Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

ГРОМАДСЬКА РАДА

ПРОТОКОЛ №1

Сформовано новий склад громадської ради при райдержадміністрації

03 вересня 2020 року відбулися установчі збори з обрання нового складу Громадської ради при Вовчанській  райдержадміністрації.

Члени Громадської ради обрали голову, заступника та секретаря.

Головою Громадянської ради при райдержадміністрації обрано Олександру Борздову.

 

03 вересня 2020 року після установчих зборів Громадської ради при Вовчанській райдержадміністрації приєднався і голова Вовчанської районної державної адміністрації Анатолій Косолапов. Керівник привітав новообрану голову громадської ради при райдержадміністрації Олександру Борздову.

Також в своєму виступі голова Вовчанської  райдержадміністрації привітав членів Громадської ради та побажав їм плідної роботи і вироблення ефективних рішень. А також наголосив,  що співпраця  між райдержадміністрацією та громадською радою принесе реальну можливість на принципах  відкритості у діяльності, взаємовідповідальності та соціального партнерства  районній владі і громадським організаціям разом працювати на покращення життя Вовчанщини.

Ініціативна группа визначила дату проведення Установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації

Керуючись постановою  Кабінету Міністрів України  від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення  участі громадськості у формуванні та реалізації  державної політики» та Положенням про Громадську раду при Вовчанській районній державній адміністрації для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органі виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики  при Вовчанській районній державній адміністрації розпочато роботу із формування нового складу Громадської ради.

Запрошуємо інститути громадянського суспільства(ІГС): громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку і проводять свою діяльність на території Вовчанського району, взяти участь у проведенні установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Вовчанській  районній  державній  адміністрації, які відбудуться «03» вересня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні Вовчанської РДА за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна, 73 (І поверх, малий зал).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати:

 • заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства;
 • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
 • біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства;
 • копію документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства ( свідоцтво про реєстрацію );
 • інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом року до дня подання заяви;
 • заповнена та підписана згода на обробку персональних даних;
 • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється.

Документи можна надсилати ініціативній групі поштою (62504, м. Вовчанськ, Харківська обл., вул.Соборна, 73, ), на електронну адресу (  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript )  або головному спеціалісту відділу з питань правової  роботи, запобігання  та виявлення корупції аппарату Вовчанської РДА у термін до 21 серпня 2020 року включно (крім вихідних та святкових днів).

Телефон для довідок: (05741) 4-26-10,4-33-12

Ініціативна група визначила дату проведення Установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та Положенням про Громадську раду при Вовчанській районній державній адміністрації для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики при Вовчанській районній державній адміністрації розпочато роботу із формування нового складу Громадської ради.

Запрошуємо інститути громадянського суспільства, легалізовані відповідно до чинного законодавства України, взяти участь у проведенні установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації, які відбудуться «03» вересня 2018 року о 10.00 год. у приміщенні Вовчанської РДА за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна, 73 (І поверх, малий зал).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати:

 • заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства;
 • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
 • біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства;
 • копію документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства.

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється.

Документи можна надсилати ініціативній групі поштою (62504, м. Вовчанськ, Харківська обл., вул. Соборна, 73,  сектор масових комунікацій), на електронний адрес (rda- Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript )  або передавати безпосередньо голові Громадської ради В.В. Кириченку чи спеціалістам сектору масових комунікацій апарату Вовчанської РДА у термін до 23 серпня 2018 року включно (крім вихідних та святкових днів).

Телефон для довідок: (05741) 4-40-12, тел./факс: (05741) 4-57-28.

Моб. телефон голови Громадської ради: 063-998-86-18.

Оновлена Громадська рада при Вовчанській райдержадміністрації готова втілювати нові ідеї та конструктивно працювати

Сьогодні 03 вересня 2018 року відбулося засідання Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації, на якому було проведено Установчі збори з формування нового складу ради.

Участь в Установчих зборах взяли члени ініціативної групи та представники громадських організацій району, які подали заявки на участь в Установчих зборах.

Під час засідання було обрано новий склад Громадської ради у кількості 11 чоловік, а також голову, заступника та секретаря.

Головою Громадської ради обрано Кириченка Володимира Володимировича - голову громадської організації «Вовчанські етнографічні струмки», заступником голови – Коцарь Валентину Василівну - співголову Вовчанської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», секретарем – Бородавку В’ячеслава Сергійовича – голову Вовчанської районної профспілкової організації працівників освіти і науки України.

Цього ж дня  Громадська рада при Вовчанській райдержадміністрації провела своє перше засідання, на якому були розглянуті організаційні питання, обговорено нове Положення про Громадську раду та затверджено її Регламент.

Вовчанська районна державна адміністрація щиро вітає голову та членів Громадської ради з новообранням до членства ради та бажає плідної і конструктивної праці в ім’я розбудови рідного краю.

***********************************************

Розпорядження №409 від 06 вересня 2018 року "Про затвердження складу Громадської ради при Вовчанській районній державній адміністрації".

*****************************************************

Новообраний склад Громадської ради при Вовчанській райдержадміністрації

1. Агафонова Л.М. - керівник Вовчанського районного комітету профспілки працівників АПК

2. Кириченко В.В. - керівник творчого об'єднання "Вовчанські етнографічні струмки"

3. Дюкова В.І. - член громадської організації "Товариство захисту тварин "Подаруй життя""

4. Коцар В.В. - співголова Вовчанської районної організації Всеукраїнської районної організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

5. Красовський С.В. - голова відокремленого підрозділу громадської організації "Спілка ветеранів АТО у Вовчанському районі"

6. Галигіна С.О. - член Вовчанської районної організації профспілки працівників охорони здоров’я України

7. Бородавка В.С. - голова Вовчанської районної профспілкової організації працівників освіти і науки України

8. Триньова В.С. - голова громадської організації "Вовчанська районна організація ветеранів України"

9. Зюбан І.М. - член громадської організації "Вовчанська районна організація Ветеранів правоохоронних органів України"

10. Українець А.Г. - голова громадської організації "Ветеранів АТО Вовчанщини та патріотичних громадян"

*********************************************************

Керівництво діючої Громадської ради

Голова Громадської ради при Вовчанській райдержадміністрації - Кириченко Володимир Володимирович.

Заступник голови Громадської ради при Вовчанській райдержадміністрації - Коцар Валентина Василівна.

Секретарь  Громадської ради при Вовчанській райдержадміністрації - Бородавка В`ячеслав Сергійович.


Важлива інформація!

З метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 996 від 03 листопада 2010 року (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року № 353), запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства (ІГС): громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому законодавством порядку і провадять діяльність на території Харківської області, взяти участь в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації, які відбудуться 22 березня 2020 року.

Місце проведення установчих зборів – Палац культури Головного управління Національної поліції в Харківській області (м. Харків, вул. Жон Мироносиць, 13).
Початок установчих зборів об 11-00 год., реєстрація учасників зборів триватиме з 09-30 до 10-30 год. 22 березня 2020 року.

З більш детальною інформацією, порядком проведення установчих зборів та прикладами документів можна знайомитись за посиланням: http://kharkivoda.gov.ua/oblasna-derzhavna-administratsiya/gromadska_rada/102121

ПЕРЕГЛЯНУТИ НОВИНИ

Протоколи засідань за 2019 рік

1 План роботи громадської ради
2 Протоколи засідань
3 Положення про Громадську раду

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================