та кур'єрської діяльності. Це і тематичний семінар "Легалізація зайнятості – крок на зустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам)", і робочі зустрічі, і телефонні співбесіди. В заходах взяли участь 23 представника роботодавців.

Під час заходів насамперед були розглянуті питання легалізації трудових відносин та неприпустимості допуску до роботи працівників без трудових договорів. Роботодавцям була надана інформація про необхідність дотримання вимог трудового законодавства України.

Ні для кого не є таємницею, що саме роботодавець сприяє зменшенню соціальної напруги в суспільстві; збільшенню надходжень до бюджету; розвитку економіки країни тільки тоді, коли оформлює трудові відносини з найманими працівниками належним чином.

ЯК НАВАЖИТИСЯ НА ЗМІНУ РОБОТИ?

Низька оплата праці, прикрий бос, нестерпні колеги, численні обов’язки, які не відповідають розміру фінансової винагороди, – усе це ознаки того, що пора щось змінювати. І тут все очевидно. А як діяти, якщо і керівник непоганий, і зарплата хороша, але при цьому робота дратує, не приносить задоволення, вимотує і призводить до депресії?

Трудова діяльність – важлива частина життя кожного з нас і їй ми присвячуємо третину свого часу. Тому зважитися змінити місце праці буває доволі складно, особливо, коли за плечами – солідний стаж. Якщо ж бракує рішучості, а робота стала огидною, варто ретельно проаналізувати ситуацію, описати всі переваги і недоліки. Мінусів надто багато і вони істотні? У такому випадку, зміна колективу піде тільки на користь.

З чого стартувати? Не слід відразу кидати заяву про звільнення на стіл керівнику. Краще почати з маленьких кроків: вирішити, чи хочете цілком змінити сферу діяльності, прагнете знайти нове робоче місце чи мрієте розширити звичні функції.

Якщо просто не підходить місце праці, треба підготувати і розіслати резюме, пошукати аналогічну посаду. Коли ж йдеться про розширення спектру обов’язків, доведеться вчитися чогось нового: пройти курси, записатися на тренінги, послухати додаткові лекції.

Вам необхідна допомога фахівців – зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Вовчанськ вул. 1 Травня,15 або за тел. 068-196-45-15, (05741) 4-49-96, наша електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ У ГРУДНІ 2020!

Увага! У грудні 2020 року у Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості відбудеться посадка навчальних груп за наступними професіями:

Верстатник широкого профілю, термін навчання – 8,5 місяців.

Покоївка, термін навчання – 3 місяці.

Лицювальник-плиточник, термін навчання – 5,5 місяців.

Навчання відбувається за адресою: Харківська обл., м. Дергачі, вул. Наукова,1. У разі потреби слухачі будуть забезпечені гуртожитком.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості 4-49-96 або 068-196-45-15.

ЯК ВІДНОВИТИ КАР’ЄРУ ПІСЛЯ ПЕРЕРВИ?

Безліч людей стикаються зі стресом у разі повернення на роботу після перерви. Тим паче, коли йдеться  не про щорічну відпустку, а про тривалий період неактивності, скажімо, викликаний військовою службою або необхідністю доглядати за дітьми. Відновлення кар’єри вимагає значних емоційних зусиль. Проте, розклавши це завдання на окремі питання, подолати цей етап буде простіше.

1. Чітко опишіть роботу, яку шукаєте. Не просто занурюйтесь у пошук на вебсайтах, що оприлюднюють вакансії. Натомість знайдіть час, щоб обміркувати, що ви хочете: який тип роботи буде виконуватись і приносити задоволення? Чи плануєте займатися такою роботою, як колись,  чи хочете спробувати щось інше? Плюс, подумайте про свою перерву в кар’єрі. Ви маєте нові навички, пішли добровольцем чи брали уроки англійської/іспанської? Навіть якщо ви активно не працювали, ви можете розказати про вагомі досягнення, про які слід згадати під час співбесід або додати до свого резюме.

2. Оновіть свої навички та знання. Якщо з моменту вашої роботи минуло досить багато часу, вам доведеться оновити базові знання. Професійні сайти дозволяють бути в курсі основних подій та встигати за вимогами сьогодення. Під час своїх галузевих досліджень ви можете виявити, що існує цілий  світ професійного сленгу (зокрема, стрімко оновлюється професійна термінологія у галузі ІТ, HR-менеджменту). Освіжіть свої навички перед тим, як виходити на співбесіди чи розсилати супровідні листи – це допоможе вам почуватись більш впевнено як кандидат. Фахівці радять розглянути такі засоби, як проходження курсів, набуття навичок при роботі на волонтерських засадах, прочитання інформаційних бюлетенів.

3. Якісно доповніть резюме й приготуйтесь до співбесіди. Скільки часу минуло відтоді, як ви востаннє подали заявку на роботу? Якщо це важко згадати, можливо, вам доведеться оновити своє резюме (і профілі в соцмережах теж). Оновлюючи своє резюме, розгляньте можливість вибору функціональної версії, а не хронологічної – це може допомогти усунути розбіжність у вашій історії зайнятості. Далі вам доведеться приготуватися до проведення співбесіди – це означає переглянути свої відповіді на поширені запитання під час зустрічі з рекрутером. Якщо у вас була велика перерва, вам, ймовірно, доведеться обговорити це у своєму супровідному листі, а також під час співбесід . Незалежно від причини вашої тривалої відпустки, коротко розкажіть про це. Підійде просте речення. Спробуйте: «Я витратив час на догляд за хворим родичем» або «Останні кілька років я провела в декретній відпустці».

Бажаємо, щоб кожен період у вашому житті змінював вас на краще, а перерви в кар’єрі не заважали рухатися вперед!

Вам необхідна допомога фахівців – зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Вовчанськ вул. 1 Травня,15 або за тел. 068-196-45-15, (05741) 4-49-96, наша електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

РОБОТОДАВЦІ! ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО УЧАСТІ У СЕМІНАРАХ!

Представниками Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, на постійній основі, з використанням дистанційних форм комунікації, проводяться семінари на тему: "Легалізація зайнятості – крок на зустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам)". У листопаді на такий семінар були запрошені  роботодавці району, що здійснюють діяльність у сферах транспорту та кур'єрської діяльності.

Під час заходу були розглянуті питання детенізації ринку праці та неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Учасникам була надана інформація про необхідність дотримання вимог законів України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Кодексу законів про працю України, «Про оплату праці». Також працедавців було проінформовано про наслідки найму працівників без оформлення трудових відносин та дотримання законодавчих вимог щодо укладання трудового договору з найманими працівниками в перший робочий день.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ КАБІНЕТ БЕЗРОБІТНОГО

Зареєстровані в службі зайнятості безробітні часто запитують: «Як зареєструвати особистий кабінет, щоб бачити інформацію про вакансії, семінари та нарахування допомоги по безробіттю»?

Відповідаємо

Потрібно зайти на наш сайт www.dcz.gov.ua та натиснути жовту кнопку «Персональний кабінет» https://cutt.ly/7t99xoD

Уважно прочитати інструкцію та послідовно виконати дії, які в ній прописані https://cutt.ly/yt99nm6

Якщо ви все зробили правильно, автоматично буде створено обліковий запис.

Це лише перший етап реєстрації. Поки що у вас обмежений доступ до даних, які мають відображатися в кабінеті.

Далі потрібно зв’язатися з вашим кар’єрним радником. Він внесе в систему унікальний логін, пароль, а також електронну адресу, і лише тоді в персональному кабінеті відображатимуться розділи: «Взаємодія зі службою зайнятості», «Інформація для пошуку роботи», «Відвідування ЦЗ, отримані послуги», «Семінари та масові заходи», «Нарахування та виплати», «Направлення на працевлаштування», «Профнавчання».

Телефон для довідок Вовчанської районної філії ХОЦЗ 068-196-45-15, (05741) 4-49-96 Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

ФОРМУЛА УСПІШНОГО ПРОФЕСІЙНОГО ВИБОРУ

«ХОЧУ – МОЖУ – ТРЕБА»

«ХОЧУ» - це бажання виконувати конкретну роботу, інтерес до неї, захопленість, спрямованість на цю діяльність. Інтерес допомагає розкрити здібності, подолати перепони на шляху до мети. На формування інтересів впливає навколишнє середовище, виховання і освіта. Інтерес формується в реальній справі — поки не спробуєш, не зрозумієш, твоє це чи ні. Тому намагайтеся спробувати себе в різних видах діяльності — спорті, літературі, мистецтві, науці – в тому об'ємі і на тому рівні, на якому це можливо в шкільних секціях, музичних школах і т.п. Всі значні професійні досягнення виросли з інтересів, які за сприятливих умов розвинулися в схильності. А схильність — це перший крок до “можу”.

«МОЖУ» - це діяльність, яка Вам під силу, відповідає рівню Ваших знань, умінь, стану здоров'я, здібностей. Кожна людина від народження має особливості будови тіла, органів чуття і мозку. Ці особливості ще називають “ задатками ”, тобто наперед даними від природи якостями. До них відносять силу, врівноваженість і рухливість нервових процесів, швидкість і точність реакції, природжені особливості зору і слуху. Хороша пам'ять і увага, можуть бути дані людині від природи, але їх можна і розвинути спеціальними вправами. На підставі одних і тих же природних якостей виникають різні здібності. Здібності — це індивідуально-психологічні особливості людини. Отже, «Можу» – значить, володію ресурсами, необхідними для того, щоб стати професіоналом.

«ТРЕБА» - це потреба суспільства в працівниках даного профілю. Визначається попитом на ринку праці і готовністю працедавців платити гідну заробітну плату. Ринок праці, або ринок робочої сили – це система соціально-економічних взаємин між працедавцями і тими, хто шукає роботу. Людину, що шукає роботу, можна вважати продавцем, тому що вона пропонує себе як професіонала тому, хто готовий платити за її роботу. Працедавця в цій ситуації можна розглядати як покупця, який вибирає відповідного фахівця для ведення виробничої, комерційної або іншої діяльності. Ці відносини рівноправні, хоча кожна сторона переслідує свої цілі. Якщо цілі співпадають, тобто робота влаштовує фахівця, а фахівець – працедавця, то в результаті задоволені обидві сторони.

Скористайтеся цими рекомендаціями! Проаналізуйте всі три компоненти, кожен з яких дуже важливий, ознайомтесь з світом професій і Ваш вибір буде правильний! Адреса безкоштовного сервісу з он-лайн тестування:http://profi.dcz.gov.ua.

За детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня,15, тел.(05741) 4-49-96, 068-196-45-15 або через електронну пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ ОСІБ, ЗАСУДЖЕНИХ ДО ПОКАРАНЬ

Фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Вовчанської районної філії ХОЦЗ) щомісячно проводять інформаційні вебінари з питань реєстрації в службі зайнятості в умовах карантину для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які мають намір найближчим часом звернутися до служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні.

У ході скайп-зустрічей з фахівцями Вовчанської районної філії ХОЦЗ, що відбуваються у Вовчанському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у Харківській області, учасники дізнаються про права та обов’язки безробітних осіб. Детально обговорюються сучасні послуги служби зайнятості та можливості їх дистанційного отримання за допомогою сучасних електронних сервісів.

Представники Вовчанської районної філії ХОЦЗ ознайомлюють слухачів вебінарів з Освітнім порталом та Профорієнтаційною платформою державної служби зайнятості, завдяки яким безробітні можуть підвищити конкурентоспроможність та реалізуватися у професії.

5 РЕЧЕЙ, ЯКІ ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ТРУДОВІ КНИЖКИ

Світ стрімко діджиталізується, тому на порядку денному – перехід від паперових до електронних трудових книжок. Поки що паперова трудова книжка залишається основним  документом   про   трудову діяльність працівника і вона ж уможливлює реалізацію певних його прав. Та незалежно від того, в якій формі фіксуватиметься трудовий шлях людини, деякі правила діятимуть і в подальшому. Зрозуміти значення цього документу для працівника дозволяє «Інструкція  про  порядок ведення трудових книжок працівників», що затверджена спільним наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту № 58 від 29.07.93 р. (далі – Інструкція). Звернімо увагу на деякі гарантії, пов’язані з веденням трудових книжок:

1. Внесення запису до трудової книжки – елемент оформлення трудових відносин.

Трудові  книжки ведуться на всіх працівників, які працюють на підприємствах,  в установах,  організаціях усіх форм власності або у фізичної особи понад 5 днів, у тому числі осіб,  які  є співвласниками (власниками) підприємств,  селянських (фермерських) господарств,  сезонних і тимчасових  працівників,  а також  позаштатних  працівників  за  умови,  якщо  вони підлягають державному  соціальному  страхуванню (пункт 1.1 Інструкції). Без трудової книжки приймаються на роботу тільки ті особи, які працевлаштовуються вперше (п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 1993 р. № 301 «Про трудові книжки працівників»).  Працівникам, що стають на роботу вперше, трудова книжка оформляється не пізніше 5 днів з дати прийняття на роботу. Запис відомостей про роботу  за  сумісництвом  провадиться  за  бажанням працівника власником або уповноваженим ним органом.

2. Трудова книжка фіксує всі професійні здобутки працівника.

До трудової книжки вносяться, зокрема, відомості про роботу,  переведення на іншу  постійну  роботу, звільнення; відомості про нагородження  і  заохочення:  про  нагородження державними нагородами України та відзнаками України, заохочення за успіх  у  роботі  та  інші  заохочення   відповідно   до   чинного законодавства України; відомості про  відкриття,  на   які   видані   дипломи,   про винаходи   і   раціоналізаторські  пропозиції  та  про виплачені у зв'язку з цим винагороди (пункт 2.2 Інструкції). Відомості про стягнення до трудової книжки не заносяться.

3. Трудова книжка додатково сприяє реалізації права на пенсію.

Нині Пенсійний фонд України веде електронний Реєстр застрахованих осіб. Проте законодавство встановлює додаткові гарантії, що пов’язані з наявністю страхового стажу. Якщо працівник має право на  пенсію  за  віком  на  пільгових умовах, запис  у  трудовій  книжці  робиться  на  підставі наказу, виданого за  результатами  атестації   робочих   місць,   і має відповідати найменуванню   Списків  виробництв,  робіт,  професій, посад і   показників,   що   дають   право  на  пільгове  пенсійне забезпечення. Це передбачає пункт 2.14 Інструкції.

4. Видача й заповнення трудової книжки має важливе значення при звільненні.

Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок (ст.47 Кодексу законів про працю України). Відповідно до ст. 235 КЗпП України, якщо неправильне формулювання причини звільнення в трудовій книжці перешкоджало подальшому працевлаштуванню працівника, орган, який розглядає трудовий спір, одночасно приймає рішення про виплату йому середнього заробітку за час вимушеного прогулу. У разі затримки видачі трудової книжки з вини власника або уповноваженого ним органу працівникові виплачується середній заробіток за весь час вимушеного прогулу. Слід нагадати, що у справах про звільнення працівник може звернутися до суду з позовом у місячний строк з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки (ст. 233 КЗпП). Якщо працівник відсутній на роботі в день звільнення, то власник або  уповноважений  ним  орган  у  цей  день надсилає йому поштове повідомлення  із  повідомленням про  необхідність  отримання трудової книжки. Пересилання трудової книжки поштою з доставкою  на  зазначену адресу допускається тільки за письмовою згодою працівника (п. 4.2 Інструкції).

5. Трудова книжка забезпечує отримання послуг у період безробіття.

Для отримання статусу зареєстрованого безробітного особа, яка шукає роботу, серед інших документів, подає до центру зайнятості трудову книжку (цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує припинення останнього виду зайнятості). Зареєстрований безробітний зобов’язаний під час кожного відвідування центру зайнятості мати з собою трудову книжку та документ, що посвідчує особу. Це передбачає Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, що затверджений Постановою КМУ №792 від 19 вересня 2018 р. У трудовій книжці безробітного посадова особа центру зайнятості робить запис про початок, поновлення, скорочення та припинення виплати допомоги по безробіттю. У разі припинення виплати допомоги по безробіттю всі записи, внесені до трудової книжки особи, засвідчуються особистим підписом посадової особи та печаткою центру зайнятості (Порядок надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності, що затв. Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 06.04.2020  № 624).

За детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня,15, тел.(05741) 4-49-96, 068-196-45-15 або через електронну пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================