Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Президент вимагає вірогідної статистики щодо тих, хто поборов COVID-19

Про це йшлося на традиційній селекторній нараді під головуванням Володимира Зеленського.

Уряд дав завдання очільникам обласних державних адміністрацій забезпечити лікарняні ліжка киснем на 80% вже найближчим часом. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що на закупівлю кисню для лікарень уже спрямовано 571 мільйон гривень.

«Є гроші, і всі процедури для закупівель були спрощені», – сказав голова уряду.

Зараз до кисню під’єднано понад 16 тисяч ліжок – на 6800 більше, ніж було у вересні.

Президент зазначив, що забезпечення ліжок киснем на 80% має бути здійснене якомога швидше. Глава держави попросив проконтролювати цей процес і поцікавився станом підготовки до можливого розгортання ліжок у немедичних закладах у Києві, Одесі та на Донеччині.

Детальніше

Діагноз COVID-19 підтверджено в 478 жителів Харківщини

348 з них – мешканці міста Харкова.

Також діагноз підтвердився у жителів районів області: 32 - Балаклійського, 30 - Харківського, 21 – Зміївського, 18 - Чугуївського, по 8 – Богодухівського та Красноградського, 7 - Дергачівського, 3 – Борівського, по 1 – Ізюмського, Первомайського та Шевченківського районів.

Усього по області зареєстровано 33254 лабораторно підтверджених випадки СOVID-19, з них 6563 хворих одужало, 502– померло.

Якщо ви навіть не вірите в COVID, надіньте маску. Олексій Кучер

На брифінгу 24 жовтня голова ХОДА повідомив про ситуацію в лікарнях регіону.

«Зараз в інфекційній лікарні знаходиться понад 260 пацієнтів, за вчора виписали 30 та прийняли 17. Така динаміка є, як мінімум, задовільною. У чорнобильській лікарні всі місця зайняті: при плановому показнику у 125 ліжок, зараз там 127 осіб», - навів дані Олексій Кучер.

Він також підтвердив, що 23 жовтня не приймали хворих кілька лікарень міста Харкова – через повну завантаженість. Зараз керівництво області опрацьовує план розвантаження медичних закладів. Серед варіантів, які розглядають, - створення мобільних бригад, які надаватимуть медичну допомогу хворим удома. Ця пропозиція від Харківської області зараз знаходиться на розгляді в МОЗі та НСЗУ.

«Такі бригади повинні отримувати ті 300-відсоткові доплати, які передбачені за роботу з хворими на COVID-19. Виникають питання: як вести облік, та питання бюджету. Поки що відповіді з МОЗу ми не отримали, водночас ми по багатьох моментах були новаторами, думаю, що й це питання зможемо вирішити», - сказав голова ХОДА.

Детальніше

Залізничним лікарням, які прийматимуть хворих з COVID-19, передали апарати ШВЛ та засоби захисту

Загалом лікарні області 24 жовтня отримали 24 апарати штучної вентиляції легень. 10 з них передали обласним інфекційкам, ще 5 – чорнобильській лікарні та 9 – медзакладам «Укрзалізниці». Усе обладнання придбано коштом обласного бюджету.

«Найближчим часом до боротьби з СOVID-19 підключаються ще 2 лікарні – залізничні. Ми тільки-но провели нараду з керівниками цих закладів, обговорили нагальні потреби. Зараз, окрім ШВЛів, передаємо також засоби індивідуального захисту для цих лікарень. На найближчий час цього запасу вистачить», - відзначив голова ХОДА Олексій Кучер.

Він також повідомив, що керівники залізничних лікарень передали перелік першочергових потреб закладів до ОДА.

«Я попросив, щоб такі ж листи щодо потреб були спрямовані до керівництва міста Харкова, тому що лікарні знаходяться на території міста та прийматимуть, у першу чергу, харків’ян. Тож місто також зобов'язано підключитися для того, щоб разом з нами ці заклади забезпечити всім необхідним», - додав керівник області.

Детальніше

Працює «гаряча лінія» для скарг щодо недотримання безпечних умов освітнього процесу

Часи роботи лінії: понеділок – п'ятниця з 9:00 до 18:00 (крім вихідних і святкових днів).

Громадяни України можуть звертатися зі скаргами щодо недотримання безпечних умов освітнього процесу до Державної служби якості освіти.

Телефони «гарячої лінії» для звернення громадян:

- з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50;

- з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-34-31.

Нагадаємо, уряд виділив майже 540 млн грн на забезпечення дезінфекційними засобами учасників освітнього процесу для шкіл. Окрім того, з 16 жовтня 2020 року діє Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти.

Еще статьи...

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================